ANKARA'DA FARKLI SEÇENEKLER

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA FARKLI SEÇENEKLER

Ülkemizde dışarıda vakit geçirmekten hoşlanan insan sayısı, oldukça fazladır. Bu yüzden de her geçen gün yepyeni mekânlar açılmaktadır. Ankara'da mekânlar açısından çok zengin bir şehirdir. Ankara'ya gelip de aradığı mekânı bulamayan neredeyse hiç kimse yoktur. Çünkü büyük şehir olmasının, çok fazla turistin uğrak yeri olmasının ve çok fazla öğrencinin üniversite okumak için Ankara'ya gelmesinin bunda çok fazla etkisi bulunmaktadır. Bu yüzden her zevke ve günün her saatine uygun mekânlar Ankara'da bulunmaktadır. Siz de kolaylıkla beğeneceğiniz ve keyif alabileceğiniz bir mekân Ankara'da bulabilirsiniz.Taraça Resto Pub

Çankaya

Taraça Resto-Pub 2012 'den bugüne faaliyetlerine Ankara Çankaya Cinnah caddesi Willy Brandt sokak 1A da devam etmektedir. Asaf Bey Silsüpür'ün kurduğu ve eşi Yeşim Silsüpür ile beraber evlerinde misafir ağırlar gibi işlettiği Taraça Resto-Pub misafirlerinden de evimizde gibiyiz yorumlarını sıklıkla almaktadır.

Yiyecek ve içecek kalitesine titizlikle önem verilen Taraça'da damak tadınıza ve tercihlerinize uygun mönümüzü sizlere, hafta sonları canlı müzik ve karaoke imkanı ile eğlenceli bir ortamla beraber sunmaktayız.

Butik bir işletme olan Taraça Resto Pub bugüne kadar pek çok şirket yemeği, doğumgünü, nişan, kına, grup organizasyonlarına ev sahipliği yaptı. Grup organizasyonları için gruba özel menü teklifleri alabilir ve tek başınıza bile rahatlıkla yemek yiyebilir, eğlenebilirsiniz.

Randevu almayı unutmayın.


Promosyonlar

AnkaraRestoranları.com sitesinden bizi ziyaret eden misafirler için güncel mönü fiyatları üzerinden %10 indirim.

Doğum günü organizasyonlarında 6 kişi ve üzeri gruplara doğum günü pastası bizden.

40 ve üzeri rezervasyonlarda güncel mönü fiyatları üzerinden yiyeceklerde %15 içeceklerde %10 indirim.

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.devamını oku...
Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Pars Garden Pool

Gölbaşı

Pars Garden Pool Wedding Gölbaşı ilçesinde,yaklaşık 70.000 m2 lik bir alanda, yenilikçi tarzı ve geniş kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunma hedefiyle kurulmuş olup, bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Düğün, nişan ,mezuniyet ,doğum günü organizasyonları, toplantılar, yaz okulu, olimpik havuz, fitness, tenis, voleybol ve basketbol kulüplerini bünyesinde barındıran işletmemiz, bu geniş yelpazede siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak hizmet kalitesini her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Şehrin merkezinde mavi ve yeşili buluşturan işletmemizde yaşayacağınız bu eşsiz deneyime en kaliteli ve en şık konseptlerimizle ev sahipliği yapmak temel hedefimizdir.
devamını oku...
Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Taraça Oyun Salonu

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu Taraça Oyun Salonumuz; Bilardo Satranç, Kâğıt Oyunları, Okey, Tavla ile yarım yüzyılı aşan bir süredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

150 kişilik oturma kapasitesi ile açık terasımız ve 180 kişilik kapalı alanı ile Türkiye'nin bildiğimiz kadarı ile en büyük Oyun Salonu.

Uluslararası ciddi dereceleri olan Bilardo ve Satranç ustalarımız geçmişten bugüne hala aramızda. Özellikle her Cumartesi olan Satranç Turnuvamız belki de bizi bu dönem en özel kılan özelliğimiz diye düşünüyoruz. Öyle ki 10 yaş kategorisinde Avrupa Şampiyonu ustamız ile; Avrupa ve Dünya dereceleri olan yetişkin ustalarımız ve az bilen çok bile fark etmez tüm oyuncularımız arasında bir arada keyifli geçen bu turnuvamız Cumartesi günlerimizi özel kılıyor.

Taraça Oyun Salonu Müşteri profili çoğunlukla 40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin ve işletmenizin değerinin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça Oyun Salonumuzda yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güleryüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara


Çok farklı ve çeşitli mekânların şehri olan Ankara'da her geçen gün var olan mekânlara yenileri eklenmektedir. Ayrıca mekân sahipleri insanlara her mevsimde hizmet ettikleri için mekânlarını da her mevsime uygun hale getirmektedir. Özellikle soğuk kış aylarında evde oturmaktan bunalan kişiler kendilerine dışarı da keyifli vakit geçirecekleri mekânlar aramaktadırlar. Fakat hava soğuk olduğu için hem mekânın sıcak olması hem de ferah olmasını tercih etmektedirler.

Mekân sahipleri, hedef kitlenin bu ihtiyaçlarını düşündüğü için yepyeni bir buluşla ortaya çıkmıştır. Soğuk havalarda sımsıcak içeceklerinizi yudumlamanız için Ankara'da kış bahçeleri açılmıştır. Dışarıda olan bu mekânlar hem havadar ve açık hem de ısıtıcılar, soğuk rüzgârı direk alan yerlerin kapatılmasıyla da sıcak mekânlardır. Bu mekânlar Ankara'da çok sevilmiştir. Özellikle kış aylarından dışarıda vakit geçirmek isteyen kişiler tarafından da çok tercih edilmektedir.

Ankara'da kış bahçesi adı verilen ve soğuk havalarda bile hem havadar hem de sıcak olan mekânlar insanların uğrak yerleri haline gelmektedir. Bu şekilde olan mekânlar, mekân sahipleri için de aslında çok amaçlıdır. Çünkü kış mevsiminde kış bahçesi olarak kullanılan bu mekânlar yazın da ısıtıcılar kapatılıp, tenteler açıldığında yazın da keyif verici mekânlara dönüşmektedir. Siz de Ankara'da hem kış aylarında hem de yaz aylarında keyif alabileceğiniz sayısız mekân bulabilirsiniz. Mevsim aslında sizlerin eğlenmesine kesinlikle engel değildir. Hava soğuk ya da yağmurlu diye kendinizi eve kapatmanıza hiç gerek yok. Siz de Ankara'da güzel bir kış bahçesinde yakınlarınızla sımsıcak içeceklerle ısınabilirsiniz.