BAHÇELİEVLER'DEKİ MEKANLAR YILBAŞI GECESİNE HAZIR

blog yazısı ekle !

BAHÇELİEVLER'DEKİ MEKANLAR YILBAŞI GECESİNE HAZIR

Bahçelievler semti Ankaralı gençler için hep göz bebeği olmuş mekanlara sahip bir yerdir. Özellikle Bahçelievler 7'inci cadde üzerinde dizilmiş pek çok cafe ve bar gençlerin eğlence adreslerinden biridir.


Ankara Yılbaşı

Son dönemde Bahçelievler 3'üncü caddede açılan mekanlarla birlikte gece hayatında oldukça hareketli bir döneme giren Bahçelievler'de aslında yalnızca gençler değil, Ankara'nın gezmeyi seven orta yaş ve üstü grubu da bu mekanlarda ağırlanmaktadır.

Bahçelievler semtinde yılbaşı gecesini geçirmek istiyorsanız sizlere sunulan pek çok alternatif mekan bulunmakta. 7'inci cadde üzerinde cafeler, restoranlar, barlar yılbaşı gecesini geçirebileceğiniz alternatif mekanlar. Ayrıca meyhaneler ve fasıl mekanları da sizleri yılbaşı gecesi bekliyor olacak.

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Assos Meyhane

Bahçelievler

ASSOS RESTORAN EGE ESİNTİLERİNİ ANKARADA TATTIRA BİLMEK İÇİN ÜRÜN İÇERİKLERİ VE BALIK ÇEŞİTLERİNİN BİR ÇOĞUNU EGE SAHİLLERİNDEN GETİRTMEKTEDİR ANKARADA 2011 YILINDAN BU TARAFA HİZMET VERMEKTEYİZ RESTORANIMIZDA MEVSİME ÖZEL BALIK VE MEZE ÇEŞİTLERİ BULUNMAKTADIR DENİZ MAHSULLERİNİN ÖZEL ARA SICAKLARI VE MEZELERİ ÖZENLE USTALARIMIZ TARAFINDAN HAZIRLANMAKTADIR RESTORANIMIZ DA AYNI ZAMAN DA SALATA ÇEŞİTLERİ VE ÖZEL MASADA YAPILMAKTA OLAN LEVREK MARİN TAVA BALIKLARI VE IZGARA BALIKLAR BULUNMAKTADIR İSTEĞE ÖZEL MÜŞTERİLERİMİZİN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA BALIK BUĞULAMA DA YAPILMAKTADIR RESTORANIMIZDA ALKOL SERVİSİ YAPILMAKTADIR ÇARŞAMBA CUMA CUMARTESİ CANLI MÜZİK DİĞER GÜNLERDE FASIL EKİBİMİZ MÜŞTERİLERİMİZE MÜZİK ZİYAFETİ VERMEKTEDİR RESTORANIMIZ HAFTANIN 7 GÜNÜ FALİYET GÖSTERMEKTEDİR ÖZEL VALE HİZMETİMİZ VE OTO PARKIMIZ MEVCUTTURdevamını oku... Adres: Aşkabat Cad. (Eski 7. cadde) No: 46/8 Bahçelievler-Ankara

Bahçelievler 3'üncü cadde üzerindeki lüks restoranlar ve canlı müzik mekanlarının da yılbaşı programları hazır. Genellikle canlı müziğin tercih edildiği bu mekanlarda pek çok solist yılbaşı gecesinde sahnede olacak. Ayrıca mekanların konuklarına özel pek çok sürprizinin yanı sıra oryantal şovları da bulunuyor. Yeni yıla sayılı günler kala siz de o sürprizlerden yararlanacak şanslı kişiler arasına girme fırsatını sakın kaçırmayın.