ANKARA'DA TRABZONSPOR MAÇLARI İZLENEBİLECEK MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA TRABZONSPOR MAÇLARI İZLENEBİLECEK MEKANLAR

Futbol sevgisi; ülkeden ülkeye değişiklik gösteren bireylerin hobileri ve yaşam tarzı, standart, eğitimi vs. gibi birçok konu ile yakından ilintilidir. İngiltere, İspanya gibi ülkelerin futbol sevgisinde başı çektiğini söyleyebiliriz. Bu kategoride Türkiye de futbola sevgi ve ilgi ile oldukça büyük bir pay sahibi olacaktır.

Öyle ki Türkiye'de oynanan derbi maçları dünyanın en çok takip edilen derbileri arasına bile girebilmektedir. Ülkemizde başı çeken ilk üç takım gibi görünse de taraftarlarının sevdası ve tutkusu aynı zamanda tarihindeki başarıları ile yerini kalıcı hale getirmiş bir takım vardır ki o da hiç kuşkusuz Trabzonspor'dur. Bordo maviye gönül veren taraftarlar sadece Karadeniz Bölgesi'nde değil yurdun dört bir yanından desteklerini her zaman sürdürmektedirler. Bu makalede Trabzonsporlu taraftarlara Ankara'da Trabzonspor maçları izlenebilecek mekanlar konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara


Ankara hem kültürel açıdan gelişmişliği ile hem de memur yoğunluğu ile oldukça düzenli ve disiplinli bir şehirdir. Bu sebep ile maç sonrası istenmeyen ve fair play ruhuna sığmayan görüntüler Ankara'da pek karşımıza çıkmamaktadır. Maçlarınızı gittiğiniz mekan içerisinde saygı ile karşılanarak izleyebilmeniz bu şehir için oldukça uygun bir yorum olacaktır. Yine de sizlere kriterlere göre uygun mekân seçiminde yardımcı olmak isteriz.

Maçı izlemek için gideceğiniz mekân seçimi sizin maç izlerken ortamdan ne beklediniz ile de oldukça ilgilidir. Örneğin hem akşam yemeğinizi yeyip hem de maç izlemek istiyor olabilirsiniz. Eğer akşamki maç için planladığını bu ise restaurant seçeneği sizin için oldukça ideal olacaktır. Ankara'da maç izlerken yemek yemenize de olanak sağlayan birçok kalifiye restoran bulunmaktadır.

Tercihleriniz ile ilgili seçeneklerden bir diğeri hafif müzikli ve belki de biraz loş bir ortamda bir barın yanında biraz içki ve aperatif alırken maç izlemek ise sizin için en uygunu bar-pup tarzı diyebiliriz. Maç izlerken cafe de oldukça iyi bir tercih olabilmektedir. Sıcak içecekler eşlinde dostlarınız ile hem maç izleyebilir hem de sohbet etmenin keyfine varabilirsiniz.

Bir maç meyhane olmadan düşünülemez... İçkiniz, mezeleriniz, biraz nostalji ve gönül verdiğiniz takım Trabzonspor'un maçı. Daha iyisi düşünülemez herhalde.