ÇANKAYA-YILDIZ SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 5

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA-YILDIZ SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 5

Çankaya-Yıldız'daki Otellerde Sevgililer Günü

Ankara'nın en merkezi konumundaki bölgelerinden biri olan Çankaya ve Yıldız'daki otellerde de sevgililer günü için planlanmış organizasyonlar mevcut. Üstelik bu yalnızca romantik bir akşam yemeğini değil, eğlence, gece konaklama ve sabah kahvaltı hizmetini de kapsıyor.

Sevgilinize ya da eşinize sevgililer gününde farklı bir ortam ambiyansı yaşatmak istiyorsanız Çankaya ve Yıldız semtlerindeki kaliteli otelleri seçebilirsiniz.Kuytu Meze Balık

Tunalı

Kuytu aslında tam bir semt meyhanesidir diyebiliriz. Bol müdavimi olan, fonda Türk sanat müziği ve eski 45'likler eşliğinde birbirinizi duyarak sohbet edebileceğiniz şirin, butik bir meyhanedir. Kömür ateşinde pişen balıkların yanı sıra et, ciğer, kuzu kokoreç, İnegöl köfte menüleri de mevcuttur. Muhteşem arasıcakları, günlük olarak çıkan yirmiye yakın soğuk mezeleri ile sunum yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sıcak yaz aylarının vazgeçilmez mekanı Kuytu, açık havada yemek yemenin zevkini sunmaktadır.

Bestekar Sokak'ta ismiyle müsemma Kuytu Meze Balık, "Kuytudayız" sloganı ile hizmet veren, özellikle ara sıcakları ve soğuk mezeleri ile ön planda olan balık restoranında, İnegöl'den getirilen köftenin yanı sıra Balıkesir'den getirilen kuzu kokoreç ve yaprak ciğeri çok konuşulanlar arasında yer almaktadır. Ayrıca tüm yorumlarda karides köftenin ve levrek sarmanın baş rolde olduğunu görebilirsiniz. Müdavimlerinin bol olduğu, misafirlerinin yorumlarına önem veren tek tek ilgilenip fikirlerini soran şirin bir işletmedir Kuytu.

Ankara'nın ünlü isimlerinin konutlarında özel aşçılığı ve birçok tanınmış otel ve restoranın şefliğini yapmış Yasin Karataş şefimizin salonda tek tek misafirlerle ilgilenme anlarına tanık olunan anlar gecenin en keyifli sohbetlerinin döndüğü anlardır. Erkeğin midesine giden yol için verdiği tarifler birçok yuvayı kurtarmıştır diyebiliriz.

devamını oku...
Adres: Bestekar Cad. 6/D Kavaklıdere, Çankaya - Ankara

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Afitap Meyhane

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Tunus Caddesi No:63/B Tunalı-Ankara


Akşam yemek servisiyle başlayan sevgililer günü akşamınız, lezzetli yemeklerin ardından tatlı ve içki servisiyle devam ediyor. Bu sırada sizlere eşlik eden müzik tarzı da değişiyor. Gecenin sonuna kadar aşk şarkılarının çaldığı organizasyonlarda otelde konaklama seçenlere farklı seçenekler sunuluyor.

Eğer ki sevgilinize o gece evlenme teklif etmeyi planlıyorsanız bunun için de kaçınılmaz fırsatlar sunuluyor. Gül yapraklarının yerlere saçıldığı odalarda şampanya ve çilekler beklerken sizi diz çökmüş bir şekilde elinizde yüzükle gören sevgilinizden alacağınız yanıt şüphesiz ki evet olacaktır.

Siz de vakit kaybetmeden araştırmalarınızı yapın ve kendinize uygun otel programı için rezervasyon yaptırın.