ORAN RESTORAN CAFE PASTANE VE MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ORAN RESTORAN CAFE PASTANE VE MEKANLAR

Başkent Ankara'da çok fazla çeşitli mekân bulunmaktadır. Her tarza uygun farklı mekânlar bulunduğu için herkes istediği mekânları seçebilmektedir. Ankara oldukça büyük bir kenttir ve çok fazla farklı tarzda kişi bulunmaktadır. Ankara'nın yerli halkı dışında tatil zamanlarında Ankara'ya gidip gelenler de bulunmaktadır.
Bu da Ankara'da mekânların çeşitlenmesine sebep olmaktadır. Ankara'nın farklı ilçelerinde de farklı tarzlarda mekânlar vardır. Bu ilçelerden biri de Oran'dır. Oran Restoran Cafe, Pastane ve Mekânlar, eğlenmek yeni yerler keşfetmek isteyen herkese sunulmaktadır. Önemli olan herkesin kendi tarzına uygun mekânlarda vakit geçirmesidir. Bunun olabilmesi için de çok çeşitli mekânların bulunması gerekmektedir. Bu yüzden her geçen gün Ankara'da yepyeni mekânlar açılmaktadır.

Mardin Konağı

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Aydora Cafe Restaurant

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Hacılar Mah. 1418. Cad. No: 31 Gölbaşı-Ankara

Patile

Birlik Mahallesi


devamını oku...
Adres: 435. Cad. 61/A Birlik Mah. Çankaya-Ankara

Ekolojik Bahçe

İncek

İncek'te bayan bir işletmecinin sahibi oldu Ekolojik Bahçe'de Tamamen ekolojik gıdalar ile; kahvaltı ve Yöresel yemek çeşitleri beğeninize sunulmakta.

Yemyeşil bir bahçede, aileniz ve çocuklarınız ile birlikte hafta sonları kahvaltı yapabileceğiniz mekanda, çocuklarınız da çok eğlenecekler.devamını oku...
Adres: İncek Bulvarı İncek Mahallesi Görgülü Sok. 8/A İncek-Ankara

Yarens Saklı Bahçe

İncek

Ankara Gölbaşı İncek mahallesinde 3 yıllık geçmişi olan, yeşillikler içinde bir mekan Yarens Saklıbahçe, Filiz Egin ve Hicran Gürsoy isimli iki kuzenin sahibi olduğu aile işletmesi Balıkesir'den getirdikleri kuzu etlerini ve Afyon'dan gelen dana etlerini hem kendir pişir kendin ye olarak sunuyor hem de arzu eden misafirlerine kendileri hazırlıyorlar. Mevsiminde hazırladıkları salatalar 4 farklı çeşitte sunulurken, zengin meze seçenekleri ise ızgaranın lezzet tamamlayıcısı oluyor. 250 kişilik açık alanda çardak ve kamelyalarla hizmet verirken kışın ise 60 kişilik kapalı alanında şömine sefasını misafirleriyle paylaşıyorlar.devamını oku... Adres: Seçkin Sokak No:21 İncek-Ankara

Home Kitchen Restaurant

Oran

Ankara'nın gözde yerleşim yeri Sinpaş Altın Oran Çarşı'da yer alan restorantımız geleneksel Osmanlı Türk Mutfağı ve Dünya Mutfağı üzerine kurulu lezzetleriyle siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır.

Her zaman kaliteyi, tazeliği ve lezzeti ön planda tutan restoranımız 70 kişilik kapasiteye sahiptir.

Güleryüzlü personeli, özel dekoru ve sıcak havasıyla siz değerli dostlarımızı ağırlarken "Sizin Eviniz, Sizin Mutfağınız" sloganı ile adım adım Tüm Ankara'ya yayılmaya devam ediyoruz.
devamını oku...
Adres: İlkbahar Mahallesi Güneypark Küme Evleri Sinpaş Altın Oran Çarşı No: 19/B 16-17

Denizatı Pastane Restoran İncek

İncek

Denizatı İncek, 45 yıllık Denizatı Pastanelerinin İncek' uzantısı olup, Ankara' da bir ilke imza atmış ve restoran, cafe-bistro ve pastaneyi aynı mekanda birleştirerek sizlere hizmet vermek üzere 15 nisanda açılmıştır.

Restoranımızda keyfe keder akşamlarınızı taptaze mezeler, et ve balık yemekleriyle şenlendirebilir, Cafe- bistro katında dünya mutfağının spesiyallerini yada sizin için özel ithal edilmiş kahvelerimizi deneyebilir, aynı kattaki geniş ve huzurlu Gizli Bahçemizde aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Giriş katındaki pastanemiz ise bunca yılın tecrübesi ve kaliteli ürün yelpazesiyle siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.
devamını oku...
Adres: Kızılcaşar Mahallesi Zafer Caddesi No:23 İncek-Ankara


Oran Restoran, Cafe, Pastane ve Mekânlar oldukça çeşitlidir. Pastane denildiğinde oldukça farklı tatların bir arada bulunduğu yerler akla gelmektedir. Sadece bu da değil, yazın gelmesiyle birlikte dondurma yemek isteyenler de pastaneleri tercih etmektedir. Sevdiklerine özel günlerde pasta ya da pasta mamulleri almak isteyen herkes için pastaneler olmazsa olmaz mekânlardır.

Oran'da çeşitli pastanelerden herkes istediklerini seçebilmektedir. Pastanelerin yanı sıra farklı damak tatlarına hitap eden restoranlarda Oran'da dikkat çekmektedir. Bu restoranların hepsi farklı ülkelerin yemeklerini müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca yalnızca akşam saatlerinde tercih edilen ve gündüz saatlerinde tercih edilen restoranlarda Oran'da çeşitlenmektedir. Bu tercihler tamamen kişilerin isteklerine bağlı olarak değişmektedir.

Ankara'nın Oran ilçesinde çok çeşitli ve her zevke hitap eden mekânlar bulunmaktadır. Oran Restoran, Cafe, Pastane ve Mekânlar açısından oldukça dikkat çekicidir. Oran'da ki cafeler hem bölgede yaşayan kişiler için hem de dışarıdan gelmiş olan turistler için de oldukça idealdir. Farklı çeşitlerde cafeler olması her tarza uygun mekân olmasına yardımcı olmaktadır. Her zaman önemli olan her zevke hitap eden mekân bulunabilmesidir. Bazı cafeler, bir şeyler içmek için bazıları da bir şeyler yemek için farklı tarzda grup ya da kişiler tarafından tercih edilmektedir. Oran'da ki her mekanın kendi konseptine uygun bir hedef kitlesi ve beğenen grubu bulunmaktadır.