TUNALI HİLMİ CADDESİ'NDE CANLI MÜZİK YAPAN MEKANLAR

blog yazısı ekle !

TUNALI HİLMİ CADDESİ'NDE CANLI MÜZİK YAPAN MEKANLAR

TUNALI HİLMİ CADDESİ'NDE CANLI MÜZİK YAPAN MEKANLAR

Ankara'nın merkezi konumdaki en keyifli caddelerinden biri Tunalı Hilmi caddesidir. Atatürk Bulvarı'ndan yukarı doğru çıktığınızda bulvara paralel bir noktada konumlanır ve Kupulu parkı gördüğünüz anda Tunalı Hilmi caddesine geldiğinizi anlarsınız.


Cadde üzerinde bugün Ankara'nın pek çok noktasında olduğu gibi müzik yapan gençler bulunmaktadır. Bu cadde üzerinde sık sık saksafon, akordeon ve gitar tınılarıyla karşılaşmanız mümkündür.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Canlı MüzikAnkara Canlı Müzik MekanlarıRakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Şilingir Meyhane

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Remzi Oğur Arık Mahallesi Paris Caddesi 49/A Kavaklıdere-Ankara

Kalispera

GOP

Yunan & Ege & Balkan Müziklerinin en güzel örnekleri dinleyebileceğiniz , sıcacık ambiansı ve leziz yemekleri ile Ankara'nın vaz geçilmez en iyi meyhanesi...
devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/B G.O.P-Ankara

Afitap Meyhane

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Tunus Caddesi No:63/B Tunalı-Ankara

90'Lar (Doksanlar)

GOP

Özlediğiniz yıllar geri geldi...

Kasetle kalem arasındaki bağlantıyı bilen herkese artık yaşlandın diyorlar.

HAYIR...

Yaşlanmadık.

Birçoğumuzun en çok eğlendiği yıllar 90'larla yeniden hayatımızda.90'larla ilgili özlem duyduğunuz ne varsa karşılaşacağınız, o yılların en ünlü şarkılarını dinleyeceğiniz, sizi geçmişe götürecek, anılarınızı depreştirecek herşey için 90'larda buluşuyoruz....

devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/A G.O.P.-ANKARA

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A


Tunalı Hilmi Caddesi'nde pek çok canlı müzik mekanı da bulunmaktadır. Konumu gereği oldukça hareketli olan bu bölgedeki kalabalık da nezih bir kalabalıktır. Genellikle burada dinleyebileceğiniz canlı müzik türleri yabancı rock ve jazz eserleri olmakla birlikte pek çok meyhane tarzı mekanda Türk tınılarına da rastlarsınız.

Caddenin alt kısımlarına doğru inildiğinde yani Bestekar sokak ve Tunuz Caddeleri dolaylarında da oldukça keyifli canlı müzik dinleyebileceğiniz mekanları bulabilmeniz mümkündür.

Sakin ancak sıcak bir havada misafirlerini karşılayan Tunalı Hilmi caddesine ulaşım da oldukça kolaydır. Eğer Kızılay'dan gelecek olursanız yürümek en trafiksiz yoldur. Ancak eğer ki araca binmek istiyorsanız Kızılay'dan yine otobüse binebilir ya da taksiyle rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Canlı MüzikAnkara Canlı Müzik Mekanları