KIZILAY YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

KIZILAY YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Kendinizi daha önce hiç şımartmışıydınız? Eğer şımartmadıysanız sizlere kendiniz şımartacağınız harika teklifler sunuyoruz. Ankara'nın bu soğuk günlerinde içinizi ısıtacak olan Kızılay Yılbaşı Mekanları sizin için özen ile hazırladığı etkinlik ve programlar ile kendinizi şımartmanıza yardımcı olacak. Nasıl mı? Öncelik ile her yaştan insanın eğlenebileceği mükemmel şarkılar listesi yaptık. Yılbaşı gecesine özel canlı müzik etkinliğimizi sizlere eşsiz güzel sesiyle sunacak solistlerimiz ve Ankara'nın en iyisi diyebileceğimiz müzisyenler ile gecenizi taçlandıracağız. Bizler bir de düşündük ki seçtiğimiz şarkılarda sevdiklerinize, dostlarınıza armağan edeceğiniz parçalar olmayabilir.


Ankara Yılbaşı

Sizler sadece istediğiniz şarkıyı müzisyen arkadaşlarımıza iletmeniz yeterli olacaktır. Belki de kendiniz söylemek istersiniz seçtiğiniz şarkıları. Evet, kareoke yarışmalarımızın olacağını da söylemeliyiz. Bu yüzden hazırlanıp gelmenizi öneririz. Belki de sadece dans etmek isteyebilirsiniz size geniş dans pistlerimiz de bu imkanları sunmaktan gurur duyacağımızı söyleyebiliriz. Sizler için hazırlanmış olan dans gösterilerimizi izlerken keyiflenecek ve iyi ki Kızılay Yılbaşı Mekanlarını seçmişiz diyeceğiniz garanti edebiliriz.

Kuytu Meze Balık

Tunalı

Kuytu aslında tam bir semt meyhanesidir diyebiliriz. Bol müdavimi olan, fonda Türk sanat müziği ve eski 45'likler eşliğinde birbirinizi duyarak sohbet edebileceğiniz şirin, butik bir meyhanedir. Kömür ateşinde pişen balıkların yanı sıra et, ciğer, kuzu kokoreç, İnegöl köfte menüleri de mevcuttur. Muhteşem arasıcakları, günlük olarak çıkan yirmiye yakın soğuk mezeleri ile sunum yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sıcak yaz aylarının vazgeçilmez mekanı Kuytu, açık havada yemek yemenin zevkini sunmaktadır.

Bestekar Sokak'ta ismiyle müsemma Kuytu Meze Balık, "Kuytudayız" sloganı ile hizmet veren, özellikle ara sıcakları ve soğuk mezeleri ile ön planda olan balık restoranında, İnegöl'den getirilen köftenin yanı sıra Balıkesir'den getirilen kuzu kokoreç ve yaprak ciğeri çok konuşulanlar arasında yer almaktadır. Ayrıca tüm yorumlarda karides köftenin ve levrek sarmanın baş rolde olduğunu görebilirsiniz. Müdavimlerinin bol olduğu, misafirlerinin yorumlarına önem veren tek tek ilgilenip fikirlerini soran şirin bir işletmedir Kuytu.

Ankara'nın ünlü isimlerinin konutlarında özel aşçılığı ve birçok tanınmış otel ve restoranın şefliğini yapmış Yasin Karataş şefimizin salonda tek tek misafirlerle ilgilenme anlarına tanık olunan anlar gecenin en keyifli sohbetlerinin döndüğü anlardır. Erkeğin midesine giden yol için verdiği tarifler birçok yuvayı kurtarmıştır diyebiliriz.

devamını oku...
Adres: Bestekar Cad. 6/D Kavaklıdere, Çankaya - Ankara

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Şilingir Meyhane

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Remzi Oğur Arık Mahallesi Paris Caddesi 49/A Kavaklıdere-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara


Peki sadece bunlar mı sizi mutlu edecek hazır tabi ki de. Harika ustalarımız tarafından en kaliteli ürünler ile hazırlanan Türk mutfağının leziz yemeklerini sizlere sunacağınız. Her türlü balık çeşidinden ve et çeşitleriyle damağınızı tatlandıracağız. Yüzden fazla meze çeşitlerini sizler için özen ile kendimiz hazırlayıp sizlere sunacağız. Tabi ki içecekler de bu yılbaşında çok hassas davrandık. Bütün bu seçeneklerimizi yılbaşı gecesine özel menülerimize ekledik. Hiçbir şey sizin keyfinizi kaçırmamalı böyle güzide bir gecede.
Bizler de bunun için sizlere uygun fiyatlar ile sunacağız bütün hizmetlerimizi. Merak etmeyin Kızılay Yılbaşı Mekanları her bütçeye uygun şekilde hazırladı etkinlik ve programlarını. Tabi ki mekanlarımıza ulaşmak oldukça kolaydır merkezi yerle de olan mekanlarımıza kendi aracınız ile gelirken nereye park edeceğinizi düşünerek vakitlerinizi çalmayacaksınız. Geniş ve güven ile teslim edebileceğiniz otoparklarımız sizin için kullanıma açılmış durumdadır. Şimdi ise tek yapmanız gereken sadece sizin doyasıya eğlenebileceğiniz hayallerinizde ki yılbaşını yaşamanıza fırsat sunan Kızılay Yılbaşı Mekanlarında yer ayırmanız gerekmektedir. İnternet sayfamıza girip rezervasyon yapabilirsiniz . Bizler şimdiden yeni yılınızı kutluyor, sevdikleriniz ile nice mutlu seneler diliyoruz.