ANKARA MEKAN TAVSİYE

blog yazısı ekle !

ANKARA MEKAN TAVSİYE

Ankara oldukça büyük ve kalabalık bir şehirdir. Bu sebeple herkese hitap edebilecek kapasiteye sahip bir şehir olabilmelidir. Bu sebeple herkes istediği gibi bir mekân bulabilmelidir. Zaten bu kadar kalabalık bir nüfus için de her türde mekândan birer tane düşünmek imkansızdır. Yerli ve yabancı birçok insana ev sahipliği yapan Ankara bu şartlar altında da her kültüre ait bazı evrensel mekanlara da ev sahipliği yapabilmelidir. Zaten Ankara'yı diğer şehirlerden ayıran en büyük özelliği nitekim insanların aradığı her türde mekâna ev sahipliği yapabilmesidir.
Taraça Resto Pub

Çankaya

Taraça Resto-Pub 2012 'den bugüne faaliyetlerine Ankara Çankaya Cinnah caddesi Willy Brandt sokak 1A da devam etmektedir. Asaf Bey Silsüpür'ün kurduğu ve eşi Yeşim Silsüpür ile beraber evlerinde misafir ağırlar gibi işlettiği Taraça Resto-Pub misafirlerinden de evimizde gibiyiz yorumlarını sıklıkla almaktadır.

Yiyecek ve içecek kalitesine titizlikle önem verilen Taraça'da damak tadınıza ve tercihlerinize uygun mönümüzü sizlere, hafta sonları canlı müzik ve karaoke imkanı ile eğlenceli bir ortamla beraber sunmaktayız.

Butik bir işletme olan Taraça Resto Pub bugüne kadar pek çok şirket yemeği, doğumgünü, nişan, kına, grup organizasyonlarına ev sahipliği yaptı. Grup organizasyonları için gruba özel menü teklifleri alabilir ve tek başınıza bile rahatlıkla yemek yiyebilir, eğlenebilirsiniz.

Randevu almayı unutmayın.


Promosyonlar

AnkaraRestoranları.com sitesinden bizi ziyaret eden misafirler için güncel mönü fiyatları üzerinden %10 indirim.

Doğum günü organizasyonlarında 6 kişi ve üzeri gruplara doğum günü pastası bizden.

40 ve üzeri rezervasyonlarda güncel mönü fiyatları üzerinden yiyeceklerde %15 içeceklerde %10 indirim.

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.devamını oku...
Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Pars Garden Pool

Gölbaşı

Pars Garden Pool Wedding Gölbaşı ilçesinde,yaklaşık 70.000 m2 lik bir alanda, yenilikçi tarzı ve geniş kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunma hedefiyle kurulmuş olup, bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Düğün, nişan ,mezuniyet ,doğum günü organizasyonları, toplantılar, yaz okulu, olimpik havuz, fitness, tenis, voleybol ve basketbol kulüplerini bünyesinde barındıran işletmemiz, bu geniş yelpazede siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak hizmet kalitesini her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Şehrin merkezinde mavi ve yeşili buluşturan işletmemizde yaşayacağınız bu eşsiz deneyime en kaliteli ve en şık konseptlerimizle ev sahipliği yapmak temel hedefimizdir.
devamını oku...
Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Taraça Oyun Salonu

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu Taraça Oyun Salonumuz; Bilardo Satranç, Kâğıt Oyunları, Okey, Tavla ile yarım yüzyılı aşan bir süredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

150 kişilik oturma kapasitesi ile açık terasımız ve 180 kişilik kapalı alanı ile Türkiye'nin bildiğimiz kadarı ile en büyük Oyun Salonu.

Uluslararası ciddi dereceleri olan Bilardo ve Satranç ustalarımız geçmişten bugüne hala aramızda. Özellikle her Cumartesi olan Satranç Turnuvamız belki de bizi bu dönem en özel kılan özelliğimiz diye düşünüyoruz. Öyle ki 10 yaş kategorisinde Avrupa Şampiyonu ustamız ile; Avrupa ve Dünya dereceleri olan yetişkin ustalarımız ve az bilen çok bile fark etmez tüm oyuncularımız arasında bir arada keyifli geçen bu turnuvamız Cumartesi günlerimizi özel kılıyor.

Taraça Oyun Salonu Müşteri profili çoğunlukla 40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin ve işletmenizin değerinin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça Oyun Salonumuzda yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güleryüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara


Ankara'da Bulunan Ve En Çok Tercih Edilen Başlıca Mekanlar Hangileridir?

Ankara'da birçok farklı türden mekânın bulunduğundan bahsetmiştik. Şimdi genel itibari ile en çok tercih edilen Ankara mekanlarından bahsedelim.

 • Ankara cafe mekanları
 • Ankara restoran mekanları
 • Ankara meyhane mekanları
 • Ankara gece hayatı mekanları
 • Ankara fast food mekanları
 • Ankara kebapçı mekanları
 • Ankara yöresel yemek restoran mekanları
 • Ankara çorbacı mekanları
 • Ankara balık ve deniz ürünleri restoran mekanları
 • Ankara pastane mekanları
 • Ankara spor mekanları
 • Ankara güzellik salonu ve merkezi mekanları
 • Ankara giyim mekanları
 • Ankara eğlence mekanları
 • Ankara sanat mekanları
Ve bu listeyi daha uzatmak mümkündür. Herkese yönelik yapılacak muhakkak bir şeylerin bulunduğu Ankara mekanları da bir hayli fazladır. Bu sebeple bir etkinlik ya da herhangi bir şey yapmadan önce o alanda en iyi ve kaliteli Ankara mekanını belirleyerek ardından bu mekânı tercih etmelisiniz. Çünkü birçok açıdan kaliteli ve adından sıkça bahsedilen mekanların tercih edilmesi kişilerin o alanda çok daha iyi ve kaliteli bir hizmet alabilmesi anlamına gelmektedir.

Ankara Mekân Tavsiyeleri

Daha önceden de genel olarak yüzeysel bahsettiğimiz Ankara mekanları arasında mekân tavsiyeleri son derece önemlidir. Çünkü hiç kümse gittiği mekânda kötü bir sürprizle karşılaşmak i stemez. Hele de bu mekâna ailenizle, sevdiklerinizle ya da arkadaşlarınızla gittiyseniz bu kadar kalabalık arasında kötü ve olumsuz hiçbir gelişmenin yaşanmaması için olabildiğince dikkat edersiniz. Bu sebeple olabildiğince en iyi mekân tercihi yapmak için birçok yerden mekân tavsiyelerine başvururuz kimi zaman. Bu tavsiyeler bazen bir arkadaş tavsiyesi, bazen aile ortamında yapılan bir tavsiye, bazen bir ortamda geçen sohbet esnasında yapılan tavsiye olduğu gibi kimi zamanda internet siteleri üzerinden alınan tavsiyeler olabilmektedir.

Tabi bu tavsiyelerin bazı bizi zor durumda bırakmaya fazlasıyla yetecek cinsten olduğu unutulmamalıdır. Çünkü araştırmadan yapılan tavsiye ve yine araştırmadan aynen uygulanan bu mekân tavsiyeleri birçok kişiyi zor durumda bırakmaktadır. Fakat yine de iyi bir Ankara mekân tavsiyesi isterseniz internet sitemize bakarak istediğiniz Ankara mekânı hakkında tüm bilgilere ulaşabilir ve tavsiyeler alabilirsiniz. Böylece tavsiyeler daha yerinde ve güncel olacaktır.