DÜĞÜNDEN ÖNCEKİ ÖZEL EĞLENCE

blog yazısı ekle !

DÜĞÜNDEN ÖNCEKİ ÖZEL EĞLENCE

DÜĞÜNDEN ÖNCEKİ ÖZEL EĞLENCE

Evlilik her insanın sevdiği kişi ile mutlaka istediği iki kişinin birlikte hayata devamıdır. Bu çok güzel kuruma giriş yapmadan önce gelin adayı olsun damat adayı olsun eski bekâr günlerinin son bir vedasını en samimi arkadaşları ile kutlar. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacağının noktası gibidir bekârlığa veda partileri. Ankara gibi büyük şehirlerde genelde özel mekânlarda yapılır bu partiler. Tabi parti sahibi gelin adayı veya damat adayı isteğe ve arkadaşların ile ortak zevklerine göre bir bar, cafe veya disko da olabilir kutlama için seçilecek mekân. Ankara çok eğlence seçeneği ile burada yaşanan gençler için oldukça farklı mekân seçeneği ile ülkemizde İstanbul ile liste başını çekmektedir.Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Canlı MüzikAnkara Canlı Müzik Mekanları


data/blog/84/84_1.jpg

Taraça Resto Pub

Çankaya

Taraça Resto-Pub 2012 'den bugüne faaliyetlerine Ankara Çankaya Cinnah caddesi Willy Brandt sokak 1A da devam etmektedir. Asaf Bey Silsüpür'ün kurduğu ve eşi Yeşim Silsüpür ile beraber evlerinde misafir ağırlar gibi işlettiği Taraça Resto-Pub misafirlerinden de evimizde gibiyiz yorumlarını sıklıkla almaktadır.

Yiyecek ve içecek kalitesine titizlikle önem verilen Taraça'da damak tadınıza ve tercihlerinize uygun mönümüzü sizlere, hafta sonları canlı müzik ve karaoke imkanı ile eğlenceli bir ortamla beraber sunmaktayız.

Butik bir işletme olan Taraça Resto Pub bugüne kadar pek çok şirket yemeği, doğumgünü, nişan, kına, grup organizasyonlarına ev sahipliği yaptı. Grup organizasyonları için gruba özel menü teklifleri alabilir ve tek başınıza bile rahatlıkla yemek yiyebilir, eğlenebilirsiniz.

Randevu almayı unutmayın.


Promosyonlar

AnkaraRestoranları.com sitesinden bizi ziyaret eden misafirler için güncel mönü fiyatları üzerinden %10 indirim.

Doğum günü organizasyonlarında 6 kişi ve üzeri gruplara doğum günü pastası bizden.

40 ve üzeri rezervasyonlarda güncel mönü fiyatları üzerinden yiyeceklerde %15 içeceklerde %10 indirim.

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.devamını oku...
Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Şairin Yeri

Çankaya

devamını oku... Adres: Yakupabdal Mahallesi Elmadağ Kayak Merkezi Yolu No:1599 Çankaya - Ankara

Pars Garden Pool

Gölbaşı

Pars Garden Pool Wedding Gölbaşı ilçesinde,yaklaşık 70.000 m2 lik bir alanda, yenilikçi tarzı ve geniş kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunma hedefiyle kurulmuş olup, bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Düğün, nişan ,mezuniyet ,doğum günü organizasyonları, toplantılar, yaz okulu, olimpik havuz, fitness, tenis, voleybol ve basketbol kulüplerini bünyesinde barındıran işletmemiz, bu geniş yelpazede siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak hizmet kalitesini her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Şehrin merkezinde mavi ve yeşili buluşturan işletmemizde yaşayacağınız bu eşsiz deneyime en kaliteli ve en şık konseptlerimizle ev sahipliği yapmak temel hedefimizdir.
devamını oku...
Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Beautiful Garden Eymir

Gölbaşı

Beautiful Garden Eymir

Çankaya Eymir'de 2 dönüm üzerinde
Bahçeli 6 adet Kapalı Kamelya Isıtıcılı Kendin Pişir Kendin Ye Konseptli Çocuk Oyunu Alanı Sobalı Kış Bahçemiz

Cuma Cumartesi Canlı Müzik
Haftanın Her Günü Serpme Kahvaltı ile Hizmet veriyoruz.
devamını oku...
Adres: Yaylabağı Mahallesi Yaylabağı Küme Evleri No:364 Gölbaşı - Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara


Bu bekârlığa veda partileri evlenecek gencin en yakın en samimi arkadaşlarını topladığı bekâr günlerinde vakit geçirip birçok özelini paylaştığı dostlarına artık o günler geride kaldı ama ben sizin dostluk ve arkadaşlığınızı şimdi daha çok yanımda isterim mesajı vermektir. Genelde ülkemizde kızlar kına gecesi organize ederler. Ve kınalar yakılıp ağlamaklı şarkılar ile gelin adayı kızı da anne evinden uçtuğu için ağlatırlar. Ama Ankara, İstanbul, İzmir ve tüm Türkiye'de kınalar yakılır kızlar ağlar ama yine de giderler. Hatta dilimize nam salmıştır hem ağlarım hem giderim tekerlemesi.

Oysa erkekler bu günü bir kutlama gibi düzenlerler. Anne baba gibi aile büyüklerine bu partilerde pek yer vermezler. Ama bazen çapkın damat adayları sürpriz bayan arkadaş getirerek kutlamalara başka bir boyut katarlar. Ankara Anadolu'ya daha yakın olduğundan bu kutlamaların mütevazı olması daha uygun modundadır. Oysa İstanbul'da Avrupaileşme daha yoğun hissedildiğinden partiler değişkenlik daha çok gösterir.

Bazı damat adayları arkadaşları ile meyhane gibi yerlerde içerek efkârlanırken bazı damat adayları da fasıl dinleyip coşmayı tercih edebilirler. Bazı gelin adayları ise kına gecesi gibi klasik ve köylü adedi diyerek bu tarz kutlamayı istemeyebilir ve restaurantta arkadaşları ile yemek yiyip veda partisi olarak bu geceyi kutlayabilir. Ankara'da gelin adayları mutlaka kına gecesi geleneğine daha sadık kalırlar.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Canlı MüzikAnkara Canlı Müzik Mekanları