ÇANKAYA SERPME KAHVALTI MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA SERPME KAHVALTI MEKANLARI

ÇANKAYA SERPME KAHVALTI MEKANLARI

Mis gibi bir sabaha uyanıp ailece bol ve geniş Pazar kahvaltıları bizim çocukluğumuzun ayrılmaz bir parçası, hayallerimize anılarımıza geniş bir aile sofrasından tutunda, çekirdek aile düzenimizde bile olsa kesinlikle asla vazgeçemeyeceğimiz alışkanlıklarımız arasında yer almaktadır. Ankara da şehrin merkezin de bir sabah klasiği ya da vazgeçilmez ramazan gecelerinin bir kültür haline dönüştüğü mekânlar özellikle Çankaya serpme kahvaltı mekanları deyince lezzet şölenine açılan büyük bir kapı herkesin hayalini süslemektedir.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları
Ankara'nın ortasında Çankaya serpme kahvaltı mekânları lezzetli ve damak tadınıza fazlasıyla uygun özel mekân keyfi sunmakta. İstanbul ve İzmir gibi bir denize sahip olmasa da Ankara artık sabah gündüz ve hatta gece mekânları ile harika bir değim geçirmekle beraber şehirde yaşayanlara meyhane kültürünü değiştirerek gençlerin uğrak mekânı bar pub tarzı konseptlere dönüştüğünü gözlemlemekteyiz.

Home Kitchen Restaurant

Oran

Ankara'nın gözde yerleşim yeri Sinpaş Altın Oran Çarşı'da yer alan restorantımız geleneksel Osmanlı Türk Mutfağı ve Dünya Mutfağı üzerine kurulu lezzetleriyle siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır.

Her zaman kaliteyi, tazeliği ve lezzeti ön planda tutan restoranımız 70 kişilik kapasiteye sahiptir.

Güleryüzlü personeli, özel dekoru ve sıcak havasıyla siz değerli dostlarımızı ağırlarken "Sizin Eviniz, Sizin Mutfağınız" sloganı ile adım adım Tüm Ankara'ya yayılmaya devam ediyoruz.
devamını oku...
Adres: İlkbahar Mahallesi Güneypark Küme Evleri Sinpaş Altın Oran Çarşı No: 19/B 16-17

Rixos Grand Ankara

TunalıDünyaca ünlü gurmelerin onayından geçmiş, her damak tadına hitap eden, dünya mutfaklarının seçkin lezzetleri...

Café @ Bulvar; Günün yorgunluğunu odaya çıkmadan haber veya spor programı seyrederek atmak ve işlerine kaldığı yerden devam etmek isteyenler için sakin bir köşe olmaktadır.

24 saat yaşayan Lobby Bar; Tapas Turca menüsü, Türk usulü mezeleri ve zengin içecek menüsüyle dostlarla buluşmak için Başkent'in ideal mekanıdır.

devamını oku...
Adres: Atatürk Bulvarı. 183 Kavaklıdere-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Patile

Birlik Mahallesi


devamını oku...
Adres: 435. Cad. 61/A Birlik Mah. Çankaya-Ankara

The Loqma İlly Caffe

Tunalı

YENİ NESİL LOKMANIN MUCİDİ ANKARA'DA
Yeni nesil lokma olarak lezzet serüvenine İstanbul Yeşilköy'de başlayan The Loqma, Ankara'da Bestekar Sokak'taki yerini açtı.

Türk mutfağının önemli lezzetlerinden lokmanın, yağ çekmeyen şerbetsiz formüllü, hafif ve sağlıklı halinin mucidi olan ve yeni nesil lokma akımını başlatan Altın Taç ödüllü The Loqma, İstanbul, İzmir ve Bursa'dan sonra Ankara'da lezzet tutkunları ile buluştu.

Yağ çekmeyen formülüyle ve lezzetiyle diğerlerinden farklı, sektörün ilk markası olan The Loqma'da müşteriler kişisel zevklerine göre yüzlerce çeşit lokma oluşturabiliyor. The LoQma'yı diğerlerinden ayıran özellikleri ise, tüm malzemelerinin birinci sınıf ve özel olması, özel formülü sayesinde kesinlikle yağ çekmemesi, hamurunun elle dökülmesi olarak sayılabilir. Tüm bunlar bir araya geldiğinde The LoQma sunum ve lezzet ve mekan olarak en iyi yeni nesil lokmacı payesini hak ediyor.

Kahve konusunda da oldukça iddialı olan The LoQma, sektörün en iyi kahvesi olarak bilinen İLLY markasını ve kahve yan ürün olarak dünyaca ünlü MONİN markasını tercih ederek müşterilerine en iyi kahve deneyimini yaşatmayı amaç edinmiş.Dileyen müşterileri 3. Nesil kahve türlerini de tadabiliyor.

Ayrıca, Bozcaada'dan özel olarak getirdikleri tamamen doğal dondurmaları ise denemeye değer.

İki katlı, yüksek tavanlı geniş ve ferah yapısıyla aynı anda 65 kişiyi ağırlayabilen mekanda, alışılagelmişin dışında keyifle ve uzun süre vakit geçirilebilmek mümkün.devamını oku...
Adres: Bestekar Sokak 65 / A Tunalı - Ankara


Değişken ve kapital bir şehir olan Ankara sakinleri artık farklı kültürlerin sentezlendiği bir alışveriş, yiyecek içecek kültürünü yaşamakta, her ne kadar bu değişim nesil farklılıklarını kahvehanelerde cafe alışkanlıklarına yöneltse de eski alışkanlıkları bırakmak ve ayrılmak o kadarda kolay olmasa gerek. Bunların dediğimiz gibi en önemlisi kahvaltı kültürümüz, her çeşidin ve lezzetin bulunduğu bu ortam karnımızı doyurmaktan çok bir sohbet hasret giderme sofrası, babaya aileye duyulan özlemin giderildiği sofralar ve bir pazar klasiği olarak hala yaşamakta. Vazgeçilecek gibi de görünmüyor özellikle serpme kahvaltı denildiğinde özel bir sofrada olunacağı ve rahat bir şekilde dışarıda temiz havada en güzel mekan dâhilinde unutulmaz bir günün yaşanacağını anlamak hiçte zor değil.

Eğer sizde böyle bir güzel günün sabahına tüm aile fertlerinizle birlikte uyanmışsanız, arada da olsa serpme kahvaltı keyfini asla kaçırmayın derim özellikle bu sabah güzel bir Çankaya sabahı ise. Bu fikrinizi hayata geçirmek için güzel bir restoran veya bu işte uzman bir kahvaltı salonunda önceden randevu alıp ya da biraz erken kalkıp midenize ve ailenize harika bir ziyafet çektirebilirsiniz. Şimdiden ailenize bir sürpriz yapıp en yakın tarihte ajandanıza serpme kahvaltı notunu alabilirsiniz.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları