YILDIZ YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

YILDIZ YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

2016'nın yaklaşan yılbaşı gecesinde, evde çekirdek çitleyip, kuruyemiş yemek, pijamalı ve terlikli yılbaşı gecesi planınız mı var? Tombala oynayıp birinci çinkonun kimin çektiğini ve ikinci çinko yu kimin tamamlayacağı merak ederek mi geçireceksiniz? Her yıl diğer yıldan farkı olmayan ve yeni yılın heyecanını yaşamanın artık tadı kalmadığını düşünüyorsanız, size tavsiyemiz bu düşünceden vazgeçin. Yılbaşının artık yeni bir yılın habercisi olduğunu ve sizi bekleyen güzel bir yılın başlangıcını 2016 da başlayacağınızı düşünerek etkinlik ve programınızı belirleyin.


Ankara Yılbaşı

Bu yılbaşını da evinizde mi geçireceksiniz? İçinizden şu sesi duyar gibi oluyoruz. '' yılbaşını iyi bir mekan da geçirmek kalabalık bir aileye uygun değil, neredeymiş ki o mekan?''. hem aileye hem cebe hem de güzel bir yılbaşı gecesi geçirmek istediğinizi duyar gibiyiz. Şimdi durun ve düşünün, siz ve sevdikleriniz yeni yıldan dilekleri neler? Belki hiç düşünmediğiniz ancak olmasını istediğiniz dileklerin gerçekleşmesini arzularsınız. Ancak bunu isterken de kaygılarınız vardır.

Haklısınız ancak Yıldız yılbaşı mekanları, bunun için biçilmiş kaftanlardan sadece biri olarak çıkıyor karşımıza. Ankara da bulunan bu mekan etkinlikleriyle menüsü, fiyat ve programıyla tam size uygun bir fırsat olarak karşınıza çıkıyor. Bu nedenle hem sevdiklerinizi mutlu ediyorsunuz hem de sizin bütçenizi çok sarsmayacak etkinlik ve programlardan uygun bir fiyatta yararlanıyorsunuz. Yıldız yılbaşı mekanları, olanakları ve yeterlilikler ile yılbaşı gecenizi keyifli bir hale getirmeyi hedefliyor. Tek yapılması gereken Ankara'nın Yıldız yılbaşı mekanları ile bağlantı kurup etkinliklerini ve programlarını öğrenmeniz.

Amasra Balıkçısı

GOP

Kapısından adres sormaya girene dahi yahu önce gel otur, bir şeyler ikram edelim diyecek kadar sıcak bir işletme. O eski esnaf meyhanesi içtenliğini veriyor insana. Önünde hoş bir bahçesi de var. Batı Karadeniz'in cennet ilçesinin adını Başkentte yaşatmak maksadıyla 2005'te kapılarını açmış. Dekorasyonunda bir Ege ve Akdeniz havası da solunmuyor değil. Zengin meze çeşitleri arasında bir çırpıda deniz börülcesi, kaya koruğu, patlıcan söğürme, ahtapot salata, somon pastırma, kuru domates, lakerda, yengeç bacağı, kalamar, çöp şiş hamsi ve istavrit, balık kokoreç sayılabilir.
Sizler mezelerinizle ilk kadehinizi yudumlarken tıngırdayan ud, keman ve kanunun hoş nağmeleri sizi hayatın stresinden uzaklaştıracak. Leziz Ege ve Karadeniz mezelerinizi yerken Ankara'da da Amasra esintisi yaşayabileceğiniz faslı muhabbetle sizleri hem maziye götürüp bir taraftan da kurtlarınızı dökmeye, eğlenmeye, sevdiklerinizle birlikte unutamayacağınız bir gece yaşamaya davet ediyoruz.


devamını oku...
Adres: Koza Sokak. No: 138/10 GOP-Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Kalispera

GOP

Yunan & Ege & Balkan Müziklerinin en güzel örnekleri dinleyebileceğiniz , sıcacık ambiansı ve leziz yemekleri ile Ankara'nın vaz geçilmez en iyi meyhanesi...
devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/B G.O.P-Ankara

90'Lar (Doksanlar)

GOP

Özlediğiniz yıllar geri geldi...

Kasetle kalem arasındaki bağlantıyı bilen herkese artık yaşlandın diyorlar.

HAYIR...

Yaşlanmadık.

Birçoğumuzun en çok eğlendiği yıllar 90'larla yeniden hayatımızda.90'larla ilgili özlem duyduğunuz ne varsa karşılaşacağınız, o yılların en ünlü şarkılarını dinleyeceğiniz, sizi geçmişe götürecek, anılarınızı depreştirecek herşey için 90'larda buluşuyoruz....

devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/A G.O.P.-ANKARA

Trilye

GOP

2002 tarihinde kurulan Trilye Restoran, doğanın sunduğu en kaliteli deniz ürünlerini geniş bir konseptte konuklarıyla buluşturuyor. Süreyya Üzmez ve eşi Mahmure Üzmez tarafından işletilen Trilye Restoran, “Sağlık için balık ye, balık için Trilye" sloganıyla yılın her günü hizmet veriyor.

Ankara Gaziosmanpaşa semtinde bulunan Trilye, Kuleli Sokak'taki yeni adresinde ağırlıyor konuklarını. Sağlığın ve lezzetin ön planda olduğu Trilye Restoran'da yerli, taze ve doğal mevsimsel ürünler damakları şenlendiriyor.

Tanımlaması çok güç olan Trilye Restoran; insanların kendi evlerinde konuklarını ağırladığı bir yer mi, gurme bir mekan mı veya güvenilir bir gastro kulüp mü, hangisi olduğuna ancak yaşayınca karar verebilirsiniz.

Uluslararası birçok kalite ödülüne layık görülen Trilye Restoran'da av yasağına ve deniz balıklarının avlanabilir kalibrede olmasına çok dikkat ediliyor.devamını oku...
Adres: Kazım Özalp Mahallesi Kuleli Sokak No:32 Gaziosmanpaşa-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Gırnata Meyhanesi Fasıl

Çankaya

Bir masa hayal ettik.devamını oku...
Adres: Hilal Mahallesi 677. Cadde No:49/C Çankaya-Ankara

Ayıntap Sofrası

GOP

devamını oku... Adres: Filistin Caddesi No:35 GOP-Ankara


Sizin kriterinize en uygun programı bulup rezervasyon yaptırmanız yeterli. Bir de bunlara ek olarak ulaşımın kolay sağlandığı Yıldız Yılbaşı mekanları sizin konforunuzu ve aracınız park sorununu gidermek amacı ile geniş otoparkının bulunduğu mekanlardır . Bırakın bir yılbaşınız daha evde aileniz mutsuz bir şekilde geçirmesin. Onları mutlu etmek o kadar da uzak değil. Yeni yılınızın huzurlu ve hayal dolu bu gününüzü sevdikleriniz ile birlikte, onları mutlu ederek geçirebilirsiniz. Bu imkanı size sunan Yıldız yılbaşı mekanları sizi mutlu edecek olanakları sunmaya hazır.