SIHHİYE YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

SIHHİYE YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Ankara da yaşayan güzel insanlara bir duyurumuz var. Yeni yıla haftalar hatta günler kala Ankara da nasıl bir yılbaşı geçireceğine dair fikri olmayan Ankara'nın güzide insanlarına mükemmel bir yılbaşı gecesi geçirme sözünü vaat ediyoruz. Evet, yanlış duymadınız. Başkent olan Ankara bu yeni yılda eğlencenin de başkenti olmaya hazır. Sıhhiye yılbaşı mekanları, Sıhhiye semtinde oturan insanların önüne reddedemeyeceği fırsatlar sunuyor.


Ankara Yılbaşı

Bu yeni yılı da evde tombala oynayarak geçirmeyeceksiniz herhalde. Yoğun geçen 2015'i geri de bırakıp yeni ve tertemiz sayfalar açmaya ne dersiniz. Kötü anılarınızı 2015 de bırakın iyi anılarınız ceplerinizde Sıhhiye yılbaşı mekanlarında siz ve sevdikleriniz ile müzik dans ve eğlencenin keyfini sürmeye gelin. Sevdiklerinizi yoğun programlarından kurtarıp eğlenmeye getirmeniz onları çok mutlu edecektir. Sizleri ve sevdiklerini nelerin beklediğini öğrenmeyi bekler gibisiniz sizi merakta bırakmıyoruz ve hemen söylüyoruz. Yeni yıla özel etkinlik ve programı ile Sıhhiye yılbaşı mekanları 2016'yı güzel karşılamanın sırlarını bizimle paylaşıyor.

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara


Sizi yaşadığınız sıkıntılardan biraz olsun uzaklaştıracak keyifli müzik listeleriyle ve çeşitli müzik gurubuyla yöresel ve dünya müziklerinin harmanlandığı bir yılbaşı gecesi sunuyor. Kulaklarınızın pasınızın bir nebze temizlendiği bu geceden sevdiklerinizle unutulmaz anların yaşanacağını garanti ediyoruz. Zengin menü seçenekleri ile ve yılbaşına özel fiyatları ile sizin kalbinizi fethetmeye hazırız. Peki, siz hazır mısınız. Sıhhiye yılbaşı mekanlarının yetkin kadrosu ve yılar boyu birikimiyle müşterilerine nasıl bir hizmet sunacakları gayet iyi biliyor. Siz de bu fırsatlardan sevdikleriniz ile birlikte yararlanabilirsiniz. Bize ulaşmanız yeterli olacaktır.
Gelin yılbaşı ağacımızı birlikte rengârenk süsleyelim. Çocuklarımız ne olacak peki diye düşünmeyin Sıhhiye yılbaşı mekanları çocuklarınızın eğlencesini de düşünmüş durumda çocuklarınızın yaş aralığına uygun oyun alanları ağabey ve ablaları ile unutamayacağı ve çok eğleneceğinizin garantisini veriyoruz. Ankara'nın merkezin de olan Sıhhiye yılbaşı ve eğlence mekanlarımız ulaşım açısından da büyük bir avantaj sağlıyor. Konforlu otoparklarımız ile aracınızı nereye park edeceğinizi düşünmeyiniz. Sıhhiye yılbaşı mekanları imkanlarını ve bütün avantajlarını size sunuyor. Bizi tercih ettiğinize pişman olmayacağınızın garantisini sunuyoruz