TUNALI-GOP-KAVAKLIDERE SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 3

blog yazısı ekle !

TUNALI-GOP-KAVAKLIDERE SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 3

Kavaklıdere'de Sevgililer Günü Programları

İşte Ankara gece hayatının merkezlerinden biri daha, Kavaklıdere. Neden mi? Çünkü Kavaklıdere'de pek çok eğlence mekanı alternatifi bulunuyor.

Kaliteli meyhanelerden, dans kulüplerine, pub ve barlardan fasıl mekanlarına, lüks restoranlardan lüks otellerin balo salonlarına kadar pek çok nokta sizlere Sevgililer Günü'nde daha ayrıcalıklı dakikalar yaşatmak için kolları sıvamış bulunuyor.

Yeni yıl eğlencesinin sona ermesinin ardından Sevgililer Günü telaşıyla hazırlıklarına başlayan mekanlarda 14 Şubat gecesini müşterilerine en iyi şekilde yaşatmak için hazırlıklar en üst noktadan sürüyor.

90'Lar (Doksanlar)

GOP

Özlediğiniz yıllar geri geldi...

Kasetle kalem arasındaki bağlantıyı bilen herkese artık yaşlandın diyorlar.

HAYIR...

Yaşlanmadık.

Birçoğumuzun en çok eğlendiği yıllar 90'larla yeniden hayatımızda.90'larla ilgili özlem duyduğunuz ne varsa karşılaşacağınız, o yılların en ünlü şarkılarını dinleyeceğiniz, sizi geçmişe götürecek, anılarınızı depreştirecek herşey için 90'larda buluşuyoruz....

devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/A G.O.P.-ANKARA

Şilingir Meyhane

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Remzi Oğur Arık Mahallesi Paris Caddesi 49/A Kavaklıdere-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Kalispera

GOP

Yunan & Ege & Balkan Müziklerinin en güzel örnekleri dinleyebileceğiniz , sıcacık ambiansı ve leziz yemekleri ile Ankara'nın vaz geçilmez en iyi meyhanesi...
devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/B G.O.P-Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara


Mekanların süslenmesi, sevgililer günü için özel konspetlerin hazırlanması, özel mönülerin seçilmesi, o gece sahnede yer alacak müzik tarzının belirlenmesi gibi önemli işler günler öncesinden planlandı. Her şey sizin konforunuza göre ayarlandı.

Canlı müzikten fasıla, rock şarkılarından trio gruplarına kadar pek çok farklı tarzda müziğe ulaşabileceğiniz bu mekanlarda genellikle Sevgililer Günü için de fiks mönü planlanıyor.

Konumu itibariyle de ulaşımın zor olmayacağı Kavaklıdere'deki mekanlara isterseniz arabanızla da gelebilri ve valelere araçlarınızı teslim edebilirsiniz.