YILDIZ YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

YILDIZ YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

2016'nın yaklaşan yılbaşı gecesinde, evde çekirdek çitleyip, kuruyemiş yemek, pijamalı ve terlikli yılbaşı gecesi planınız mı var? Tombala oynayıp birinci çinkonun kimin çektiğini ve ikinci çinko yu kimin tamamlayacağı merak ederek mi geçireceksiniz? Her yıl diğer yıldan farkı olmayan ve yeni yılın heyecanını yaşamanın artık tadı kalmadığını düşünüyorsanız, size tavsiyemiz bu düşünceden vazgeçin. Yılbaşının artık yeni bir yılın habercisi olduğunu ve sizi bekleyen güzel bir yılın başlangıcını 2016 da başlayacağınızı düşünerek etkinlik ve programınızı belirleyin.


Ankara Yılbaşı

Bu yılbaşını da evinizde mi geçireceksiniz? İçinizden şu sesi duyar gibi oluyoruz. '' yılbaşını iyi bir mekan da geçirmek kalabalık bir aileye uygun değil, neredeymiş ki o mekan?''. hem aileye hem cebe hem de güzel bir yılbaşı gecesi geçirmek istediğinizi duyar gibiyiz. Şimdi durun ve düşünün, siz ve sevdikleriniz yeni yıldan dilekleri neler? Belki hiç düşünmediğiniz ancak olmasını istediğiniz dileklerin gerçekleşmesini arzularsınız. Ancak bunu isterken de kaygılarınız vardır.

Haklısınız ancak Yıldız yılbaşı mekanları, bunun için biçilmiş kaftanlardan sadece biri olarak çıkıyor karşımıza. Ankara da bulunan bu mekan etkinlikleriyle menüsü, fiyat ve programıyla tam size uygun bir fırsat olarak karşınıza çıkıyor. Bu nedenle hem sevdiklerinizi mutlu ediyorsunuz hem de sizin bütçenizi çok sarsmayacak etkinlik ve programlardan uygun bir fiyatta yararlanıyorsunuz. Yıldız yılbaşı mekanları, olanakları ve yeterlilikler ile yılbaşı gecenizi keyifli bir hale getirmeyi hedefliyor. Tek yapılması gereken Ankara'nın Yıldız yılbaşı mekanları ile bağlantı kurup etkinliklerini ve programlarını öğrenmeniz.

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA


Sizin kriterinize en uygun programı bulup rezervasyon yaptırmanız yeterli. Bir de bunlara ek olarak ulaşımın kolay sağlandığı Yıldız Yılbaşı mekanları sizin konforunuzu ve aracınız park sorununu gidermek amacı ile geniş otoparkının bulunduğu mekanlardır . Bırakın bir yılbaşınız daha evde aileniz mutsuz bir şekilde geçirmesin. Onları mutlu etmek o kadar da uzak değil. Yeni yılınızın huzurlu ve hayal dolu bu gününüzü sevdikleriniz ile birlikte, onları mutlu ederek geçirebilirsiniz. Bu imkanı size sunan Yıldız yılbaşı mekanları sizi mutlu edecek olanakları sunmaya hazır.