BAHÇELİEVLER'DE YILBAŞINDA MEYHANELER

blog yazısı ekle !

BAHÇELİEVLER'DE YILBAŞINDA MEYHANELER

BAHÇELİEVLER'DE YILBAŞINDA MEYHANELER

Ankara'nın pek çok semtinde olduğu gibi Bahçelievler'deki meyhanelerde de yılbaşı gecesi için özel programlar günler öncesinden planlanmıştır.

Bahçelievler'deki meyhanelerde program öncelikle akşam 20:30 - 21:00 sıralarında fasıl gruplarının sizleri karşılamasıyla başlıyor. Gece boyu kibar ve güler yüzlü personelin hizmet verdiği bu mekanlarda siz ilk kadehlerinizi yudumlarken müziğin ritmine kendinizi bırakıveriyorsunuz.Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara MeyhaneAnkara'daki MeyhanelerAnkara Yılbaşı

İçkinize fasıl müziğinin yanı sıra serpme meze ya da ordövr tabağı eşlik ediyor. Ardından ara sıcaklar ikram ediliyor. Sıra ana yemeklere geldiğinde tam bir lezzet şöleniyle karşılaşıyorsunuz. Balıktan kavurmaya, hindi dolmasından ızgaraya kadar pek çok seçeneği bulabileceğiniz mekanlarda gecenin ilerleyen saatlerine doğru fasıl grupları da yerini hareketli canlı gruplara bırakıyor.

Farfara Meyhane

Söğütözü

devamını oku... Adres: Armada Yaşam Sokağı Beştepeler Mah. Nergis Sokak A/2 Söğütözü - Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A


Bahçelievler'deki meyhanelerde yeni yılın ilk dakikalarına girildiğinde eğlence de doruklara tırmanıyor. Gece 00:00'dan sonra sahneye çıkan oryantalin şovuyla yeni yılın ilk dakikalarında göbekler atılıyor, eski yılın yorgunluğu üzerlerden uçup gidiyor.

Bahçelievler'deki meyhaneler gece boyu yılbaşı sürprizleriyle müşterilerini mutlu ederken, gecenin sonunda da ikram ettikleri çorbalarla midelerinizi rahatlatıyor.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara MeyhaneAnkara'daki Meyhaneler