ÇİĞDEM MAHALLESİ YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

ÇİĞDEM MAHALLESİ YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Bir yılın daha sonuna gelmenin verdiği mutluluk, endişe herkesin hissettiği bir şey. Acaba bu yıl nasıl geçecek diye düşünmeden kimse kendini alamıyor olabilir. Yılbaşı gecesi bunları düşünüp içimizi karartıp yeni yıla bu şekilde girmek istemediğinize biliyoruz. Türkiye'nin başkenti olan Ankara'da yaşamaktaysanız size bu yılbaşı gecesinde eğlencenin başkenti de olacağını söyleyebiliriz. Bunu neye dayanarak mı söylüyoruz. Çiğdem Mahallesi Yılbaşı Mekânlarına dayanarak söylüyoruz. Bu mekânlar sizler için bir gününüz, geceniz güzel geçsin ve sadece eğlencenin tadını çıkartınız diye eğlenceli etkinlik ve programlar ile karşınıza çıkıp sizlere hizmet vermeye hazır bulunmaktadır.


Ankara Yılbaşı

2015'in sıkıntılarını kenara bırakıp 2016'da da bu sıkıntılarla mı karşılaşacağız diye düşünmenize biraz ara vermek için özenle seçtiğimiz şarkıları sizlere sunacağız. Evet, canlı müzik sizin doyasıya eğlenmeniz için bütün gece sizin de istediğiniz şarkılar dâhil, size layık olan seçtiğimiz parçaları dinleyeceksiniz. Rahatça dans edebileceğiniz geniş pistlere sahip olan Çiğdem Mahallesi Yılbaşı Mekânları size eşsiz eğlence sunmaya hazır bulunmaktadır. 31 Aralık gecesi sevdikleriniz, dostlarınız ve aileniz ile evde yemek yemek istemezseniz eğer Çiğdem Mahallesi Yılbaşı Mekânlarında sizin için uygun fiyata hiçbir yerde bulamayacağınız kaliteli personelleri ile özel olarak hazırlanmış yılbaşı yemekleri mevut olan menülerimize eklenmiş bulunmaktadır. Personellerimiz temiz, güzel görünüme sahip ve güler yüzlü bir şekilde sizlerin yılbaşı gecenizin eğlenceli ve sorunsuz bir şekilde geçmesi için çalışacaklarını garanti ediyoruz.

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara

Beat Cafe Armada

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergiz Sokak No : 7/2 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü - Ankara

Beat Cafe Bahçelievler

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat Caddesi 2/A ( Bahçelievler 7. Cadde )

Kolektif Meyhane

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergis Sokak No:7/2-3 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü-Ankara

Beat Cafe Taurus

Çukurambar

ANKARA ROCK BAR

Rock müziği oldukça evrenseldir ve her dilde farklı anlamlar içeren popülerliğe sahiptir. Ankara Rock Bar, Türkiye'nin başkenti olan Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer almaktadır.. Müzik keyfi yapmak isteyenler sıklıkla rock bar tercih ederler.

Ankara Rock Bar'a gitmek isteyenler birçok farklı dilden müzik dinleyerek, eşlik edebilir ve mekanlarda alkol içebilir. Birden çok misafir kapasitesi olan; hem canlı hem de müzik çalar eşliğinde gerçekleşen, dj konseptini dahil edebilen mekanlar bulunmaktadır. Bu mekanlar konsept olarak rock bar olarak hizmet vermektedirler. Bar konsepti ile müziğin, şarkıya özel dansın ve sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz bir gün için seçim yapabilirsiniz. Rock müziğinin popüler isimlerinin şarkılarını dinleyebilirsiniz. Daha önce duymadığınız rock müzikleri mekan içerisinde keşfedebilirsiniz.

Ankara Rock Bar Nasıl Bir Konsepte Sahiptir?

Ankara Rock Bar içerisinde rock müziğine gönül veren, dile pelesenk olan şarkıları dinleyebilmek açısından çokça tercih edilmektedir. Şarkılar arasında 1950'de "rock and roll" olarak hayatımıza giren konseptin yanı sıra 60'lı, 70'li, 80'li, 90'lı, 2000'li ve günümüz sanatçılarının İngilizce, Türkçe ve diğer dillerde çokça popüler olan rock müziklerini dinlemek mümkündür. Şarkı seçimlerinde popülaritesinin büyük bir önemi bulunmaktadır. Rock müziği çeşitleri olan hard rock, blues rock, punk rock, heavy metal, alternatif rock, pop rock, progressive rock, senfonik rock, gothic rock gibi türlere sahip müzikler Ankara rock bar konseptinde yer almaktadır.

Rock gruplarının çokça bilindik sanatçıları olan The Beach Boys, Queen, Pink Floyd, Bob Dylan, Erkin Koray, Cem Karaca, Barış Manço, Hayko Cepkin, Emre Aydın, Şebnem Ferah, Özlem Tekin ve rock müziğine hizmet eden çokça sanatçının yeni ve eski şarkıları Ankara rock bar repertuarındadır. Bu konsepte göre ise müzikler müzik çalarla ortama yayılan sesler, canlı performans sanatçısının rock şarkılarını yorumlaması veya çokça ünlü rock sanatçılarının mekanda sahne almasıyla gerçekleşir.

Rock bar türünde alkollü içeceklerin skalası oldukça geniştir. Mekanda alkolsüz içecekler, mekanın mutfak genişliğine göre menülerine eklenen yiyecek türleri olmaktadır. Genellikle Ankara Rock Bar içerisinde yer alan mekanlarda sanatçıların yer aldığı sahne, enstrümanlar ve dj çalar gibi müzik konseptine alan açılır. Mekanlar pub tarzında olup hem ayakta oturmalı, hem de bar bölümündeki taburelerde oturmalı hem de ayakta rock bar müzisyenini dinleyecek bölümler bulunur.

Ankara Rock Bar konsepti, farklı müzik ve ışıklardadır. Mekanın uygunluğuna göre rezervasyonlu veya rezervasyonsuz olabilmektedir. Her mekanın kendine özgü rock müzik günleri, konsepti olabilmektedir.

Ankara Rock Bar, rock müziğinde punk, heavy, pop gibi çokça çeşitli dallara, 50'li yıllardan günümüze kadar yer alan farklı sanatçıların müziklerine sahiptir. Mekana özgü olarak alkollü ve alkolsüz içecekler, kokteyller, yiyecek seçenekleri farklı fiyatlandırmaya sahiptir.

Ankara Rock Bar çeşitleri, canlı performans sanatçılarının popülaritesine göre değişkenlik göstermekte olup dj performans veya müzik çalar üzerinden gerçekleştirilen dinletiler arasında fiyat farkı bulunur. Bu nedenle Ankara Rock Bar ararken, konsept seçeneklerini bir arada değerlendirmeniz oldukça mümkündür.

devamını oku...
Adres: Konya Yolu Bulvarı Taurus AVM Zemin Kat No: 190/B-Z Çukurambar - Ankara


Çiğdem Mahallesi Yılbaşı Mekanlarına kendi araçlarınız ile gelmeyi düşünüyorsanız şanlısınız çünkü sizlerin arabalarınızı güven içinde teslim edebileceğiniz geniş park alanlarımız mevcuttur. Ama özel kendinize ait bir aracınız yok ise şanssız sayılmazsınız her türlü ulaşım aracı, toplu taşıma araçları ile Çiğdem Mahallesi Yılbaşı Mekânlarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dönüşlerde ise mekânlara yakın olan taksi duraklarına kolayca varabilirsiniz. Oldukça yakındır mekânlara. Güvenli bir şekilde evinize varabilirsiniz.
Yılbaşı gecesini evde geçirmek istemiyorsanız acele etmeniz gerekiyordur çünkü yerlerimiz dolmaya başladı en kısa zamanda rezervasyon yaptırmak için bizlere ulaşabilirsiniz. İnternet adreslerinden mesaj yoluyla ve ya arayarak bize ulaşabilirsiniz. Bizlerin tek istediği böyle özel bir günde sıkıntılarını biraz da olsa uzaklaştırmak ve eşsiz bir eğlence sunarak sizi mutlu edebilmek. Şimdiden yeni yılınızı kutlar, sevdikleriniz ile mutlu bir gece geçirmeniz dileğiyle.