ÇUKURAMBAR KAHVALTI

blog yazısı ekle !

ÇUKURAMBAR KAHVALTI

ÇUKURAMBAR KAHVALTI

Hayatımız boyunca ne iş yaparsak yapalım yemek yemeden yaşayamayız. Yemek insanın doğasıyla bir bütün hale gelmiş en önemli tamlamalardan biridir. İnsan ne kadar iyi beslenir ve vitaminlerini alırsa o kadar sağlıklı ve mutlu yaşar. Elbette yemek yemenin de bir kuralı, düzeni vardır. Güne kahvaltı ile başlamak uzmanlar tarafından sıkça bahsedilmektedir. Kahvaltı vücudu güne hazırlar bir nevi şarj eder ve hazır hale getirir.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları
Bugünkü konumuz da ülkemizin Ankara vilayetinde bulunan bir bölgeden bahsedeceğiz. Yerimizin adı Çukurambar. Çukurambar'da kahvaltı bir başkadır. Çukurambar kahvaltı denince akla çeşit çeşit türler gelmektedir. Bu da Çukurambar'ın zenginliklerinden meydana gelmektedir.

Çukurambar'da birçok mekân bulunmaktadır. Herkesin hoşlandığı farklı farklı mekânlar vardır elbet. Kahvaltı için bu mekânların seçiminde serbestsiniz. Ailenizle gitmek isterseniz sizin için restoran en uygun yer olabilir. Daha sakin hoş ve sade bir restoranda keyiflice kahvaltınızı yapabilir ve hoş vakit geçirebilirsiniz.

Beat Cafe Armada

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergiz Sokak No : 7/2 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü - Ankara

Beat Cafe Bahçelievler

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat Caddesi 2/A ( Bahçelievler 7. Cadde )

Beat Cafe Taurus

Çukurambar

ANKARA ROCK BAR

Rock müziği oldukça evrenseldir ve her dilde farklı anlamlar içeren popülerliğe sahiptir. Ankara Rock Bar, Türkiye'nin başkenti olan Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer almaktadır.. Müzik keyfi yapmak isteyenler sıklıkla rock bar tercih ederler.

Ankara Rock Bar'a gitmek isteyenler birçok farklı dilden müzik dinleyerek, eşlik edebilir ve mekanlarda alkol içebilir. Birden çok misafir kapasitesi olan; hem canlı hem de müzik çalar eşliğinde gerçekleşen, dj konseptini dahil edebilen mekanlar bulunmaktadır. Bu mekanlar konsept olarak rock bar olarak hizmet vermektedirler. Bar konsepti ile müziğin, şarkıya özel dansın ve sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz bir gün için seçim yapabilirsiniz. Rock müziğinin popüler isimlerinin şarkılarını dinleyebilirsiniz. Daha önce duymadığınız rock müzikleri mekan içerisinde keşfedebilirsiniz.

Ankara Rock Bar Nasıl Bir Konsepte Sahiptir?

Ankara Rock Bar içerisinde rock müziğine gönül veren, dile pelesenk olan şarkıları dinleyebilmek açısından çokça tercih edilmektedir. Şarkılar arasında 1950'de "rock and roll" olarak hayatımıza giren konseptin yanı sıra 60'lı, 70'li, 80'li, 90'lı, 2000'li ve günümüz sanatçılarının İngilizce, Türkçe ve diğer dillerde çokça popüler olan rock müziklerini dinlemek mümkündür. Şarkı seçimlerinde popülaritesinin büyük bir önemi bulunmaktadır. Rock müziği çeşitleri olan hard rock, blues rock, punk rock, heavy metal, alternatif rock, pop rock, progressive rock, senfonik rock, gothic rock gibi türlere sahip müzikler Ankara rock bar konseptinde yer almaktadır.

Rock gruplarının çokça bilindik sanatçıları olan The Beach Boys, Queen, Pink Floyd, Bob Dylan, Erkin Koray, Cem Karaca, Barış Manço, Hayko Cepkin, Emre Aydın, Şebnem Ferah, Özlem Tekin ve rock müziğine hizmet eden çokça sanatçının yeni ve eski şarkıları Ankara rock bar repertuarındadır. Bu konsepte göre ise müzikler müzik çalarla ortama yayılan sesler, canlı performans sanatçısının rock şarkılarını yorumlaması veya çokça ünlü rock sanatçılarının mekanda sahne almasıyla gerçekleşir.

Rock bar türünde alkollü içeceklerin skalası oldukça geniştir. Mekanda alkolsüz içecekler, mekanın mutfak genişliğine göre menülerine eklenen yiyecek türleri olmaktadır. Genellikle Ankara Rock Bar içerisinde yer alan mekanlarda sanatçıların yer aldığı sahne, enstrümanlar ve dj çalar gibi müzik konseptine alan açılır. Mekanlar pub tarzında olup hem ayakta oturmalı, hem de bar bölümündeki taburelerde oturmalı hem de ayakta rock bar müzisyenini dinleyecek bölümler bulunur.

Ankara Rock Bar konsepti, farklı müzik ve ışıklardadır. Mekanın uygunluğuna göre rezervasyonlu veya rezervasyonsuz olabilmektedir. Her mekanın kendine özgü rock müzik günleri, konsepti olabilmektedir.

Ankara Rock Bar, rock müziğinde punk, heavy, pop gibi çokça çeşitli dallara, 50'li yıllardan günümüze kadar yer alan farklı sanatçıların müziklerine sahiptir. Mekana özgü olarak alkollü ve alkolsüz içecekler, kokteyller, yiyecek seçenekleri farklı fiyatlandırmaya sahiptir.

Ankara Rock Bar çeşitleri, canlı performans sanatçılarının popülaritesine göre değişkenlik göstermekte olup dj performans veya müzik çalar üzerinden gerçekleştirilen dinletiler arasında fiyat farkı bulunur. Bu nedenle Ankara Rock Bar ararken, konsept seçeneklerini bir arada değerlendirmeniz oldukça mümkündür.

devamını oku...
Adres: Konya Yolu Bulvarı Taurus AVM Zemin Kat No: 190/B-Z Çukurambar - Ankara


Yanınızda arkadaşlarınız var, daha farklı bir yer istiyorsunuz. Çukurambar'da arkadaşlarınızla gidip kahvaltı keyfi yapacağınız bir yer daha var. Güzel bir cafe sizin için uygun olabilir. Biraz daha çılgınlık isterseniz de diğer bir seçenek bar pub olacaktır. Zevkleriniz sizin renklerinizdir unutmayın. Arkadaşlarınızla buralarda harika zamanlar geçirebilir ve hatta eve dönmeyi bile istemeyebilirsiniz. Böyle bir yerde unutulmaz anlar yaşar gayet hoş vakit geçirebilirsiniz.

Tabi bu kadar gündüz eğlencesinin yanında güzel bir akşam programına ne dersiniz? Çukurambar'da bir meyhane tam da gecenin finali olacaktır. Dostlarla harika zamanın geçirildiği kadehlerin sesi ve hoş bir meyhane türküsü sizi sizden alıp başka diyarlara götürecektir. Arkadaşlarınızla muhabbetin dibine vurulduğu doya doya kahkahaların atıldığı eşsiz bir yerdir meyhane. Tabi alkolün sınırını zorlamamak kaydıyla gerçekleştirilmelidir.

Ankara böyle bir yere sahip olduğu için gerçekten çok şanslı bir şehirdir. Çukurambar denince insanın içini bir kıpırtı kaplıyor ve ister istemez mutlu oluyor. Çukurambar'da yaşamak hatta orada bir işte çalışmak bile ayrıcalıktır diyebiliriz. Güzel bir hafta sonu planlıyorsanız, arkadaşlarınızla dostlarınızla veya ailenizle birlikte kesinlikle Çukurambar'a gitmelisiniz. Güne harika bir kahvaltı ile başlayıp unutulmaz bir zaman geçirebilirsiniz.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları