ANKARA’DA MEKÂN SEÇİMİ İÇİN ÖNEM VERMENİZ GEREKEN ŞEYLER

blog yazısı ekle !

ANKARA’DA MEKÂN SEÇİMİ İÇİN ÖNEM VERMENİZ GEREKEN ŞEYLER

Ankara'da mekân seçiminde seçici olmak konusunda çocuklar kadar evcil hayvanları olanlarda dikkat etmeliler. Çünkü evcil hayvan ile girilmesi yasak olan ya da yasak olmadığı halde etraf da ki insanların sizi yargılar şekilde olan bakışlarına maruz kalmamak. Ve evcil hayvanınızın kalması gereken bir yeri olmayan yerlerde evcil hayvanınız huzursuz olur ve rahat durmaz. Bu sebepten sizde o mekânda rahat edemezsiniz.

Ankara'da havaların ısınması ile çoluk çocuk ve hatta evcil hayvanınız ile bir dış mekânda armut koltuklara oturup, canlı müzik ya da karo olan yerlerde üzerinizde ki stresi atarsınız. Bu sayede hayatınızda zevkle hatırlayacağınız bir gün geçirmiş olursunuz.

Ayrıca zengin menüsü ile bu mekân midenizi de şenlendirmiş olacak. Ankara'da mekân seçimi konusunda insanların genellikle atladıkları ancak oraya gidince park sorunlu mekânları tercih ettikleri ve bu şekilde sorun olup olmadığını neden araştırmadıklarını düşünüp kendi kendilerine kızdıkları bir neden de park sorunudur. O sebepten Ankara mekân tercih ederken park sorunu olup olmadığını da öğrenip ona göre tercih edin.

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Ziverbey Cafe Restaurant

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:17/1 Çukurambar-Ankara

Köşk Et & Balık Restaurant

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Haymana Yolu 3.km Karşıyaka Mahallesi 634.Sokak No:4 Gölbaşı-Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara


Ankaralılar olarak mekân seçiminde bizi tercih ederseniz sorunsuz bol menülü dış mekânlarda ailecek eğlenmiş olursunuz. Özellikle hafta içi yoğun bir tempoda çalışan insanlar hafta sonlarını ailesi ile doya doya eğlenmek isterler bu gibi durumlarda ailecek eğlenmek isteyen Ankaralılar.

Ankara mekân olarak tercih ettikleri mekânlarımızı da gönüllerince eğlenip dinlenebilirler. Bizim mekânımız da eğlenirken aynı zamanda dinlenmek de mümkün. Çünkü kesinlikle rahatsız edici bir gürültü ve de müzik söz konusu değil. Onun yerine gayet insanın ruhunu okşayan bir müzik ve nezih bir ortam olduğu için kulaklarınızın pası silinirken aynı zaman da eğlencenin de dibine vurabilirsiniz.

Kapalı ortamlarda kalmaktan sıkılan Ankaralılar içini Ankara mekânı olarak kurulan yerimizde çimlerin üzerine oturup üzerinizde ki kötü enerjiyi atıp güzel bir gün geçirmiş olursunuz. Ayrıca nargile çeşitlerimiz ile de temiz hava da keyifle nargilenizi içebilirsiniz. Bizim mekânımız eski müşterilerimizin de bildiği gibi müşteri memnuniyeti her şeyin öncesinde gelir. Müşterileri memnun etmek tüm çalışanlarımızın ilk gayeleridir. Daha sonrası ise zaten gelir