KIZILAY BARLARI

blog yazısı ekle !

KIZILAY BARLARI

Ankara'da gençlerin en çok bulunduğu adres konumu gereği Kızılay'dır. Nerede buluşalım sorusuna, başka yere gidecek dahi olsanız, vereceğiniz yanıt Kızılay'dır.

Bir çok farklı kültürü bir araya getirme özelliği olan Kızılay'da pek çok bar da bulunur. Neredeyse hemen her sokakta kendi tarzınıza uygun bir mekan bulmanız mümkündür.Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara


Kızılay barlarında genellikle özgün ya da rock müzik tınıları duyulur. Genellikle öğrenci guruplarının da sahne aldığı bu barlarda keyifli müziğin tadını çıkartabilirsiniz. Tabi Sakarya caddesi tarafına doğru gidildiğinde Türkü barları bulabilmeniz de mümkündür.

Kızılay barlarının en önemli özelliği ucuz bira tüketebiliyor oluşunuzdur. Bunun için de öğrenci kesimin en çok tercih ettiği noktalardan biri olma özelliğini kazanmıştır.

Tabi bu mekanlarda buz gibi biranın yanında muhakkak bir tabakta patlamış mısır servisi yapılır ki gençlerin boş midesine bardak bardak biralar indirilmesin diye.

Kızılay barlarına istediğiniz vakitte istediğiniz arkadaşınızla gidebilmeniz mümkündür. Konum olarak da merkezi olduğu için bu barlardan çıkıp da otobüse ya da dolmuşa binip kolaylıkla evinize gidebilirsiniz.