ANKARA'DA LİG TV MAÇLARI İZLENEBİLEN MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA LİG TV MAÇLARI İZLENEBİLEN MEKANLAR

Ankara'da maç izleme keyfini yaşayacağınız çok sayıda cafe ve restoran bulunuyor. Eğer tercihiniz Lig tv'den yanaysa pek çok seçeneğiniz de mevcut.
Türkiye'de bulunan Spor Toto Süper Lig, PTT 1. Lig, Ziraat Türkiye Kupası ve Spor Toto 2'inci Lig maçları Lig tv'de yayınlanırken siz de eşiniz, dostunuz ve arkadaşlarınızla bu maçları Ankara'nın güzel mekanlarında izleyebilirsiniz. Hem izlerken sıcak ortamın tadını çıkartır, hem yemeğinizi yer hem de içkinizi yudumlayabilirsiniz.

İngiltere Premiere Lig, İngiltere 1'inci Ligi, İngiltere 2. Ligi, İngiltere Federasyon Kupası ve İngiltere Lig Kupası da yine Lig Tv'de bulabileceğiniz maçlardan.

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Taraça Oyun Salonu

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu Taraça Oyun Salonumuz; Bilardo Satranç, Kâğıt Oyunları, Okey, Tavla ile yarım yüzyılı aşan bir süredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

150 kişilik oturma kapasitesi ile açık terasımız ve 180 kişilik kapalı alanı ile Türkiye'nin bildiğimiz kadarı ile en büyük Oyun Salonu.

Uluslararası ciddi dereceleri olan Bilardo ve Satranç ustalarımız geçmişten bugüne hala aramızda. Özellikle her Cumartesi olan Satranç Turnuvamız belki de bizi bu dönem en özel kılan özelliğimiz diye düşünüyoruz. Öyle ki 10 yaş kategorisinde Avrupa Şampiyonu ustamız ile; Avrupa ve Dünya dereceleri olan yetişkin ustalarımız ve az bilen çok bile fark etmez tüm oyuncularımız arasında bir arada keyifli geçen bu turnuvamız Cumartesi günlerimizi özel kılıyor.

Taraça Oyun Salonu Müşteri profili çoğunlukla 40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin ve işletmenizin değerinin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça Oyun Salonumuzda yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güleryüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara


Şampiyonlar Ligi, Avrupa Futbol Şampiyonası, Afrika Uluslar Kupası, Dünya Kupası, Hazırlık Karşılaşmaları, U20 Dünya Şampiyonası, Avrupa Şampiyonası Elemeleri, Dünya Kupası - Avrupa Elemeleri, AFC ŞAmpiyonlar Ligi ve UEFA Avurpa Ligi maçlarını da bu cafeler de izleyebilir dünya futbol heyecanını burada yaşayabilirsiniz.

Yine bu mekanlara yabancı arkadaşlarınızla da gidebilir ve Almanya, İtalya, İspanya, Fransa, Hollanda, Portekiz, Rusya, Brezilya, Arjantin ve Polonya Liglerinde yer alan maçları keyifle izleyebilirsiniz.

Bu maçları yayınlayan mekanlara şehir merkezinde de ulaşabileceğiniz gibi, Çayyolu, İncek, Bilkent, Yıldız, Bahçelievler ve Ayrancı semtlerinde de bulabilirsiniz.