KAVAKLIDERE YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

KAVAKLIDERE YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Bir yılın daha sonuna gelip yeni yılda acaba bizi neler bekliyor diye düşünen Ankaralı sakinlere seslenmek istiyorum. Bu sene yılbaşı etkinlik ve programlarının öncülüğünü Ankara yaptığını size söylemem gerekiyor. Bırakın artık 2016'da bizleri neler bekliyor diye düşünmeyi. 31 Aralığa bu kadar az bir zaman kalmışken 2015'e nasıl veda edeceğinizi ve kimler ile kutlayacağınızı düşünmeniz gerek. Ya da bırakın biz nasıl doyasıya eğleneceğinizi düşünelim sizle de kimlerle kutlayacağınızı.


Ankara Yılbaşı

Ankara'nın eşsiz mekanların bulunduğu Kavaklıdere yılbaşı gecenizi geçirmek ister misiniz? Neden geçirelim ki diye soranlar oluyor. Hemen cevaplayalım Kavaklıdere Yılbaşı Mekanları sizlerin nasıl doyasıya eğlenebileceğinizi düşünüp çeşitli etkinlikler ve programlar hazırladık. Mesela kulaklarınızın pası sileceğini iddia ettikleri müzik ekipleri ile sizlerin bu büyüleyici gecenizi canlı müzik eşliğinde taçlandıracağımıza garanti veriyoruz. Büyük bir hassasiyet ile seçtiğimiz şarkılarımız ile hiç eğlenmediğiniz kadar eğlenebileceğinizi vaat ediyoruz. Belki de kendiniz istediğiniz şarkıyı söyleyerek eğlencenize eğlence katmayı planlıyorsunuz bizle Kavaklıdere Yılbaşı Mekanları olarak bütün bu imkanları bu özel gecede sizlere sunmaya hazırız.

Şilingir Meyhane

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Remzi Oğur Arık Mahallesi Paris Caddesi 49/A Kavaklıdere-Ankara

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Rixos Grand Ankara

TunalıDünyaca ünlü gurmelerin onayından geçmiş, her damak tadına hitap eden, dünya mutfaklarının seçkin lezzetleri...

Café @ Bulvar; Günün yorgunluğunu odaya çıkmadan haber veya spor programı seyrederek atmak ve işlerine kaldığı yerden devam etmek isteyenler için sakin bir köşe olmaktadır.

24 saat yaşayan Lobby Bar; Tapas Turca menüsü, Türk usulü mezeleri ve zengin içecek menüsüyle dostlarla buluşmak için Başkent'in ideal mekanıdır.

devamını oku...
Adres: Atatürk Bulvarı. 183 Kavaklıdere-Ankara

Afitap Meyhane

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Tunus Caddesi No:63/B Tunalı-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Kuytu Meze Balık

Tunalı

Kuytu aslında tam bir semt meyhanesidir diyebiliriz. Bol müdavimi olan, fonda Türk sanat müziği ve eski 45'likler eşliğinde birbirinizi duyarak sohbet edebileceğiniz şirin, butik bir meyhanedir. Kömür ateşinde pişen balıkların yanı sıra et, ciğer, kuzu kokoreç, İnegöl köfte menüleri de mevcuttur. Muhteşem arasıcakları, günlük olarak çıkan yirmiye yakın soğuk mezeleri ile sunum yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sıcak yaz aylarının vazgeçilmez mekanı Kuytu, açık havada yemek yemenin zevkini sunmaktadır.

Bestekar Sokak'ta ismiyle müsemma Kuytu Meze Balık, "Kuytudayız" sloganı ile hizmet veren, özellikle ara sıcakları ve soğuk mezeleri ile ön planda olan balık restoranında, İnegöl'den getirilen köftenin yanı sıra Balıkesir'den getirilen kuzu kokoreç ve yaprak ciğeri çok konuşulanlar arasında yer almaktadır. Ayrıca tüm yorumlarda karides köftenin ve levrek sarmanın baş rolde olduğunu görebilirsiniz. Müdavimlerinin bol olduğu, misafirlerinin yorumlarına önem veren tek tek ilgilenip fikirlerini soran şirin bir işletmedir Kuytu.

Ankara'nın ünlü isimlerinin konutlarında özel aşçılığı ve birçok tanınmış otel ve restoranın şefliğini yapmış Yasin Karataş şefimizin salonda tek tek misafirlerle ilgilenme anlarına tanık olunan anlar gecenin en keyifli sohbetlerinin döndüğü anlardır. Erkeğin midesine giden yol için verdiği tarifler birçok yuvayı kurtarmıştır diyebiliriz.

devamını oku...
Adres: Bestekar Cad. 6/D Kavaklıdere, Çankaya - Ankara

Kalispera

GOP

Yunan & Ege & Balkan Müziklerinin en güzel örnekleri dinleyebileceğiniz , sıcacık ambiansı ve leziz yemekleri ile Ankara'nın vaz geçilmez en iyi meyhanesi...
devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/B G.O.P-Ankara


Peki, acıktığınız ve ya mekanlarımıza aç geldiğiniz de neler yapacaksınız tabi ki de usta aşçılarımızın hazırladığı leziz yemeklerden yılbaşı gecesine özel olarak seçtiğimiz yılbaşı yemeklerini menülerimizden seçip sıcak bir şekilde yiyeceksiniz. Güler yüzlü personelimiz hiçbir şekilde bir sıkıntı yaşamamanız için bütün gece boyunca sizlerin mutlu ve memnun kalabilmeniz için hizmet edeceğinizi söyleyebiliriz. Peki ya çocuklarımıza ne olacak diye düşünüyorsanız tabi ki onlarda siz ile birlikte Kavaklıdere Yılbaşı Mekanlarına gelecekler. Çünkü onlar için özen ile hazırladığımız etkinlik ve programlar mevcuttur. Kesinlikle güvenebileceğiniz animatör ekiplerimiz yeni yılı sanki bir rüyadaymış gibi karşılayacağına emin olabilirsiniz. Sizin de gözünüz arkada kalmadan eğlenmenizin tadını çıkarabilirsiniz. Merak etmeyin bütün bu etkinlik ve programlar bütçenize uygun fiyatlar ile ayarlanmıştır.
Kavaklıdere Yılbaşı Mekanları kendi aracınız ile geldiğinizde gayet güven ile aracınızı bırakabileceğiniz otoparklarımız mevcuttu. Toplu taşıma araçları ile kolaylıkla Kavaklıdere Yılbaşı Mekanları gelebilir ve dönüşler ise mekanlarımızın oldukça yakınlarında taksi durakları yer almaktadır. Sizlerin güvenli ve mutlu bir şekilde mekanlarımızdan ayrılmanız bizim tek gayemizdir. Şimdi ise tek yapmanız gereken internet sayfamızdan bize ulaşıp yerinizi ayırtmaktır. Fakat hızı olmalısın yer kalmayabilir. Sizlere böyle güzel bir gece sınırsız eğlence vaat eden Kavaklıdere Yılbaşı Mekanlarını tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi borç biliriz. Mutlu seneler geçirmeniz dileğiyle.