KIZILAY GECE HAYATI

blog yazısı ekle !

KIZILAY GECE HAYATI

Gündüz ne kadar hızlıysa gece de o kadar hareketlidir Kızılay'da. Okul ya da iş çıkışı otobüse binmeden önce arkadaşlarınızla oturup sohbet edeceğiniz, bir şeyler yiyebileceğiniz ya da güzel müzikler eşliğinde içkinizi yudumlayacağınız pek çok mekan vardır.

Ankara'nın en işlek yeri Kızılay olduğundan aradığınız türde bir eğlenceyi bulabilmeniz de mümkündür. Her zevke göre müzik türünü bulabileceğiniz türlü mekanlarda akşamınızı daha da keyifli hale getirebilirsiniz.Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

Afitap Meyhane

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Tunus Caddesi No:63/B Tunalı-Ankara

Şilingir Meyhane

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Remzi Oğur Arık Mahallesi Paris Caddesi 49/A Kavaklıdere-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara


Kızılay'da en çok Sakarya caddesi, Konur sokak, Yüksel Caddesi, Meşrutiyet Caddesi, Selanik ve İnkılap sokakta gece hayatına hizmet eden mekanlar bulabilirsiniz.

Amacınız rakı içip arkadaşlarınızla sohbet etmek ise adresiniz İnkılap sokak'tır. Burada bulunan pek çok meyhanede uygun fiyata içkinizi içebilir, gönlünüzce müziğin keyfini çıkartabilirsiniz.

Yine Sakarya caddesinde bulunan bar ve publarda arkadaşlarınızla hayatın sorunlarını geride bırakabilir ve canlı müzik eşliğinde dertlerinizden arınabilirsiniz.

Türkü dinleyebileceğiniz mekanları da Kızılay'da bulabilirsiniz ama eğer ki amacınız dans etmekse bunu karşılayabilecek diskolara da Kızılay'da ulaşmanız mümkündür.

Toplu taşıma araçları gece erken saatlerinde hizmeti sonlandırdığından ulaşımı başka yollardan sağlamalısınız.