DÜĞÜNDEN ÖNCEKİ ÖZEL EĞLENCE

blog yazısı ekle !

DÜĞÜNDEN ÖNCEKİ ÖZEL EĞLENCE

DÜĞÜNDEN ÖNCEKİ ÖZEL EĞLENCE

Evlilik her insanın sevdiği kişi ile mutlaka istediği iki kişinin birlikte hayata devamıdır. Bu çok güzel kuruma giriş yapmadan önce gelin adayı olsun damat adayı olsun eski bekâr günlerinin son bir vedasını en samimi arkadaşları ile kutlar. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacağının noktası gibidir bekârlığa veda partileri. Ankara gibi büyük şehirlerde genelde özel mekânlarda yapılır bu partiler. Tabi parti sahibi gelin adayı veya damat adayı isteğe ve arkadaşların ile ortak zevklerine göre bir bar, cafe veya disko da olabilir kutlama için seçilecek mekân. Ankara çok eğlence seçeneği ile burada yaşanan gençler için oldukça farklı mekân seçeneği ile ülkemizde İstanbul ile liste başını çekmektedir.Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Canlı MüzikAnkara Canlı Müzik Mekanları


data/blog/84/84_1.jpg

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA


Bu bekârlığa veda partileri evlenecek gencin en yakın en samimi arkadaşlarını topladığı bekâr günlerinde vakit geçirip birçok özelini paylaştığı dostlarına artık o günler geride kaldı ama ben sizin dostluk ve arkadaşlığınızı şimdi daha çok yanımda isterim mesajı vermektir. Genelde ülkemizde kızlar kına gecesi organize ederler. Ve kınalar yakılıp ağlamaklı şarkılar ile gelin adayı kızı da anne evinden uçtuğu için ağlatırlar. Ama Ankara, İstanbul, İzmir ve tüm Türkiye'de kınalar yakılır kızlar ağlar ama yine de giderler. Hatta dilimize nam salmıştır hem ağlarım hem giderim tekerlemesi.

Oysa erkekler bu günü bir kutlama gibi düzenlerler. Anne baba gibi aile büyüklerine bu partilerde pek yer vermezler. Ama bazen çapkın damat adayları sürpriz bayan arkadaş getirerek kutlamalara başka bir boyut katarlar. Ankara Anadolu'ya daha yakın olduğundan bu kutlamaların mütevazı olması daha uygun modundadır. Oysa İstanbul'da Avrupaileşme daha yoğun hissedildiğinden partiler değişkenlik daha çok gösterir.

Bazı damat adayları arkadaşları ile meyhane gibi yerlerde içerek efkârlanırken bazı damat adayları da fasıl dinleyip coşmayı tercih edebilirler. Bazı gelin adayları ise kına gecesi gibi klasik ve köylü adedi diyerek bu tarz kutlamayı istemeyebilir ve restaurantta arkadaşları ile yemek yiyip veda partisi olarak bu geceyi kutlayabilir. Ankara'da gelin adayları mutlaka kına gecesi geleneğine daha sadık kalırlar.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Canlı MüzikAnkara Canlı Müzik Mekanları