ANKARA OTEL RESTORANLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA OTEL RESTORANLARI

Yaz mevsiminin başlaması ile birlikte; nişan, düğün, mezuniyet ya da nikâh gibi tüm kutlamalarında sayısı epey artış göstermiştir. Ankara otel restoranları ile her birey hayallerindeki kutlamaları hem çok ekonomik bir biçimde hem de tüm davetlilerin eğlenmesi ile gerçekleştirebileceklerdir. Otelde kalmak istemeyen ya da otelde kalmayan bireylerinde yararlanabileceği bir hizmet şeklidir. Bu bakımdan Ankara'da ikamet eden ya da Ankara'da hayallerindeki bir düğünü, nişanı, kınayı yapmak isteyen her birey ankara otel restoranları ile adeta her birey keyifli anlara yolculuk etmiş olacaktır.İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara

Ziverbey Cafe Restaurant

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:17/1 Çukurambar-Ankara

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Denizatı Pastane Restoran İncek

İncek

Denizatı İncek, 45 yıllık Denizatı Pastanelerinin İncek' uzantısı olup, Ankara' da bir ilke imza atmış ve restoran, cafe-bistro ve pastaneyi aynı mekanda birleştirerek sizlere hizmet vermek üzere 15 nisanda açılmıştır.

Restoranımızda keyfe keder akşamlarınızı taptaze mezeler, et ve balık yemekleriyle şenlendirebilir, Cafe- bistro katında dünya mutfağının spesiyallerini yada sizin için özel ithal edilmiş kahvelerimizi deneyebilir, aynı kattaki geniş ve huzurlu Gizli Bahçemizde aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Giriş katındaki pastanemiz ise bunca yılın tecrübesi ve kaliteli ürün yelpazesiyle siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.
devamını oku...
Adres: Kızılcaşar Mahallesi Zafer Caddesi No:23 İncek-Ankara

Kraz Cafe

Çayyolu

devamını oku... Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2818. Sokak No:9 G-2 Çayyolu - Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Tarihi Merkez Lokantası

Yenimahalle

devamını oku... Adres: M. Akif Ersoy Mah. Anadolu Bulvarı No: 74 / DK 6-3 DK 6-4 Yenimahalle-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara


Türkiye'nin başkenti olan Ankara ile mutluğun ve keyfin en dorukta olabileceği bir günü her birey yaşayabilecektir. Gerek doğal güzellikleri ile gerek ise de tarihi ve siyasi konumu nedeniyle Türkiye için oldukça büyük bir öneme sahiptir başkentin.

Sevgilisi ile unutulmayacak bir akşam yemeğini restoran ve sunulan muhteşem hizmet ile kusursuz bir gece geçirmek isteyen her bireyin tercihine uygun olarak tasarlanmıştır. Bu bakımdan her birey eğlenerek güzel bir akşam yemeği geçirmiş olacaklardır.

Ankara'daki bar pub ile de her birey çılgınca eğlenebilecektir. Yoğun iş temposu ve sıkıcı geçen zamandan kurtulmak isteyen her bireyin tercihine uygun olarak hazırlanmıştır. Yıllardır görüşmediği bir arkadaşı ya da dostu ile görüşmek isteyen ve kâh gülerek kâh hüzünlenerek zaman geçirebilecek yer hiç kuşkusuz cafe ile mümkün olmaktadır. Bireyler gerek bir şeyler atıştırarak gerek ise de bir şeyler içerek oldukça keyifli bir anı kendisi için en özel olan kişi ile geçirmiş olacaktır.

Ayrıca; bireylerin gece vaktinde bir arkadaşı, dostu ya da kendisi için özel olan birisi ile içki içerek, şarkı söyleyerek eğlenebileceği, özgürce hareket edebileceği en çok tercih edilen yer meyhane olmaktadır. Burada her birey özgür bir şekilde konuşabilmekte ve yemek yiyebilmektedir.

Netice itibariyle; Ankara'ya gelen her bireyin eğlenerek ve en önemlisi de kusursuz bir tatil geçirmesi hem çok kolay hem de çok ekonomik olmaktadır. Bireylerin meslekleri ya da gelir düzeyleri ne olursa olsun kendi zevkine ve en önemlisi de kendi bütçesine uygun bir mekan ile hayallerindeki anları yaşayabilecektir.