ÖVEÇLER YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

ÖVEÇLER YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Beş, dört, üç, iki bir... Bu geri sayım size bir şeyler çağrıştırıyor mu? Evet, doğru anladınız yılbaşı gecesine günler kaldı. Peki ya sizin planlarınız nelerdir? Yoksa bu yeni yılı evde geçirmeyi mi planlıyorsunuz? Öyle ise hemen bu düşüncenizden vazgeçmenizi tavsiye ederiz. Öveçler yılbaşı mekanları size ve sevdiklerinize kapı aralıyor ve yılbaşına özel fırsatlar sunuyor. Size tavsiyemiz bu fırsatları yakından incelemeniz ve kaçırmamanız.


Ankara Yılbaşı

Öveçler yılbaşı mekanları yılbaşına özel etkinlik ve programları ile merak uyandırmaya devam ediyor. Geniş dans pistleri şık salonları balo salonları ve clup pistleri ile göz dolduruyor. Daha önce öveçler yılbaşı mekanlarına uğramadıysanız şimdi uğramanızı ve hiç vakit kaybetmeden rezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz. Canlı müzik performanslarının sergilendiği Öveçler yılbaşı mekanları sizi sınırsız dans müzik ve eğlencenin yanına çağırıyor. Doyasıya eğlenmeniz ve dans etmeniz için bir çok imkan sunan öveçler yılbaşı mekanları bilindik yılbaşı kutlamalarına taş çıkartıyor.

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Farfara Meyhane

Söğütözü

devamını oku... Adres: Armada Yaşam Sokağı Beştepeler Mah. Nergis Sokak A/2 Söğütözü - Ankara


Yılbaşına özel çekilişleri ile ve hediyeleri ile sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmeyi düşünüyoruz. Öveçler yılbaşı mekanlarının menüleri ise oldukça çeşitli ve her bütçeye uygundur. Bir yerde et ve hindi keyfini sürerken bir yerde ise vejetaryen menülerimizi seçebilirsiniz. Sizin konforunuzu ve zevklerinizi karşılamanın mutluluğu bizim için kıymetlidir. Şeflerimizin hazırladığı menülerde daha önce hiç yemediğiniz ve tatmadığınız dünya mutfaklarından ve yöresel mutfaklardan faydalanabilirsiniz.
Yılbaşına özel aşçılarımızın özenle belirlediği yemeklerden tatmadan geçmeyiniz. Ankara da ulaşımın başkenti diyebileceğimiz bir şehir olduğundan öveçler yılbaşı mekanlarına ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Geniş ve konforlu Otopark ve park alanlarımız mevcuttur. Konforlu ve geniş otoparklarımızı hiç bir tereddüt yaşamadan aracınızı bırakabilirsiniz. Eğer sorularınız varsa ve daha detaylı bir bilgi almak istiyorsanız facebooktan ve internet adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Gelin sizde Öveçler yılbaşı mekanlarının farkı ile bu yılbaşını muhteşem bir ana dönüştürün. Bu geniş ailemize sizi ve sevdiklerinizi aramızda görmekten mutluluk duyarız. Daha nice muhteşem yıllar dileği ile sizi Öveçler yılbaşı mekanlarına ve bu geniş aileye davet ediyoruz. Sizi memnun etmek bizim için bir ayrıcalıktır. Ailemizi genişlettiğiniz için teşekkür ederiz