100. YIL YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

100. YIL YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Bütün seneler de olduğu gibi bu senede yılbaşı sabırsızlıkla bekleniyor. Herkes doyasıya eğlenmenin ve tüm yıl unutmak istemeyeceği bir gece yaşamanın hayalini kuruyor. Özellikle Ankara'da da beklentiler, bu konu ile ilgili bir hayli yüksek ve bu beklentileri 100. Yıl yılbaşı mekanlarının program ve etkinlikleri karşılayacak gibi duruyor.

Fakat değer bir çok ilden öte Ankara'nın avantajı ise eğlenceyi ilke edinen 100. Yıl yılbaşı mekanlarına sahip olması. Aylar öncesinden başlayan planlar ve hazırlıklar 100. yıl yılbaşı mekanlarını diğer yerlerden bir adım daha öne çıkarmakta. Özenle hazırlanmış menüler ve bu menülerde yerlerini alan birbirinden özel yılbaşı yemekleri ile eğlencenize lezzet katmayı ihmal etmemişler. Tabi ki zengin olan tek şey menüleri de değil 100. Yıl yılbaşı mekanlarının her kesime hitap eden eğlence seçenekleri de mevcut.


Ankara Yılbaşı

Yılbaşına canlı müzik eşliğinde girmek isteyenlerinde clup müzik eşliğinde girmek isteyenlerinde taleplerini fazlasıyla yerine getiriyor. Bu talepleri yerine getirirken de fiyatlarda her kesime uygun seçenekleri ve ödeme kolaylıkları mevcut. Ankara'da sadece tek seçenek değil her şeyde bir çok seçenek imkanı sunan ve bu yıl yeni yıla eğlenerek ve hiç yaşamadığınız bir yılbaşı geçirerek girmenin tek adresi 100. Yıl yılbaşı mekanları. Tek başınıza , ailenizle ve ya dostlarınızla unutulmaz bir yılbaşı geçirmek istiyorsanız.

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara

Beat Cafe Taurus

Çukurambar

ANKARA ROCK BAR

Rock müziği oldukça evrenseldir ve her dilde farklı anlamlar içeren popülerliğe sahiptir. Ankara Rock Bar, Türkiye'nin başkenti olan Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer almaktadır.. Müzik keyfi yapmak isteyenler sıklıkla rock bar tercih ederler.

Ankara Rock Bar'a gitmek isteyenler birçok farklı dilden müzik dinleyerek, eşlik edebilir ve mekanlarda alkol içebilir. Birden çok misafir kapasitesi olan; hem canlı hem de müzik çalar eşliğinde gerçekleşen, dj konseptini dahil edebilen mekanlar bulunmaktadır. Bu mekanlar konsept olarak rock bar olarak hizmet vermektedirler. Bar konsepti ile müziğin, şarkıya özel dansın ve sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz bir gün için seçim yapabilirsiniz. Rock müziğinin popüler isimlerinin şarkılarını dinleyebilirsiniz. Daha önce duymadığınız rock müzikleri mekan içerisinde keşfedebilirsiniz.

Ankara Rock Bar Nasıl Bir Konsepte Sahiptir?

Ankara Rock Bar içerisinde rock müziğine gönül veren, dile pelesenk olan şarkıları dinleyebilmek açısından çokça tercih edilmektedir. Şarkılar arasında 1950'de "rock and roll" olarak hayatımıza giren konseptin yanı sıra 60'lı, 70'li, 80'li, 90'lı, 2000'li ve günümüz sanatçılarının İngilizce, Türkçe ve diğer dillerde çokça popüler olan rock müziklerini dinlemek mümkündür. Şarkı seçimlerinde popülaritesinin büyük bir önemi bulunmaktadır. Rock müziği çeşitleri olan hard rock, blues rock, punk rock, heavy metal, alternatif rock, pop rock, progressive rock, senfonik rock, gothic rock gibi türlere sahip müzikler Ankara rock bar konseptinde yer almaktadır.

Rock gruplarının çokça bilindik sanatçıları olan The Beach Boys, Queen, Pink Floyd, Bob Dylan, Erkin Koray, Cem Karaca, Barış Manço, Hayko Cepkin, Emre Aydın, Şebnem Ferah, Özlem Tekin ve rock müziğine hizmet eden çokça sanatçının yeni ve eski şarkıları Ankara rock bar repertuarındadır. Bu konsepte göre ise müzikler müzik çalarla ortama yayılan sesler, canlı performans sanatçısının rock şarkılarını yorumlaması veya çokça ünlü rock sanatçılarının mekanda sahne almasıyla gerçekleşir.

Rock bar türünde alkollü içeceklerin skalası oldukça geniştir. Mekanda alkolsüz içecekler, mekanın mutfak genişliğine göre menülerine eklenen yiyecek türleri olmaktadır. Genellikle Ankara Rock Bar içerisinde yer alan mekanlarda sanatçıların yer aldığı sahne, enstrümanlar ve dj çalar gibi müzik konseptine alan açılır. Mekanlar pub tarzında olup hem ayakta oturmalı, hem de bar bölümündeki taburelerde oturmalı hem de ayakta rock bar müzisyenini dinleyecek bölümler bulunur.

Ankara Rock Bar konsepti, farklı müzik ve ışıklardadır. Mekanın uygunluğuna göre rezervasyonlu veya rezervasyonsuz olabilmektedir. Her mekanın kendine özgü rock müzik günleri, konsepti olabilmektedir.

Ankara Rock Bar, rock müziğinde punk, heavy, pop gibi çokça çeşitli dallara, 50'li yıllardan günümüze kadar yer alan farklı sanatçıların müziklerine sahiptir. Mekana özgü olarak alkollü ve alkolsüz içecekler, kokteyller, yiyecek seçenekleri farklı fiyatlandırmaya sahiptir.

Ankara Rock Bar çeşitleri, canlı performans sanatçılarının popülaritesine göre değişkenlik göstermekte olup dj performans veya müzik çalar üzerinden gerçekleştirilen dinletiler arasında fiyat farkı bulunur. Bu nedenle Ankara Rock Bar ararken, konsept seçeneklerini bir arada değerlendirmeniz oldukça mümkündür.

devamını oku...
Adres: Konya Yolu Bulvarı Taurus AVM Zemin Kat No: 190/B-Z Çukurambar - Ankara

Beat Cafe Bahçelievler

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat Caddesi 2/A ( Bahçelievler 7. Cadde )

Beat Cafe Armada

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergiz Sokak No : 7/2 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü - Ankara

Kolektif Meyhane

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergis Sokak No:7/2-3 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü-Ankara


Rezervasyon yaptırmak ve yılbaşı program ve etkinliklerini daha detaylı öğrenmek için geç kalmış sayılmazsınız. Acaba eğlenecek miyim derdi olmadan fiyat sıkıntısı ve seçenek azlığı çekmeden bir yılbaşı geçirmek sizin de hakkınız. Yılbaşı program ve etkinlikleriniz 100. Yıl yılbaşı mekanlarında hazır. Tek yapmanız gereken katılmak ve doyasıya eğlencenin tadını çıkarmak. Eğlence bir lüks değil haktır ve eğlenmek sizin de hakkınız.
Ankara , 100. Yıl yılbaşı mekanlarında unutulmaz ve tarif edilemez bir yılbaşı geçirecek. Ankara'da olup da bu eğlenceden mahrum kalmak istemiyorsan daha fazla geç kalmadan yerini ayırt. Bir sonraki yılbaşına kadar geçirdiğin en güzel gece bu yılbaşı olsun ve kafanda da yılbaşında da sadece eğlence olsun istiyorsan artık ne yapman gerektiğini biliyorsun.