ANKARA'DA AÇIK HAVA'DA BRUNCH MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA AÇIK HAVA'DA BRUNCH MEKANLARI

Açık hava insanı acıktırır. Yedikçe yiyesiniz gelir. Hele ki uykunuzu da aldıysanız bu öğün sabah saatlerinden ikindiye doğru uzar uzar uzar. Arada sohbet de olunca o günün keyfi bitmek tükenmek bilmez.




Tabi açık hava da olmak için öncelikle güzel ve hafif sıcak bir havaya ihtiyaç vardır. Bu da Ankara'da genellikle ilk baharın sonu ve yaz aylarında mümkündür. Bu dönemlerde genellikle merkezi konumlarda bulunan cafe, pastane, restoran ve kahvaltı evleri bahçelerini açarlar.

Ancak eğer siz gerçekten geniş bir bahçede kahvaltı yapmak istiyorsanız oklar size yine şehir merkezinden biraz daha uzakları gösterir.

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Beautiful Garden Eymir

Gölbaşı

Beautiful Garden Eymir

Çankaya Eymir'de 2 dönüm üzerinde
Bahçeli 6 adet Kapalı Kamelya Isıtıcılı Kendin Pişir Kendin Ye Konseptli Çocuk Oyunu Alanı Sobalı Kış Bahçemiz

Cuma Cumartesi Canlı Müzik
Haftanın Her Günü Serpme Kahvaltı ile Hizmet veriyoruz.
devamını oku...
Adres: Yaylabağı Mahallesi Yaylabağı Küme Evleri No:364 Gölbaşı - Ankara

Pars Garden Pool

Gölbaşı

Pars Garden Pool Wedding Gölbaşı ilçesinde,yaklaşık 70.000 m2 lik bir alanda, yenilikçi tarzı ve geniş kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunma hedefiyle kurulmuş olup, bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Düğün, nişan ,mezuniyet ,doğum günü organizasyonları, toplantılar, yaz okulu, olimpik havuz, fitness, tenis, voleybol ve basketbol kulüplerini bünyesinde barındıran işletmemiz, bu geniş yelpazede siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak hizmet kalitesini her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Şehrin merkezinde mavi ve yeşili buluşturan işletmemizde yaşayacağınız bu eşsiz deneyime en kaliteli ve en şık konseptlerimizle ev sahipliği yapmak temel hedefimizdir.
devamını oku...
Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara


Ümitköy'de hem arkadaşlarınızla uzun saatler oturabileceğiniz hem de brunch yapabileceğiniz bir çok kahvaltı mekanı bulunmaktadır. Genellikle villa tarzında olan bu işletmelerde a'dan z'ye istediğiniz her türlü lezzete ulaşabilirsiniz.

Çayyolu ve Konutkent tarafları da açık havada brunch yapabileceğiniz pek çok mekanla doludur.

Açık havada bruch yapıp havuz başı keyif çatmak isterseniz de sizleri İncek'e doğru yönlendirmek gerekmektedir. Yine bura da aquaparklardan çeşitli restoranlara kadar bruch yapabileceğiniz pek çok mekan bulmanız mümkündür.