ANKARA DÜĞÜN SALONLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA DÜĞÜN SALONLARI

Bizim kültürümüzde evlenecek çiftler bu mutlu anlarını ailesiyle, eşiyle, dostuyla, sevdikleriyle paylaşmak ister. Onun için merasimlerini güzel bir salonda gerçekleştirmek, sevdikleriyle beraber olmak kaçınılmazdır. İşte bu noktada düğün salonu konusunda Ankara'da oldukça bol alternatifler mevcut. Ortalama 500 kişilik salonlarla hizmet veren bu mekânların genelde otopark hizmeti de var. Ayrıca ışık ve ses sistemleri, düğünde konuklara dağıtılmak üzere kuru pasta, yaş pasta ve meşrubat servisi de artık modernleşen düğün salonlarında oldukça farklı bir hal almıştır.Eskiden bir düğün salonu tutulur, garsonlar ise düğün sahiplerinin yakınlarından oluşurdu. Gelişigüzel bir servis yapılır, boşalan tabaklarla ve meşrubat şişeleriyle ilgilenen pek olmazdı. Günümüzde bu konuda oldukça kendini geliştiren düğün salonları artık modern bir hizmet sunar hale geldi. Profesyonelleşen düğün salonlarında servis, sanatçı, ikramlar, fotoğraf ve video çekimleri genelde tek paket içerisinde sunulur. Böylece evlenecek çiftler zamandan tasarruf ettiği gibi her şey bir arada olduğu için indirimlerden de yararlanır. Ayrıca düğünün yaz aylarında mı yoksa kış aylarında mı yapılacağı da önemli bir husustur.

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA


Eğer düğün hazırlıklarınızı yaparken bütçenizi hesaplı harcamak istiyorsanız öncelik sırasına göre bir liste yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca düğününüze çağırdığınız insanların çoğunun eğlenmek için geldiğini de unutmamalısınız. Düğün hazırlıkları konusunda çevrenizden yardım almanız işlerinizi de büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Hayatınızın en anlamlı gününün kusursuz geçmesini istiyorsanız başlangıç dans müziğini önceden belirlemelisiniz. Çünkü içeride davetliler sizi büyük bir merakla bekliyor olacaktır.

Düğününüzde gözler sizin üzerinizde olacağından güvendiğiniz bir kuaförü tercih etmek gerginliğinizi biraz olsun azaltabilir. Düğünden birkaç gün önce istediğiniz modeli yaptırıp denemenizde fayda var. Çünkü düğün günü bir modeli belirleyip yaptırırsınız ama kendinize yakışmadığını düşünüp farklı bir modele yönelebilirsiniz. O yüzden bu önemli detayı atlamamak lazım.

Gelinlik tercihine gelince de modası geçmeyen kabarık gelinlikler genel tercih edilen modellerdendir. Özellikle kalçaları saklamak için birebir. Kabarık gelinlikle beraber aksesuarların doğru seçimi sizi gecenin yıldızı yapacaktır. Doğru beklentilerle yola çıktığınızda hayalinizdeki gelinliğe ulaşmanız çok kolay olacak. Askısız bir dekolte ya da tek omuzlu modellerle birleşen kabarık etekler sizi harika gösterecektir.