ANKARA'DA TRABZONSPOR MAÇLARI İZLENEBİLECEK MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA TRABZONSPOR MAÇLARI İZLENEBİLECEK MEKANLAR

Futbol sevgisi; ülkeden ülkeye değişiklik gösteren bireylerin hobileri ve yaşam tarzı, standart, eğitimi vs. gibi birçok konu ile yakından ilintilidir. İngiltere, İspanya gibi ülkelerin futbol sevgisinde başı çektiğini söyleyebiliriz. Bu kategoride Türkiye de futbola sevgi ve ilgi ile oldukça büyük bir pay sahibi olacaktır.

Öyle ki Türkiye'de oynanan derbi maçları dünyanın en çok takip edilen derbileri arasına bile girebilmektedir. Ülkemizde başı çeken ilk üç takım gibi görünse de taraftarlarının sevdası ve tutkusu aynı zamanda tarihindeki başarıları ile yerini kalıcı hale getirmiş bir takım vardır ki o da hiç kuşkusuz Trabzonspor'dur. Bordo maviye gönül veren taraftarlar sadece Karadeniz Bölgesi'nde değil yurdun dört bir yanından desteklerini her zaman sürdürmektedirler. Bu makalede Trabzonsporlu taraftarlara Ankara'da Trabzonspor maçları izlenebilecek mekanlar konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

Taraça Oyun Salonu

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu Taraça Oyun Salonumuz; Bilardo Satranç, Kâğıt Oyunları, Okey, Tavla ile yarım yüzyılı aşan bir süredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

150 kişilik oturma kapasitesi ile açık terasımız ve 180 kişilik kapalı alanı ile Türkiye'nin bildiğimiz kadarı ile en büyük Oyun Salonu.

Uluslararası ciddi dereceleri olan Bilardo ve Satranç ustalarımız geçmişten bugüne hala aramızda. Özellikle her Cumartesi olan Satranç Turnuvamız belki de bizi bu dönem en özel kılan özelliğimiz diye düşünüyoruz. Öyle ki 10 yaş kategorisinde Avrupa Şampiyonu ustamız ile; Avrupa ve Dünya dereceleri olan yetişkin ustalarımız ve az bilen çok bile fark etmez tüm oyuncularımız arasında bir arada keyifli geçen bu turnuvamız Cumartesi günlerimizi özel kılıyor.

Taraça Oyun Salonu Müşteri profili çoğunlukla 40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin ve işletmenizin değerinin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça Oyun Salonumuzda yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güleryüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara


Ankara hem kültürel açıdan gelişmişliği ile hem de memur yoğunluğu ile oldukça düzenli ve disiplinli bir şehirdir. Bu sebep ile maç sonrası istenmeyen ve fair play ruhuna sığmayan görüntüler Ankara'da pek karşımıza çıkmamaktadır. Maçlarınızı gittiğiniz mekan içerisinde saygı ile karşılanarak izleyebilmeniz bu şehir için oldukça uygun bir yorum olacaktır. Yine de sizlere kriterlere göre uygun mekân seçiminde yardımcı olmak isteriz.

Maçı izlemek için gideceğiniz mekân seçimi sizin maç izlerken ortamdan ne beklediniz ile de oldukça ilgilidir. Örneğin hem akşam yemeğinizi yeyip hem de maç izlemek istiyor olabilirsiniz. Eğer akşamki maç için planladığını bu ise restaurant seçeneği sizin için oldukça ideal olacaktır. Ankara'da maç izlerken yemek yemenize de olanak sağlayan birçok kalifiye restoran bulunmaktadır.

Tercihleriniz ile ilgili seçeneklerden bir diğeri hafif müzikli ve belki de biraz loş bir ortamda bir barın yanında biraz içki ve aperatif alırken maç izlemek ise sizin için en uygunu bar-pup tarzı diyebiliriz. Maç izlerken cafe de oldukça iyi bir tercih olabilmektedir. Sıcak içecekler eşlinde dostlarınız ile hem maç izleyebilir hem de sohbet etmenin keyfine varabilirsiniz.

Bir maç meyhane olmadan düşünülemez... İçkiniz, mezeleriniz, biraz nostalji ve gönül verdiğiniz takım Trabzonspor'un maçı. Daha iyisi düşünülemez herhalde.