100. YIL YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

100. YIL YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Bütün seneler de olduğu gibi bu senede yılbaşı sabırsızlıkla bekleniyor. Herkes doyasıya eğlenmenin ve tüm yıl unutmak istemeyeceği bir gece yaşamanın hayalini kuruyor. Özellikle Ankara'da da beklentiler, bu konu ile ilgili bir hayli yüksek ve bu beklentileri 100. Yıl yılbaşı mekanlarının program ve etkinlikleri karşılayacak gibi duruyor.

Fakat değer bir çok ilden öte Ankara'nın avantajı ise eğlenceyi ilke edinen 100. Yıl yılbaşı mekanlarına sahip olması. Aylar öncesinden başlayan planlar ve hazırlıklar 100. yıl yılbaşı mekanlarını diğer yerlerden bir adım daha öne çıkarmakta. Özenle hazırlanmış menüler ve bu menülerde yerlerini alan birbirinden özel yılbaşı yemekleri ile eğlencenize lezzet katmayı ihmal etmemişler. Tabi ki zengin olan tek şey menüleri de değil 100. Yıl yılbaşı mekanlarının her kesime hitap eden eğlence seçenekleri de mevcut.


Ankara Yılbaşı

Yılbaşına canlı müzik eşliğinde girmek isteyenlerinde clup müzik eşliğinde girmek isteyenlerinde taleplerini fazlasıyla yerine getiriyor. Bu talepleri yerine getirirken de fiyatlarda her kesime uygun seçenekleri ve ödeme kolaylıkları mevcut. Ankara'da sadece tek seçenek değil her şeyde bir çok seçenek imkanı sunan ve bu yıl yeni yıla eğlenerek ve hiç yaşamadığınız bir yılbaşı geçirerek girmenin tek adresi 100. Yıl yılbaşı mekanları. Tek başınıza , ailenizle ve ya dostlarınızla unutulmaz bir yılbaşı geçirmek istiyorsanız.

Assos Meyhane

Bahçelievler

ASSOS RESTORAN EGE ESİNTİLERİNİ ANKARADA TATTIRA BİLMEK İÇİN ÜRÜN İÇERİKLERİ VE BALIK ÇEŞİTLERİNİN BİR ÇOĞUNU EGE SAHİLLERİNDEN GETİRTMEKTEDİR ANKARADA 2011 YILINDAN BU TARAFA HİZMET VERMEKTEYİZ RESTORANIMIZDA MEVSİME ÖZEL BALIK VE MEZE ÇEŞİTLERİ BULUNMAKTADIR DENİZ MAHSULLERİNİN ÖZEL ARA SICAKLARI VE MEZELERİ ÖZENLE USTALARIMIZ TARAFINDAN HAZIRLANMAKTADIR RESTORANIMIZ DA AYNI ZAMAN DA SALATA ÇEŞİTLERİ VE ÖZEL MASADA YAPILMAKTA OLAN LEVREK MARİN TAVA BALIKLARI VE IZGARA BALIKLAR BULUNMAKTADIR İSTEĞE ÖZEL MÜŞTERİLERİMİZİN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA BALIK BUĞULAMA DA YAPILMAKTADIR RESTORANIMIZDA ALKOL SERVİSİ YAPILMAKTADIR ÇARŞAMBA CUMA CUMARTESİ CANLI MÜZİK DİĞER GÜNLERDE FASIL EKİBİMİZ MÜŞTERİLERİMİZE MÜZİK ZİYAFETİ VERMEKTEDİR RESTORANIMIZ HAFTANIN 7 GÜNÜ FALİYET GÖSTERMEKTEDİR ÖZEL VALE HİZMETİMİZ VE OTO PARKIMIZ MEVCUTTURdevamını oku... Adres: Aşkabat Cad. (Eski 7. cadde) No: 46/8 Bahçelievler-Ankara

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara


Rezervasyon yaptırmak ve yılbaşı program ve etkinliklerini daha detaylı öğrenmek için geç kalmış sayılmazsınız. Acaba eğlenecek miyim derdi olmadan fiyat sıkıntısı ve seçenek azlığı çekmeden bir yılbaşı geçirmek sizin de hakkınız. Yılbaşı program ve etkinlikleriniz 100. Yıl yılbaşı mekanlarında hazır. Tek yapmanız gereken katılmak ve doyasıya eğlencenin tadını çıkarmak. Eğlence bir lüks değil haktır ve eğlenmek sizin de hakkınız.
Ankara , 100. Yıl yılbaşı mekanlarında unutulmaz ve tarif edilemez bir yılbaşı geçirecek. Ankara'da olup da bu eğlenceden mahrum kalmak istemiyorsan daha fazla geç kalmadan yerini ayırt. Bir sonraki yılbaşına kadar geçirdiğin en güzel gece bu yılbaşı olsun ve kafanda da yılbaşında da sadece eğlence olsun istiyorsan artık ne yapman gerektiğini biliyorsun.