ANKARA SEVGİLİLER GÜNÜ ETKİNLİKLER 1

blog yazısı ekle !

ANKARA SEVGİLİLER GÜNÜ ETKİNLİKLER 1

Ankara'da sevgiliyseniz ve birbirinize deliler gibi aşıksanız eğer yapılacak etkinlikler ne olursa olsun sizin için pek fark etmez.

Bilin ki aşkın en sağlam halini yaşıyorsunuzdur. Ne devasa hediyeler, ne gidilmesi istenilen güzel mekanlar, ne cakalı kıyafetler, ne klasik sevgililer günü ritüelleri... Bunlardan hiç biri sizin sevginizi ölçmeye yetmez Ankara'da....Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Ziverbey Cafe Restaurant

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:17/1 Çukurambar-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Ankara Islak Hamburger

Mustafa Kemal Mahallesi

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mah. 266 A / 14 Tepe Prime Çankaya - Ankara


Çünkü böyle bir şehirde birbirinizi bulup aşık olduysanız eğer hiç bir kuvvet bıraktıramaz sizi birleştiren elleri...

Onun için sevgililer gününde yapılacak en güzel etkinlik O'nun elinden tutup Ankara'nın soğuk sokaklarında içinizin sıcacıklığıyla el ele gezmektir belki de. Üşüdüğünüz de sıcacık bir kafeye girip salep yudumlanmak, o sıcaklıkla birbirinizin gözlerinde kaybolmaktır.

Eski bir sinema salonunda bir aşk filmi izlerken omzunu başına koymak, Kuğulu Park'ta kuğulara simit atmak, Seymenler'de çimlere uzanıp gökyüzüne bakmaktır.

Eymir gölünde gün batımını izlerken bir şarkı tutturmaktır, yola dökülen kar tanelerinin güzelliğine bakıp bakıp iyi ki onun yanındayım diyebilmektir.

Ankara'da birlikte nefes alabilmektir belki de, başka şehirde olmadığını düşünerek şükredebilmektir.