OYUN PARKI OLAN KAHVALTI MEKANLARI ANKARA ÇOCUKLARINA HİZMET VERİYOR

blog yazısı ekle !

OYUN PARKI OLAN KAHVALTI MEKANLARI ANKARA ÇOCUKLARINA HİZMET VERİYOR

Oyun Parkı Olan Kahvaltı Mekanları Ankara Çocuklarına Hizmet Veriyor

Son 10 yıldır giderek yaygınlaşmakta olan hafta sonu kahvaltılarının çeşitli restoranlarda ve cafelerde yapılması geleneği Ankara'da oldukça sık bir şekilde yaşanmaktadır. Ankara'daki kahvaltı mekanları özellikle haftasonları dolmaktadır. Açık hava kahvaltı mekanları ise yaz aylarında çok revaçta olmaktadır.


Ailenin bir araya geldiği en önemli zaman dilimlerinin başında hafta sonu kahvaltısı gelmektedir. Çünkü bütün bir hafta boyunca çalışmakta olan ebeveynler çocuklarıyla ve eşleri ile ancak hafta sonu kahvaltısında özgürce oturup sohbet edebilmektedir. Hafta içerisinde akşam yemeklerinde de bir araya gelinebilir ancak iş yorgunluğundan dolayı istenen güzel atmosfer oluşturulamaz.

Bu sebeple hafta sonu kahvaltılarının brunch adı altında ikindi saatlerine kadar uzatılması giderek yaygınlaşmakta olan bir geleneğe dönüşüyor. Oyun parkı olan kahvaltı mekanları Ankara aileleri için ayrı bir hizmet sunuyor. Çünkü çocuklu olan ailelerin kahvaltı salonlarında uzun uzadıya oturması pek de mümkün değil.

Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanlarıİşte tam bu noktada devreye girmekte olan oyun parkı olan kahvaltı mekanları Ankara kentinin farklı noktalarında çocuklu olan aileler için özel tasarımlarıyla ve menüleri ile dikkat çekiyor.

Oyun Parkı Varsa İçiniz Rahat Olsun


Çocuklar her şeyi oyunla yapmayı sevmektedir. Öğrenirken de oyun ile öğrenirler yemek yerken de oyunla beraber yemeklerini yerler. Bu durum kahvaltı için de geçerlidir. Özellikle Kahvaltı sofrasında rahat etmek istiyorsanız mutlaka oyun parkı olan kahvaltı mekanları Ankara tercihinde bulunmalısınız. Böylece rahat bir şekilde hafta sonu kahvaltılarınızı yaparken çocuklarınızın canı sıkılmamış olur.

Kaliteli işletmeler ailelerin rahat bir şekilde kahvaltı yapabilmesi için mutlaka oyun parkına yer veriyor. Kapalı bir şekilde tasarlanmış olan oyun parkları da giderek yaygınlaşıyor. Oyun parkının içerisinde özellikle küçük çocukların eğlenebileceği pek çok alternatif de bulunuyor. Bunların başında genellikle top havuzu, tırmanma ipleri, plastik tahterevalli ve salıncak geliyor. Zaten çocuklar için bu oyuncaklar oldukça yeterli oluyor.

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Pars Garden Pool

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Beautiful Garden Eymir

Gölbaşı

Beautiful Garden Eymir

Çankaya Eymir'de 2 dönüm üzerinde
Bahçeli 6 adet Kapalı Kamelya Isıtıcılı Kendin Pişir Kendin Ye Konseptli Çocuk Oyunu Alanı Sobalı Kış Bahçemiz

Cuma Cumartesi Canlı Müzik
Haftanın Her Günü Serpme Kahvaltı ile Hizmet veriyoruz.
devamını oku...
Adres: Yaylabağı Mahallesi Yaylabağı Küme Evleri No:364 Gölbaşı - Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara


Kahvaltı Salonlarında Çocuklara Özel Menüler


Bütün bir hafta çalışıp da hafta sonu ailenizle beraber güzel bir kahvaltı yapmayı düşünüyorsanız ve çocuklarınız varsa mutlaka ince eleyip sık dokumalısınız. Çünkü çocukların yemek çeşitleri arasında en çok zorlandığı öğün kahvaltıdır. Kahvaltı sofraları genellikle çocukların pek de ilgisini çekmemektedir. Bu sebeple oyun parkı olan kahvaltı mekanları Ankara hizmetlerinde özel menüler dikkat çekiyor.

Çocuklarınızın sevebileceği yiyeceklerden oluşan bir kahvaltı tabağı hazırlanıyor. Genellikle serpme kahvaltı dediğimiz sisteminin uygulandığı kahvaltı salonlarında açık büfe opsiyonları da bulunuyor. Ancak kahvaltılıkların birçoğu çocukları pek de cezbetmiyor. Çocuklar abur cubur kültürüne alıştıkları için tatlıları ve güzel görünümlü olan yiyecekleri öncelikli olarak tercih ediyor. Bu bakımdan hassas davranan işletme sahipleri çocukların beğeneceği sunumuyla ve servisi ile dikkat çeken menülere yer veriyor.

Oyun Ablası Hizmeti Veren Kahvaltı Mekanları


Bazı kahvaltı mekânları hizmet çıtasını gerçekten çok fazla yükseltilebiliyor. Bütün uygulamalar ailelerin rahatı için düşünülüyor. Çünkü kahvaltı salonlarını en çok tercih eden gruplar aileler oluyor. Hafta içini birbirini çok fazla göremeyen aileler hafta sonu kahvaltılarında bir araya geliyor. Bunun özel bir zaman dilimine dönüştürülebilmesi için de kaliteli menülerin çıkartılmış olduğu kahvaltı mekânlarına ihtiyaç duyuluyor. İşte bu noktada devreye giren oyun parkı olan kahvaltı mekanları Ankara halkına hizmet veriyor.

Bu hizmetin içerisinde oyun ablası oldukça önemli bir yerde duruyor. Siz rahatça kahvaltı yapabilmek istiyorsanız çocuğunuzun mutlaka oyun oynaması gerekiyor. Ancak özellikle 1, 2 veya 3 yaşındaki çocukların tek başına kalıp oyun oynaması pek de mümkün değil. Ya düşüp bir yerlerini yaralıyorlar ya da başka çocuklarla kavga edip huzursuzluk çıkartabiliyorlar. Ancak başlarında bir oyun ablası varsa dert etmenize gerek yok. Pedagojik eğitimden geçmiş alanında uzman olan oyun ablaları kaliteli kahvaltı mekânlarında hizmet veriyor.

Bebeğiniz Varsa Bebek Odasını Araştırın


Küçük çocuklar belki bir yere kadar sakinleştirilip meşgul edilebiliyor ancak küçücük bebeği olan anneler bir yerlere gitmeden önce mutlaka kaliteli bir şekilde araştırma yapmak zorundalar. Eğer hafta sonu kahvaltısını dışarıda yapmak isteniyorsa oyun parkı olan kahvaltı mekanları Ankara uygulamalarında bebek odası olan yerler tercih edilmeli.

Bebek odaları da oldukça kaliteli bir şekilde dizayn ediliyor. Bebek odasının içerisinde annenin rahatça oturup çocuğunu emzirebileceği bebek koltukları bulunuyor. Ayrıca bebeklerin alt değiştirme alanları da hijyenik bir şekilde sürekli olarak personel tarafından takip ediliyor. Böylece siz bebeğinizle birlikte rahatça kahvaltı mekânlarına gidip güzel bir hafta sonu geçirebiliyorsunuz.

Çocuklar İçin DVD Menüsü


Bazı kahvaltı salonları çocukların gönlünü hoş edebilmek için çok farklı alternatiflere yer veriyor. Günümüzde çocuklar oyuncaktan giderek uzaklaşıyor. Bunun tabii ki en büyük sebebi cep telefonu ve tabletler. Akıllı telefonlar hayatımıza girdikten beri çocuklar anne ve babalarının akıllı telefonlarıyla oyun oynamayı oldukça seviyor. Hal böyle olunca da kahvaltı salonlarına gidildiğinde yine görsellerin ve teknolojinin ön planda olduğu unsurları arıyorlar.

Size oyun parkı olan kahvaltı mekanları Ankara içerisinde DVD menüsü sunan kahvaltı mekanları var dersek ne dersiniz? İnanılmaz bir hizmet değil mi? Böylece çocuklarınıza özel hazırlanmış muhteşem menülerin olduğu yiyeceklerin arzı endam ettiği sofraya DVD menüsü de getiriliyor. Çocuklarınız menüden sevdikleri çizgi filmi seçip keyifli dakikalar geçirebiliyorlar. Böylece anne ve babaların da gönlü rahat ediyor.

Çocuklarınız Açık Havada Koştursun


Eğer Ankara'nın soğuk kışından sonra bahar ve yaz mevsiminde kahvaltılarınızı güzel mekânlarda yapmayı düşünüyorsanız bahçeli olan kahvaltı salonlarını tavsiye ediyoruz. Özellikle oyun parkı olan kahvaltı mekanları Ankara içerisindeki açık hava kahvaltı salonları görülmeye değer.

Birbirinden farklı bitkilerin, çiçeklerin ve ağaçların bulunduğu bu mekânlarda temiz hava ve güzel bir atmosfer içerisinde kahvaltı yapabiliyorsunuz. Tabii ki çocuklu aileler için bu mekânın en güzel tarafı çocukların rahatça koşturabilmesi. Çünkü bir çocuğun masada oturabilme süresi maksimum 10 15 dakika. Hele ki karnı doymuş ise artık onu masada tutamazsınız, koşmaya başlar.

Kapalı bir kahvaltı salonunda çocuğun koşturması pek de hoş olmaz. Çünkü diğer aileler rahatsız olabilir. Özellikle çocuksuz olan aileler bu konuda anlayış göstermeyebilirler. Ancak açık hava kahvaltı mekânlarına gittiğinizde dert etmenize gerek yok. Zaten açık havanın en güzel tarafı size istediğiniz özgürlüğü ve güzel atmosferi sunmasıdır. Bu kaliteli mekânlarda aramış olduğunuz rahatlığa kavuşacaksınız.

Organik Kahvaltı Tabakları


Küçük çocukların beslenmesinde son derece hassas davranan anne ve babalar bulunmaktadır. Günümüzde her şeyin fabrikasyon olarak üretildiği doğallığını kaybettiği düşünüldüğünde onlara hak vermemek elde değil. Özellikle en önemli öğün olan kahvaltıda tamamen organik ve doğal gıdaların tüketilmesi gerekiyor. Oyun parkı olan kahvaltı mekanları Ankara menülerinde organik gıdalardan oluşan kahvaltı tabakları bulunuyor.

Böylece organik sebze ve meyveler yetiştirilerek çocuklarınızın menüsünde sunuluyor. Çocuklar için hazırlanmış olan doğal menüye aynı zamanda doğal içecekler de ekleniyor. Taze ve doğal süt masada bulunuyor. İsteyenler için mevsim meyvelerinden sıkılarak taze bir şekilde sunulan meyve suları da kahvaltı sofrasında yer alıyor.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları