ANKARA ÇOCUKLAR İÇİN PARTİ EVİ

blog yazısı ekle !

ANKARA ÇOCUKLAR İÇİN PARTİ EVİ

En önemli varlıklar olan çocukları mutlu etmek için pek çok sebep vardır. Onların mutluluğu paha biçilemez değerdedir. Ankara çocuklar için parti evi çocukların her türlü ihtiyacına yönelik hazırlanan ev gibi olması çocukların mutlu olmasına sebep olmaktadır. Cıvıl cıvıl renkler ve dikkat çeken duvardaki süslemeler, renkli masa ve sandalyeler, birbirinden güzel balonlar ve zengin içeriğe sahip olan her şeyi bulmak mümkündür.

Son yıllarda artık özel günlerden biri olan doğum günleri ve daha birçok eğlenceler parti evlerinde yapılmaktadır. Eskiden yapıldığı gibi evde birkaç kişi çağırıp doğum günü kutlamak yerine çocuğunuza bir sürpriz yapabilirsiniz. Evde yorulmak ve evin dağılmasını istemiyorsanız parti evi tam size göre bir mekândır. Ankara büyük bir şehir olduğu kadar tarihi güzellikleri ve özel yerleri ile merak ettiğiniz her yeri gidip görebilirsiniz.

Eğlence mekânları ve değişik tarzı ile merkezde olması insanların ilgisini çekmeye yetmektedir. Çocuklara hazırlanan oyunlar, palyaço ve yüz boyama etkinlikleri ile güzel vakit geçirmektedirler. Ayrıca oyun yerleri ve sınırsız eğlence, şarkı söyleme parti için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Ayrıca yapılan ikramlar çocukların sevdikleri yiyecekler olup çay veya meşrubat verilmektedir. Restoran da yapılan partiler genelde yemek ağırlıklı olup müzik eşliğinde parti yapılabilmektedir. Çocuklar ve yetişkinlere hazırlanan özel yerler mevcut olup en ince ayrıntısına kadar düşünülmektedir. Bulunduğunuz mekân merkezde olmasından dolayı son derece modern ve dekoratif görünümü dikkatleri çekmektedir.

Taraça Resto Pub

Çankaya

devamını oku... Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Pars Garden Pool

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Taraça Oyun Salonu

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu Taraça Oyun Salonumuz; Bilardo Satranç, Kâğıt Oyunları, Okey, Tavla ile yarım yüzyılı aşan bir süredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

150 kişilik oturma kapasitesi ile açık terasımız ve 180 kişilik kapalı alanı ile Türkiye'nin bildiğimiz kadarı ile en büyük Oyun Salonu.

Uluslararası ciddi dereceleri olan Bilardo ve Satranç ustalarımız geçmişten bugüne hala aramızda. Özellikle her Cumartesi olan Satranç Turnuvamız belki de bizi bu dönem en özel kılan özelliğimiz diye düşünüyoruz. Öyle ki 10 yaş kategorisinde Avrupa Şampiyonu ustamız ile; Avrupa ve Dünya dereceleri olan yetişkin ustalarımız ve az bilen çok bile fark etmez tüm oyuncularımız arasında bir arada keyifli geçen bu turnuvamız Cumartesi günlerimizi özel kılıyor.

Taraça Oyun Salonu Müşteri profili çoğunlukla 40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin ve işletmenizin değerinin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça Oyun Salonumuzda yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güleryüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara


Hayal ettiğiniz her şeyin uygulanması ve organizasyonun gerçekleştirilmesi cafe tarzı işletmelerde mümkün olmaktadır. Evlenme yıldönümü, doğum günleri veya yeni bir bebeğin dünyaya gelmesini kutlamak isteyen sevdiklerinizle birlikte olmak artık sizin elinizdedir. İçkili mekânları daha çok tercih eden yetişkinler genelde bar pub oldukça şık ve modern tarzı ile müşteriler yapılması gereken organizasyonları burada gerçekleştirmektedirler.

Eğlenmek için hoş vakit geçirmek ve hayatınıza renk katmak için özel günleriniz artık unutulmayacak anları meyhane ve birçok yerde kafa dağıtmak isteyenler için mükemmel bir yoldur. Kendiniz ve arkadaşlarınız için parti yapabilirsiniz.