ANKARA ÇAYYOLU MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA ÇAYYOLU MEKANLARI

Çayyolu bölgesi Ümitköy'ün devamında yer alan bölgedir. Burası da tıpkı Ümitköy gibi sakinliği ve düzenli yaşantısıyla Ankaralılara huzurlu bir ortam sağlar.
Ne arasanız bulabileceğiniz mekanlara sahiptir Çayyolu. Çayyolu köyünün içine girdiğinizde salaş ve ocak başı mekanları bulabilirsiniz. Kebaplarının lezzeti ve mezelerinini çeşitliliğiyle sizleri ağırlamaktan memnun olacaklardır.

Köyün içinde yine kaliteli pastane ve restoranlar bulabileceğiniz gibi balık evlerine de rastlamanız mümkün.

Hayat Bir Sahne

Ümitköy

Her akşam canlı müzik eşliğinde lezzetli meze ve yemeklerimizle hizmetinizdeyiz. Hayat Bir Sahnedevamını oku... Adres: Mutlukent Mahallesi Mutluköy Sitesi 1946 Sokak No:16 Ümitköy-Ankara

Meyzende Meyhane

Çayyolu

Ailecek keyifli vakit geçirip eğlenmek hatta özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız Ankara'nın yeni nefesi MEYZENDE tam sizlik. Haftanın 4 günü canlı müzik eşliğinde tadı damağınızda kalacak mangal ateşi ile pişen yemek ve çok çeşitli enfes mezeler ile keyfinize keyif katacağız.
Şömine başında keyifli muhabbetler özel gün kutlamaları ile sizlere ayrıcalıklı ,nezih , lezzetli bir akşam vadediyoruz.

Sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyoruz hiç vakit kaybetmeden rezervasyon yaptırın.
devamını oku...
Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2866. Sokak 51/A Park Caddesi Çayyolu-Ankara

Fiz Meyhane

Ümitköy

Mekanımız şık ama mütevazı dekorasyonu ile gözünüze hitap ederken, nefis soğuk mezelerimiz, güveçte sıcak yemeklerimiz ile damak tadınıza da hitap ediyoruz.

Keyifli rakı masalarının, birer kadeh şarabın yanında edilen hoş muhabbetlerin veya eğlenceli bira toplantılarının Ümitköy'deki adresiyiz.

Sizleri yeşilin içindeki küçük saklı bahçemizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Gelin, ailemizin bir parçası olun.

Not: Mekanımızda Pazar hariç her gün 20.00 - 00.00 saatleri arasında Fasıl yapılmaktadır.devamını oku...
Adres: Mutlukent Mahallesi 1946. Sokak No:3 Ümitköy-Ankara


Çayyolu köyünden biraz daha aşağılara doğru indiğinzde Konutkent bölgesi bulunmaktadır. Burada da yine villa tarzı cafelerin yanı sıra açık havada oturup rakı - balık keyfi yapabileceğiniz mekanlar da bulunmaktadır. Ayrıca Arcadium alışveriş merkezinin içindeki cafeler de hatırı sayılı güzellikte ve çeşitlilikte Ankaralılara hizmet vermektedir. Ayrıca bu alışveriş merkezi içinde bulunan bir kaç mekanda gece canlı müzik ve eğlencenin tadına varabilirsiniz.

Ankara'nın bu bölgesi de genellikle kendinizi yurt dışında ya da bir sahil kasabasında hissedeceğiniz bir bölgedir.

Çayyolu ve Konutkent'e ulaşım da oldukça kolaydır. Kızılay'dan kalkan otobüslerle ya da Sıhhıye'den kalkan dolmuşlarla buraya ulaşabilir ve farklı bir hava teneffüs edebilirsiniz.