ANKARADA ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARI İZLENEBİLECEK MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARADA ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARI İZLENEBİLECEK MEKANLAR

Taraflar için pek çok yeni mekân açıldı! Peki, siz bu mekânları henüz keşfetmediyseniz ve yakın zamanda gerçekleşecek olan mükemmel bir Şampiyonlar ligi atmosferinde, sizinle aynı heyecanı paylaşacak olan onlarca taraftar ile birlikte maç izleme keyfi yaşıyorsunuz, o halde en güzel Ankarada Şampiyonlar Ligi Maçları İzlenebilecek Mekanlar keşfetmeye başlamalısınız. Bu mekânlarda kimi zaman bir içecek ve benzeri türden atıştırmalıklar sunulurken, bazı mekânlar ise oldukça kalabalık ve bu durumdan rahatsız olan pek çok müşteri bulunuyor.

Tüm bu mekân sahipleri ve işletmeciler, bu duruma bir çözüm bulmakta ve artık son yıllarda gelişen mekân anlayışı ile birlikte ortaya çıkan daha havadar, temiz, rahat ve üstelik açık alan mekânlar ile müşteriler hem rahat bir şekilde atıştırmalarını yapıyor. Hem de açık bir havada kendisi ile birlikte onlarca taraftarla maç izlemenin keyfini yaşıyor. Hem de bu keyif özellikle şampiyonlar liginde daha üst seviyelere çıkıyor.

Serhat Et Balık

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi 3061. Cadde 3169 Sokak No:5 Çankaya - Ankara

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Taraça Oyun Salonu

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu Taraça Oyun Salonumuz; Bilardo Satranç, Kâğıt Oyunları, Okey, Tavla ile yarım yüzyılı aşan bir süredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

150 kişilik oturma kapasitesi ile açık terasımız ve 180 kişilik kapalı alanı ile Türkiye'nin bildiğimiz kadarı ile en büyük Oyun Salonu.

Uluslararası ciddi dereceleri olan Bilardo ve Satranç ustalarımız geçmişten bugüne hala aramızda. Özellikle her Cumartesi olan Satranç Turnuvamız belki de bizi bu dönem en özel kılan özelliğimiz diye düşünüyoruz. Öyle ki 10 yaş kategorisinde Avrupa Şampiyonu ustamız ile; Avrupa ve Dünya dereceleri olan yetişkin ustalarımız ve az bilen çok bile fark etmez tüm oyuncularımız arasında bir arada keyifli geçen bu turnuvamız Cumartesi günlerimizi özel kılıyor.

Taraça Oyun Salonu Müşteri profili çoğunlukla 40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin ve işletmenizin değerinin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça Oyun Salonumuzda yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güleryüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara


İster Ankara şehrine yeni gelmiş olun isterseniz de yıllar boyu zaten burada yaşıyor olun, bu büyük şehirde sizlere sunulan mekân çeşitlerini mutlaka keşfetmeniz gerekiyor. Özellikle yeni Ankarada Şampiyonlar Ligi Maçları İzlenebilecek Mekanlar dev bir ekran ve yüksek çözünürlük ile maç izleme keyfini sunar. Ankara mekan konusunda son derece zengin bir kent olmakla birlikte, aradığınız mekan türü, eğlence, zaman geçirme ya da özel bir buluşma için son derece ideal ortamlar bulunuyor.

Yemek yemek, yöresel lezzetleri tatmak ya da sadece açlığını gidermek isteyenler için en güzel Restoran tercihleri ve sunmuş olduğu fiyatları, kolay bir şekilde görebilir ve harita üzerinde, nerede bulunduğunu görerek, oldukça kısa bir sürede tek başınıza ya da sevdikleriniz ile birlikte yemek yeme keyfini çıkarabilirsiniz. Cafe sizin için çoğu zaman bir dinlenme yeri ya da özel bir buluşma mekânı olabilir. Bar Pub ile eğlenceyi yaşarsınız. Daha fazla eğlence için ise hiç tartışmasız Ankara'nın sunmuş olduğu en iyi eğlence ve gece mekânları Meyhane ve bu kentte pek çok meyhane bulunuyor! Özel eğlence Mekan ve çok daha fazlasını keşfet!