AYRANCI CAFE

blog yazısı ekle !

AYRANCI CAFE

Ayrancı Nerede?

Ayrancı, Ankara Çankaya'da bir mahalle olduğu gibi normal mahallelerden biraz farklı olarak oldukça canlı bir mahalledir. Tüm önemli yerlere oldukça yakın olan Ayrancı, Ankara'nın en gözde mahallelerinden biri olmuştur. Hem geçtiğimiz yıllarda hem de şimdilerde olsun her yaştan ve her kesimden insanın olduğu kalabalık ama seçkin bir yerdir. Tüm lüks mağaza, restoran ve cafelerin bulunduğu bir yerdir Ankara Ayrancı. Bu sebeple arkadaşlarıyla, ailesiyle ve ya sevdikleriyle güzel zaman geçirmek isteyen herkesin ilk adresidir Ayrancı Cafe. Ayrancı her alanda herkesin aradığını kolayca bulabildiği Ankara'nın en gözde semtlerinden Çankaya'da en uğrak mekânlardandır. Hal böyle olunca da Ayrancı Cafe müşterileri de gerek yerli gerek yabancıların akımına uğramaktadır. Çünkü Çankaya'nın eşsiz manzarası en iyi Ayrancı Cafelerinde izlenebilmektedir.Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A


Ayrancı Cafe Neden Tercih Edilir?

Ayrancı dediğimiz yer aslına bakılırsa büyük bir alandır. Bu da onlarca cafe olduğu anlamına gelir. Bir de Ankara'da ki binlerce cafenin arasından Ayrancı Cafe'yi tercih etmek için geçerli birçok sebep vardır. Her türlü organizasyonlarınız için Ayrancı Cafe oldukça uygun olabilmektedir. Mesela son zamanlarda en çok doğum günü, evlilik teklifleri, iş toplantıları ve daha bunun gibi birçok organizasyona ev sahipliği yapılmıştır. Ya da sadece misafirlerinizle ve ya ailenizle oturup güzel bir sohbet için kesinlikle bulunmaz bir yer olduğunu belirtmemiz gerekir. Yaz kış demeden cafe keyfini yaşayabileceğiniz bu cafeler kesinlikle tüm hizmetlerinden memnun kalacağınız yerlerdir.

İnsanların yoğun gündemine bir ara vermesi, kendine ve sevdiklerine biraz zaman ayırması oldukça önemlidir. Belirli sürelerle bunu tekrar etmeniz gerekmektedir. Sevdiklerinizi ve ailenizi de her yere götürmeniz uygun olmayabiliyor. Bu sebeple seçeceğiniz yerde nezih ve ailenize uygun bir yer olmalıdır. Bu sebeple Ayrancı Cafe tercih listenizin ilk sıralarında yer alabilir.

En Kaliteli Ayrancı Cafe Nerde?

Eğer farklı cafelerde ve ya mekânlarda zaman geçirmeyi seviyorsanız Ayrancı Cafe'yi de muhakkak denemenizi öneririz. Ayrancı da bulunan cafeleri internet sitemizde kolaylıkla bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmadan ve moraliniz bozulmadan harika bir gün geçirme imk ânı bulabilirsiniz. Herkesin uzman olduğu bir alan vardır. Bu sebeple uzun bir geçmiş deneyime sahip olan Ayrancı Cafe işletmeleri de bu deneyim ve zamanın vermiş olduğu tecrübe doğrultusunda müşterilerine en iyi cafe ve en iyi sohbet, muhabbet ortamını kurmayı vaat etmektedir. Çünkü Çankaya geçmişten günümüze onlarca yıldır Ankara'nın en gözde semtlerinden biri olmuş ve yıllarca hem yerli hem yabancı turistleri ağırlamış mekânlar bulunmaktadır. Kısacası Ayrancı Cafe'yi denemediyseniz kesinlikle zaman geçirmeniz gereken ender yerlerden biri olduğunu belirtmemizde fayda vardır. Bu sebeple kesinlikle denemizde fayda vardır. Diğer bir yandan davet edeceğiniz misafirleriniz ve ailenizde son derece memnun kalacak ve herkes keyifli bir gün geçirme imkânı bulabilecektir.