TUNALI-GOP-KAVAKLIDERE SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 3

blog yazısı ekle !

TUNALI-GOP-KAVAKLIDERE SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 3

Kavaklıdere'de Sevgililer Günü Programları

İşte Ankara gece hayatının merkezlerinden biri daha, Kavaklıdere. Neden mi? Çünkü Kavaklıdere'de pek çok eğlence mekanı alternatifi bulunuyor.

Kaliteli meyhanelerden, dans kulüplerine, pub ve barlardan fasıl mekanlarına, lüks restoranlardan lüks otellerin balo salonlarına kadar pek çok nokta sizlere Sevgililer Günü'nde daha ayrıcalıklı dakikalar yaşatmak için kolları sıvamış bulunuyor.

Yeni yıl eğlencesinin sona ermesinin ardından Sevgililer Günü telaşıyla hazırlıklarına başlayan mekanlarda 14 Şubat gecesini müşterilerine en iyi şekilde yaşatmak için hazırlıklar en üst noktadan sürüyor.

Taraça Resto Pub

Çankaya

devamını oku... Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Şilingir Meyhane

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Remzi Oğur Arık Mahallesi Paris Caddesi 49/A Kavaklıdere-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara


Mekanların süslenmesi, sevgililer günü için özel konspetlerin hazırlanması, özel mönülerin seçilmesi, o gece sahnede yer alacak müzik tarzının belirlenmesi gibi önemli işler günler öncesinden planlandı. Her şey sizin konforunuza göre ayarlandı.

Canlı müzikten fasıla, rock şarkılarından trio gruplarına kadar pek çok farklı tarzda müziğe ulaşabileceğiniz bu mekanlarda genellikle Sevgililer Günü için de fiks mönü planlanıyor.

Konumu itibariyle de ulaşımın zor olmayacağı Kavaklıdere'deki mekanlara isterseniz arabanızla da gelebilri ve valelere araçlarınızı teslim edebilirsiniz.