EN İYİ ANKARA KEBAPÇILARI

blog yazısı ekle !

EN İYİ ANKARA KEBAPÇILARI

Ankara'ya gidildiği zaman mutlaka gidilmesi gereken yerler için de kebapçılar gelmektedir. Kebabın en lezzetlisi le buluşacağınız bu mekânlarda lezzetli yemek yemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu keyfinize eşlik edecek içecekler ve çeşitli mezelerle de vaktinizi daha keyifli şekle dönüştürebilirsiniz. En iyi Ankara kebapçıları konusunda yapacağınız araştırma ile birçok yere ulaşmanız mümkün olacaktır. Bu kebapçıların her birinde birbirinden lezzetli kebap menüleri karşınıza çıkacak ve bu menüler sizlere nefis yemek saatleri yaşatacaktır. Ankara içinde yer alan bu mekânlarda daha önce tatmadığınız lezzetleri bulmanız da mümkün olacaktır.
Eğer Ankara'ya başka bir ilden geldiyseniz ve bir akşam yemeği ya da öğle yemeği ile ziyaretinizi taçlandıracaksanız kesinlikle kebapçılar arasında yer alan ve kalitesi ile göz kamaştıran bu kebapçılardan birini tercih edebilirsiniz. Gerek restoran tarzında ki gerekse cafe tarzında ki bu mekânlarda kebabın her çeşidini her lezzeti ile bulmanız mümkün olacaktır. Bu sayede Ankara'ya gelip de lezzetli kebabı tatmadan dönmemiş olacaksınızdır.

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Köşk Et & Balık Restaurant

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Haymana Yolu 3.km Karşıyaka Mahallesi 634.Sokak No:4 Gölbaşı-Ankara

7 Zeytin Fasıl Restoran

Balgat

ZENGİN İÇERİKLİ SERPME KAHVALTI İÇERİKLERİdevamını oku... Adres: Nasuh Akar Mahallesi Ziyabey Caddesi No:39 Balgat-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Afitap Meyhane

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Tunus Caddesi No:63/B Tunalı-Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara


Eğer bir Ankaralıysanız ya da Ankara'da yaşıyorsanız yine en iyi kebapçılarla ilgili bir araştırmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu araştırmanız sonucunda önünüze gelen listede seçim yaparken zorlanıyorsanız, gitmiş olan kişilerin yorumlarına da yine internet üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ramazan ayında da orucunuzu bu güzel mekânlarda açmanın tadını çıkarabilir ve kebaplardan yiyerek damak zevkinizi yerine getirebilirsiniz. Sadece kafe ve restoranlarda değil aynı zamanda bar pub ve meyhane gibi yerlerde de kebabın en lezzetlisini bulabileceğinizi unutmamalısınız.

Çünkü hem lezzetli hem de kaliteli kebap yerleri Ankara'da mekân olarak birçok alanda karşınıza çıkacaktır. Önemli olan en doğru tercihi yapmak ve bunun keyfini çıkarmaktır. Geç kalmadan araştırmanızı yapıp en kaliteli yerleri seçmeli ve gidip kebap lezzetini denemelisiniz. Böylece daha önce tatmadığınız kadar lezzetli kebap yeme imkânı bulabileceğiniz gibi en bol çeşitlerden tatma imkânını da bulabileceksiniz. Aklınıza takılan birden fazla yer olursa da farklı zamanlarda her birinde yemek yeme hakkınızı kullanabilirsiniz. Böylece gitmedim diye düşünmektense her bir mekânda farklı kebap çeşitlerini de tatmış olursunuz.