BAHÇELİEVLER'DEKİ MEKANLAR YILBAŞI GECESİNE HAZIR

blog yazısı ekle !

BAHÇELİEVLER'DEKİ MEKANLAR YILBAŞI GECESİNE HAZIR

Bahçelievler semti Ankaralı gençler için hep göz bebeği olmuş mekanlara sahip bir yerdir. Özellikle Bahçelievler 7'inci cadde üzerinde dizilmiş pek çok cafe ve bar gençlerin eğlence adreslerinden biridir.

Ankara'daki mekanların yılbaşı programları için tıklayın
Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı

Son dönemde Bahçelievler 3'üncü caddede açılan mekanlarla birlikte gece hayatında oldukça hareketli bir döneme giren Bahçelievler'de aslında yalnızca gençler değil, Ankara'nın gezmeyi seven orta yaş ve üstü grubu da bu mekanlarda ağırlanmaktadır.

Bahçelievler semtinde yılbaşı gecesini geçirmek istiyorsanız sizlere sunulan pek çok alternatif mekan bulunmakta. 7'inci cadde üzerinde cafeler, restoranlar, barlar yılbaşı gecesini geçirebileceğiniz alternatif mekanlar. Ayrıca meyhaneler ve fasıl mekanları da sizleri yılbaşı gecesi bekliyor olacak.
Bahçelievler 3'üncü cadde üzerindeki lüks restoranlar ve canlı müzik mekanlarının da yılbaşı programları hazır. Genellikle canlı müziğin tercih edildiği bu mekanlarda pek çok solist yılbaşı gecesinde sahnede olacak. Ayrıca mekanların konuklarına özel pek çok sürprizinin yanı sıra oryantal şovları da bulunuyor. Yeni yıla sayılı günler kala siz de o sürprizlerden yararlanacak şanslı kişiler arasına girme fırsatını sakın kaçırmayın.