ORAN RESTORAN CAFE PASTANE VE MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ORAN RESTORAN CAFE PASTANE VE MEKANLAR

Başkent Ankara'da çok fazla çeşitli mekân bulunmaktadır. Her tarza uygun farklı mekânlar bulunduğu için herkes istediği mekânları seçebilmektedir. Ankara oldukça büyük bir kenttir ve çok fazla farklı tarzda kişi bulunmaktadır. Ankara'nın yerli halkı dışında tatil zamanlarında Ankara'ya gidip gelenler de bulunmaktadır.
Bu da Ankara'da mekânların çeşitlenmesine sebep olmaktadır. Ankara'nın farklı ilçelerinde de farklı tarzlarda mekânlar vardır. Bu ilçelerden biri de Oran'dır. Oran Restoran Cafe, Pastane ve Mekânlar, eğlenmek yeni yerler keşfetmek isteyen herkese sunulmaktadır. Önemli olan herkesin kendi tarzına uygun mekânlarda vakit geçirmesidir. Bunun olabilmesi için de çok çeşitli mekânların bulunması gerekmektedir. Bu yüzden her geçen gün Ankara'da yepyeni mekânlar açılmaktadır.

Taraça Resto Pub

Çankaya

Taraça Resto-Pub 2012 'den bugüne faaliyetlerine Ankara Çankaya Cinnah caddesi Willy Brandt sokak 1A da devam etmektedir. Asaf Bey Silsüpür'ün kurduğu ve eşi Yeşim Silsüpür ile beraber evlerinde misafir ağırlar gibi işlettiği Taraça Resto-Pub misafirlerinden de evimizde gibiyiz yorumlarını sıklıkla almaktadır.

Yiyecek ve içecek kalitesine titizlikle önem verilen Taraça'da damak tadınıza ve tercihlerinize uygun mönümüzü sizlere, hafta sonları canlı müzik ve karaoke imkanı ile eğlenceli bir ortamla beraber sunmaktayız.

Butik bir işletme olan Taraça Resto Pub bugüne kadar pek çok şirket yemeği, doğumgünü, nişan, kına, grup organizasyonlarına ev sahipliği yaptı. Grup organizasyonları için gruba özel menü teklifleri alabilir ve tek başınıza bile rahatlıkla yemek yiyebilir, eğlenebilirsiniz.

Randevu almayı unutmayın.


Promosyonlar

AnkaraRestoranları.com sitesinden bizi ziyaret eden misafirler için güncel mönü fiyatları üzerinden %10 indirim.

Doğum günü organizasyonlarında 6 kişi ve üzeri gruplara doğum günü pastası bizden.

40 ve üzeri rezervasyonlarda güncel mönü fiyatları üzerinden yiyeceklerde %15 içeceklerde %10 indirim.

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.devamını oku...
Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Pars Garden Pool

Gölbaşı

Pars Garden Pool Wedding Gölbaşı ilçesinde,yaklaşık 70.000 m2 lik bir alanda, yenilikçi tarzı ve geniş kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunma hedefiyle kurulmuş olup, bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Düğün, nişan ,mezuniyet ,doğum günü organizasyonları, toplantılar, yaz okulu, olimpik havuz, fitness, tenis, voleybol ve basketbol kulüplerini bünyesinde barındıran işletmemiz, bu geniş yelpazede siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak hizmet kalitesini her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Şehrin merkezinde mavi ve yeşili buluşturan işletmemizde yaşayacağınız bu eşsiz deneyime en kaliteli ve en şık konseptlerimizle ev sahipliği yapmak temel hedefimizdir.
devamını oku...
Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara


Oran Restoran, Cafe, Pastane ve Mekânlar oldukça çeşitlidir. Pastane denildiğinde oldukça farklı tatların bir arada bulunduğu yerler akla gelmektedir. Sadece bu da değil, yazın gelmesiyle birlikte dondurma yemek isteyenler de pastaneleri tercih etmektedir. Sevdiklerine özel günlerde pasta ya da pasta mamulleri almak isteyen herkes için pastaneler olmazsa olmaz mekânlardır.

Oran'da çeşitli pastanelerden herkes istediklerini seçebilmektedir. Pastanelerin yanı sıra farklı damak tatlarına hitap eden restoranlarda Oran'da dikkat çekmektedir. Bu restoranların hepsi farklı ülkelerin yemeklerini müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca yalnızca akşam saatlerinde tercih edilen ve gündüz saatlerinde tercih edilen restoranlarda Oran'da çeşitlenmektedir. Bu tercihler tamamen kişilerin isteklerine bağlı olarak değişmektedir.

Ankara'nın Oran ilçesinde çok çeşitli ve her zevke hitap eden mekânlar bulunmaktadır. Oran Restoran, Cafe, Pastane ve Mekânlar açısından oldukça dikkat çekicidir. Oran'da ki cafeler hem bölgede yaşayan kişiler için hem de dışarıdan gelmiş olan turistler için de oldukça idealdir. Farklı çeşitlerde cafeler olması her tarza uygun mekân olmasına yardımcı olmaktadır. Her zaman önemli olan her zevke hitap eden mekân bulunabilmesidir. Bazı cafeler, bir şeyler içmek için bazıları da bir şeyler yemek için farklı tarzda grup ya da kişiler tarafından tercih edilmektedir. Oran'da ki her mekanın kendi konseptine uygun bir hedef kitlesi ve beğenen grubu bulunmaktadır.