ANKARA'DA EN GÜZEL DÜĞÜN MEKÂNLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA EN GÜZEL DÜĞÜN MEKÂNLARI

Yeni evlenecek olan çiftler için en önemli konulardan birisi nişan, nikâh, düğün mekânlarının neresi olacağıdır. Tabi ki bu nasıl bir konsept istendiğine bağlıdır. Ne tarz bir kına veya dün isteniyorsa mekân ona göre seçilmektedir. Ayrıca bütçeye uygun bir mekân olması gerekmektedir.

Ankara o bakımdan her bütçeye uygun olarak nişan ve düğün mekânlarının olduğu bir şehirdir. Düğün için yaz ayları seçilmiş ise çok güzel kır düğünü yapılacak tesisler bulunmaktadır. Kır düğünü ile özgürce geniş bir alana yayılarak dost ve akrabalarla eğlencenin tadına varmak mümkündür. Ayrıca yemekli olarak isteniyorsa o şekilde organize edilmektedir. Menüye müşterilerle birlikte karar verilmektedir. Canlı yaz renkleri seçilerek mekânın süslemesi yapılmaktadır.Otel düğünü isteyenler için Ankara içinde birçok lüks otel seçeneği bulunmaktadır. Müzik tarzını seçen müşteriler ile canlı müzik ile gecenin geç saatlerine kadar eğlence devam etmekte, sohbet ve eğlencenin tadına varılmaktadır. Şehir manzarası isteyenler için Ankara şehir manzaralı oteller vardır. Restoranda düğün yapacak olan için bar, meyhane, restaurant seçenekleri vardır. Nikâh için misafir sayısına göre seçilebilecek değişik mekânlar vardır. Çok şık bir şekilde salon hazırlanmakta yeni evlenecek olan çiftlerin nikâh hazırlıkları yapılmaktadır.

Köşk Et & Balık Restaurant

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Haymana Yolu 3.km Karşıyaka Mahallesi 634.Sokak No:4 Gölbaşı-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara

Kalispera

GOP

Yunan & Ege & Balkan Müziklerinin en güzel örnekleri dinleyebileceğiniz , sıcacık ambiansı ve leziz yemekleri ile Ankara'nın vaz geçilmez en iyi meyhanesi...
devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/B G.O.P-Ankara

Ata Konağı Restaurant

Hamamönü

ATA KONAĞI TARİHÇESİ

Konağımız, son Osmanlı mimarisi tarzında tahminen 1850'lerden sonra inşa edilmiş olup, Ankara Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu tarafından tescillenerek korumaya alınmıştır. Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerinde devletin ileri gelenlerinin konakladığı rivayet olunur.

Tamamen kullanılmaz, harabe haline gelmiş konağımız 2005-2006 yıllarında restore edilerek, tarihimize ve büyüklerimizin anısına saygı ifade eden Ata Konağı Restaurant olarak 23 Eylül 2006 yılında halkımızın hizmetine sunulmuştur.
Konağımız üç katı kullanıma açık dört katlı bir binadır. Tarihi doku bozulmadan yenileme yapılmasından dolayı katlarımızda büyüklü küçüklü 8 odamız bulunmaktadır. Restaurantımızda sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemeği olmak üzere üç öğün yemek servisi sunulmaktadır. Odalarımız bayan günleri, doğum günleri gibi grup yemeklerinde de tercih edilmektedir.

Konağımız 2012 yılından itibaren geliştirilip, genişletilerek nişan, kına, düğün, sünnet, toplu yemek gibi etkinliklerde de kullanılabilecek 150 ve 200 kişilik iki ayrı bahçeye sahip olmuştur. Bahçeler birleştirildiği anda 350-400 kişiye hizmet verilecek konuma gelmektedir. Bahçe salonlarımızın üstü açılıp kapanabilir olup ısıtma ve soğutma sistemleri mevcuttur. Bu sayede dört mevsim hizmet verilmektedir. Lezzetli ve beğenilen yemeklerin yanı sıra bu konsept aranılan ve tercih edilen mekanlar arasında ilk sırayı almaktadır.

ATA KONAĞI SAHİP VE İŞLETMECİLERİ

Konağın sahibi emekli Dr. Latif ATASEVER ve eşi Ecz. Neriman ATASEVER 'dir. Atasever ailesi sağlık sektöründe faaliyet göstermektedir. Sağlığın bir parçası olan beslenme ve sosyal faaliyetlerin önemimi bildikleri için bu sektörde de özel ve güzel Konağı titizlikle işletmektedirler.

Dr. Latif ATASEVER önderliğinde eşi Ecz. Neriman ATASEVER, çocukları Dr. Selçuk ATASEVER, Müh. Serdar ATASEVER, Ecz. Selnur ATASEVER; gelinleri Müh. Sedef ATASEVER, ve İşletmeci Bilgehan ATASEVER 'den oluşan kocaman bir aile işletmesi Ata Konağı.

Ürünlerimiz kendi açık mutfağımızda imal edilmekte olup kendi soframıza koymadığımız hiçbir yiyeceği konuklarımıza sunmamaktayız. Temel felsefemiz hijyenik, mümkün olduğu kadar organik, taze gıdalarla, Türk ve Ankara mutfağına uygun yemekler üreterek, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Buyurun sizlerle de birlikte olalım.

devamını oku...
Adres: Dumlupınar Caddesi Sarıkadın Sokak No:69 Hamamönü Kurtuluş-ANKARA

Rixos Grand Ankara

TunalıDünyaca ünlü gurmelerin onayından geçmiş, her damak tadına hitap eden, dünya mutfaklarının seçkin lezzetleri...

Café @ Bulvar; Günün yorgunluğunu odaya çıkmadan haber veya spor programı seyrederek atmak ve işlerine kaldığı yerden devam etmek isteyenler için sakin bir köşe olmaktadır.

24 saat yaşayan Lobby Bar; Tapas Turca menüsü, Türk usulü mezeleri ve zengin içecek menüsüyle dostlarla buluşmak için Başkent'in ideal mekanıdır.

devamını oku...
Adres: Atatürk Bulvarı. 183 Kavaklıdere-Ankara


Açık ve kapalı alanları olan mekânlar vardır ve isteyen mevsime göre açık alan seçebilir. Ankara içinde ayrıca nişan mekânları olarak da otel veya başka mekânlar seçilebilir. Düğün salonu olarak seçim yapanlar için çok sayıda düğün salonu vardır. Tecrübeli personeli ile yemekli veya yemeksiz olarak hizmet veren düğün salonları bulunmaktadır. Uygun fiyat seçenekleri olan düğün salonlarında eğlenceli düğünler yapılmaktadır. Oldukça büyük kapasiteli birçok kişiyi barındıran düğün salonları bulunmaktadır.

Yeterince personeli olan ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan düğün mekânları yeni evlenen çiftlere hiç unutamayacakları anılar sağlamaktadır. Ankara içinde değişik yerlerde havuz başı mekânlarda düğün, nişan ve nikâh organizasyonları yapılmaktadır. Havuz başında yemekli, içkili, canlı müzikle eğlence yapılmaktadır. Havuz başı mekânlarında romantik bir düğün veya nikâh ile dünya evine giren yeni çiftler için bir görsel hazırlanmaktadır. Manzaralı mekânlarda görsellik ön plana çıkmaktadır.