ANKARA OTEL RESTORANLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA OTEL RESTORANLARI

Yaz mevsiminin başlaması ile birlikte; nişan, düğün, mezuniyet ya da nikâh gibi tüm kutlamalarında sayısı epey artış göstermiştir. Ankara otel restoranları ile her birey hayallerindeki kutlamaları hem çok ekonomik bir biçimde hem de tüm davetlilerin eğlenmesi ile gerçekleştirebileceklerdir. Otelde kalmak istemeyen ya da otelde kalmayan bireylerinde yararlanabileceği bir hizmet şeklidir. Bu bakımdan Ankara'da ikamet eden ya da Ankara'da hayallerindeki bir düğünü, nişanı, kınayı yapmak isteyen her birey ankara otel restoranları ile adeta her birey keyifli anlara yolculuk etmiş olacaktır.Beautiful Garden Eymir

Gölbaşı

Beautiful Garden Eymir

Çankaya Eymir'de 2 dönüm üzerinde
Bahçeli 6 adet Kapalı Kamelya Isıtıcılı Kendin Pişir Kendin Ye Konseptli Çocuk Oyunu Alanı Sobalı Kış Bahçemiz

Cuma Cumartesi Canlı Müzik
Haftanın Her Günü Serpme Kahvaltı ile Hizmet veriyoruz.
devamını oku...
Adres: Yaylabağı Mahallesi Yaylabağı Küme Evleri No:364 Gölbaşı - Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Taraça Resto Pub

Çankaya

Taraça Resto-Pub 2012 'den bugüne faaliyetlerine Ankara Çankaya Cinnah caddesi Willy Brandt sokak 1A da devam etmektedir. Asaf Bey Silsüpür'ün kurduğu ve eşi Yeşim Silsüpür ile beraber evlerinde misafir ağırlar gibi işlettiği Taraça Resto-Pub misafirlerinden de evimizde gibiyiz yorumlarını sıklıkla almaktadır.

Yiyecek ve içecek kalitesine titizlikle önem verilen Taraça'da damak tadınıza ve tercihlerinize uygun mönümüzü sizlere, hafta sonları canlı müzik ve karaoke imkanı ile eğlenceli bir ortamla beraber sunmaktayız.

Butik bir işletme olan Taraça Resto Pub bugüne kadar pek çok şirket yemeği, doğumgünü, nişan, kına, grup organizasyonlarına ev sahipliği yaptı. Grup organizasyonları için gruba özel menü teklifleri alabilir ve tek başınıza bile rahatlıkla yemek yiyebilir, eğlenebilirsiniz.

Randevu almayı unutmayın.


Promosyonlar

AnkaraRestoranları.com sitesinden bizi ziyaret eden misafirler için güncel mönü fiyatları üzerinden %10 indirim.

Doğum günü organizasyonlarında 6 kişi ve üzeri gruplara doğum günü pastası bizden.

40 ve üzeri rezervasyonlarda güncel mönü fiyatları üzerinden yiyeceklerde %15 içeceklerde %10 indirim.

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.devamını oku...
Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Vicolo İtaliano

Çayyolu

devamını oku... Adres: Profesör Ahmet Tamer Kışlalı Mahallesi Alacaatlı Caddesi No:9 G/2 Çayyolu-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Pizza Sapore

Çiğdem Mahallesi

devamını oku... Adres: Çiğdem Mahallesi 1551. Cadde 3/15 Çankaya - Ankara


Türkiye'nin başkenti olan Ankara ile mutluğun ve keyfin en dorukta olabileceği bir günü her birey yaşayabilecektir. Gerek doğal güzellikleri ile gerek ise de tarihi ve siyasi konumu nedeniyle Türkiye için oldukça büyük bir öneme sahiptir başkentin.

Sevgilisi ile unutulmayacak bir akşam yemeğini restoran ve sunulan muhteşem hizmet ile kusursuz bir gece geçirmek isteyen her bireyin tercihine uygun olarak tasarlanmıştır. Bu bakımdan her birey eğlenerek güzel bir akşam yemeği geçirmiş olacaklardır.

Ankara'daki bar pub ile de her birey çılgınca eğlenebilecektir. Yoğun iş temposu ve sıkıcı geçen zamandan kurtulmak isteyen her bireyin tercihine uygun olarak hazırlanmıştır. Yıllardır görüşmediği bir arkadaşı ya da dostu ile görüşmek isteyen ve kâh gülerek kâh hüzünlenerek zaman geçirebilecek yer hiç kuşkusuz cafe ile mümkün olmaktadır. Bireyler gerek bir şeyler atıştırarak gerek ise de bir şeyler içerek oldukça keyifli bir anı kendisi için en özel olan kişi ile geçirmiş olacaktır.

Ayrıca; bireylerin gece vaktinde bir arkadaşı, dostu ya da kendisi için özel olan birisi ile içki içerek, şarkı söyleyerek eğlenebileceği, özgürce hareket edebileceği en çok tercih edilen yer meyhane olmaktadır. Burada her birey özgür bir şekilde konuşabilmekte ve yemek yiyebilmektedir.

Netice itibariyle; Ankara'ya gelen her bireyin eğlenerek ve en önemlisi de kusursuz bir tatil geçirmesi hem çok kolay hem de çok ekonomik olmaktadır. Bireylerin meslekleri ya da gelir düzeyleri ne olursa olsun kendi zevkine ve en önemlisi de kendi bütçesine uygun bir mekan ile hayallerindeki anları yaşayabilecektir.