BERABERCE EĞLENİN – ÇOCUKLU AİLELER İÇİN MEKANLAR

blog yazısı ekle !

BERABERCE EĞLENİN – ÇOCUKLU AİLELER İÇİN MEKANLAR

Ailecek eğlenmek, beraberinde çok keyifli anıları da getirmektedir. Öyle ki çocuklar büyümeye başladıkları zaman geçmiş dönemlerde yaşadıkları bu güzel anıları hiç olmadığı kadar keyifli bir şekilde anmaya başlıyorlar. Eskiden aileler çocukları ile birlikte yalnızca park gibi yerlere giderlerdi. Ankara gibi yerlerde ise havalar erkenden soğumaya başladığından dolayı kişiler ne kadar isterlerse istesinler çocukları ile keyifli olarak vakit geçiremiyorlardı. Ankara'daki mekanların yapmış oldukları değişimler ile birlikte artık aileler hiç olmadığı kadar şanslı.
Denizatı Pastane Restoran İncek

İncek

Denizatı İncek, 45 yıllık Denizatı Pastanelerinin İncek' uzantısı olup, Ankara' da bir ilke imza atmış ve restoran, cafe-bistro ve pastaneyi aynı mekanda birleştirerek sizlere hizmet vermek üzere 15 nisanda açılmıştır.

Restoranımızda keyfe keder akşamlarınızı taptaze mezeler, et ve balık yemekleriyle şenlendirebilir, Cafe- bistro katında dünya mutfağının spesiyallerini yada sizin için özel ithal edilmiş kahvelerimizi deneyebilir, aynı kattaki geniş ve huzurlu Gizli Bahçemizde aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Giriş katındaki pastanemiz ise bunca yılın tecrübesi ve kaliteli ürün yelpazesiyle siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.
devamını oku...
Adres: Kızılcaşar Mahallesi Zafer Caddesi No:23 İncek-Ankara

Ziverbey Cafe Restaurant

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:17/1 Çukurambar-Ankara

İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Ankara Islak Hamburger

Mustafa Kemal Mahallesi

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mah. 266 A / 14 Tepe Prime Çankaya - Ankara


Bunun nedeni ise artan mekanların yalnızca belirli bir yaş grubuna ya da çocuksuz çiftlere yönelik çalışmalar yapmamaya özen göstermesi. Böyle olunca da artık çocukları ile dışarıya çıkmak isteyen ancak bunu nasıl yapması, nereye gitmesi gerektiğini bilemeyen aileler de artık çok daha fazla alternatif ile karşı karşıya kalıyor. Bu tarz mekanların her birinin kendine has özellikleri bulunmakta. Dolayısıyla yapılacak araştırmalar esnasında özelliklerin doğru olarak incelenmesi demek, daha sonrasında istenilen başarılı sonuçların elde edilmesi anlamına gelecektir.

Çocukların da içeride keyifli olarak eğlenebilecekleri Ankara'da enfes mekanlarda ayarlamalar genel olarak iki farklı şekilde olmakta. Öncelikli olarak ailelerin genel anlamda keyifli vakit geçirmeleri için var olan konsepte uygun bir yer hazırlanıyor. Dolayısıyla aileler buraya geldikleri zaman en lezzetli şeyleri yiyerek çok daha güzel bir şekilde vakit geçirmeye başlıyor. Bilindiği üzere çocuklar sabit bir yerde uzun süreler boyunca duramıyorlar.

Aileler de bundan dolayı bir yerde istedikleri gibi keyifli vakit geçiremiyorlardı. Bugünlerde ise artık Ankara'da bulunan mekanlarda çocuklara özel bölümler ayrılmış durumda. Bu alanlarda çocuklar onlarca farklı türdeki oyuncak ile oynarken aileler de daha öncesinde olmadığı kadar eğlenmeye başlıyorlar. Üstelik onlar vakitlerini birlikte geçirirken çocuklarının oyun alanında ne yaptıklarını düşünmelerine de hiç gerek kalmıyor.

Bunun nedeni ise mekanlarda alanında uzman kişilerin çocuklara refakat etmeleri. Yani buradaki kişiler çocukların sevecekleri şeyleri biliyor ve bunun sonrasında da çocukların mutlu olması adına gerekli olan her şeyi yerine getiriyor. Böylece Ankara'da artık aileler hiç olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde vakit geçişmiş oluyor.