ANKARA'DA SEVGİLİLER GÜNÜ -4

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA SEVGİLİLER GÜNÜ -4

Ankara'da Aşk Başkadır

Bir kere bütün grilikler içinde sevmişsinizdir birbirinizi Ankara'da. O grilikleri aşkınızla renklendirmişsinizdir. Birbirinize yanlış yapmayacağınızdan eminsinizdir tuhaf bir güven duygusuyla. Meclis sizin için parkı olan bir bina, Kızılay sokakları sizi bağrına basan bir yuva, gökyüzündeki bulutlar sizi birbirinize daha da çok bağlayan bir hava olmuştur.Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Ziverbey Cafe Restaurant

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:17/1 Çukurambar-Ankara

Ankara Islak Hamburger

Mustafa Kemal Mahallesi

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mah. 266 A / 14 Tepe Prime Çankaya - Ankara


Sevgiliniz yanınızda ya gerisi boştur. Sizin belki gidecek salaş bir deniz kenarı meyhaneniz yoktur ya da etrafınızda martılar uçuşurken kol kola gün batımını izleyeceğiniz bir deniziniz.

Gideceğiniz mekanlar da sınırlıdır başkasına göre. Ama bu sizin için o kadar da önemli değil. Çünkü yanınızda sevgiliniz, gittiğiniz her mekan sizin.

Kızılay'da tost kokan bir çaycıda da yaşarsınız romantizminizi, Tunalı'da kuğuları izlerken de. Sevgiliniz alıp Gölbaşı'nda lüks bir restorana da götürebilirsiniz, Sakarya caddesinde soğuk hava da balık ekmek de yiyebilirsiniz. Dedik ya sizin için önemli olan nereye gittiğiniz değil, kimle gittiğinizdir.

Soğukta sevgilinizin elini bir tuttu mu bir daha bırakmak istemezsiniz. Bu yüzden Ankara aşkları daha kıymetlidir.