BÜYÜKESAT YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

BÜYÜKESAT YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Yeni bir yıla başlamaya çok az zaman kalmışken herkes de yeni yılı nasıl kutlayalım telaşı başladığını görebiliyoruz. Her sene evde çekirdek çitleyip tombala oynarken arada televizyon izleyenlere seslenmek istiyorum. Bu sene bir değişiklik yapmaya ne dersiniz. Ankara Büyükesat Yılbaşı Mekanları sizler için özenle hazırladığı etkinlik ve programlar ile sınırsız eğlence imkanları sunuyor.


Ankara Yılbaşı

Ama yılbaşı etkinlikleri çok pahalı biz çıkamayız diyorsanız yanılıyorsunuz. Ankara Büyükesat Yılbaşı Mekanları herkesin eğlenmeye hakkı olduğunu düşünerek etkinlik ve programları herkesin bütçesine uygun fiyatlarda düzenledi. Neden bu sene aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla dışarı da eğlenerek geçirmeyesiniz ki. Müzik dinlemeyi sevenler size sesleniyorum yılbaşı gecesi sevdiklerinizle, ailenizle ve dostlarınızla canlı müzik keyfini kaçırmamalısınız. Belki de siz bir şarkı söylemek isterseniz. Bunları yapmak için Ankara Büyükesat Yılbaşı Mekanları size bu fırsatı sunuyor eşsiz canlı müziği ve sınırsız eğlence için sahne performansı sergileme fırsatını da sunmaktadır.

90'Lar (Doksanlar)

GOP

Özlediğiniz yıllar geri geldi...

Kasetle kalem arasındaki bağlantıyı bilen herkese artık yaşlandın diyorlar.

HAYIR...

Yaşlanmadık.

Birçoğumuzun en çok eğlendiği yıllar 90'larla yeniden hayatımızda.90'larla ilgili özlem duyduğunuz ne varsa karşılaşacağınız, o yılların en ünlü şarkılarını dinleyeceğiniz, sizi geçmişe götürecek, anılarınızı depreştirecek herşey için 90'larda buluşuyoruz....

devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/A G.O.P.-ANKARA

Mardin Konağı

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Trilye

GOP

2002 tarihinde kurulan Trilye Restoran, doğanın sunduğu en kaliteli deniz ürünlerini geniş bir konseptte konuklarıyla buluşturuyor. Süreyya Üzmez ve eşi Mahmure Üzmez tarafından işletilen Trilye Restoran, “Sağlık için balık ye, balık için Trilye" sloganıyla yılın her günü hizmet veriyor.

Ankara Gaziosmanpaşa semtinde bulunan Trilye, Kuleli Sokak'taki yeni adresinde ağırlıyor konuklarını. Sağlığın ve lezzetin ön planda olduğu Trilye Restoran'da yerli, taze ve doğal mevsimsel ürünler damakları şenlendiriyor.

Tanımlaması çok güç olan Trilye Restoran; insanların kendi evlerinde konuklarını ağırladığı bir yer mi, gurme bir mekan mı veya güvenilir bir gastro kulüp mü, hangisi olduğuna ancak yaşayınca karar verebilirsiniz.

Uluslararası birçok kalite ödülüne layık görülen Trilye Restoran'da av yasağına ve deniz balıklarının avlanabilir kalibrede olmasına çok dikkat ediliyor.devamını oku...
Adres: Kazım Özalp Mahallesi Kuleli Sokak No:32 Gaziosmanpaşa-Ankara

Ayıntap Sofrası

GOP

devamını oku... Adres: Filistin Caddesi No:35 GOP-Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Amasra Balıkçısı

GOP

Kapısından adres sormaya girene dahi yahu önce gel otur, bir şeyler ikram edelim diyecek kadar sıcak bir işletme. O eski esnaf meyhanesi içtenliğini veriyor insana. Önünde hoş bir bahçesi de var. Batı Karadeniz'in cennet ilçesinin adını Başkentte yaşatmak maksadıyla 2005'te kapılarını açmış. Dekorasyonunda bir Ege ve Akdeniz havası da solunmuyor değil. Zengin meze çeşitleri arasında bir çırpıda deniz börülcesi, kaya koruğu, patlıcan söğürme, ahtapot salata, somon pastırma, kuru domates, lakerda, yengeç bacağı, kalamar, çöp şiş hamsi ve istavrit, balık kokoreç sayılabilir.
Sizler mezelerinizle ilk kadehinizi yudumlarken tıngırdayan ud, keman ve kanunun hoş nağmeleri sizi hayatın stresinden uzaklaştıracak. Leziz Ege ve Karadeniz mezelerinizi yerken Ankara'da da Amasra esintisi yaşayabileceğiniz faslı muhabbetle sizleri hem maziye götürüp bir taraftan da kurtlarınızı dökmeye, eğlenmeye, sevdiklerinizle birlikte unutamayacağınız bir gece yaşamaya davet ediyoruz.


devamını oku...
Adres: Koza Sokak. No: 138/10 GOP-Ankara

Kalispera

GOP

Yunan & Ege & Balkan Müziklerinin en güzel örnekleri dinleyebileceğiniz , sıcacık ambiansı ve leziz yemekleri ile Ankara'nın vaz geçilmez en iyi meyhanesi...
devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/B G.O.P-Ankara


Yılbaşı gecesi için Ankara Büyükesat Yılbaşı Mekanları sizleri düşünüp uygun fiyatlarla menülerine yılbaşı yemeklerini de sundu. Böyle güzel bir gece evde yemek yemeyip dışarıda yılbaşı yemeği yemek isterseniz eğer Ankara Büyükesat Yılbaşı Mekanları uygun fiyatlara yemek yeme fırsatını önünüze koyuyor. Çocuklarınız için ayrı menüler mevcut olmakla birlikle sizler içinde eşsiz şekilde yılbaşı yemekleri mevcuttur.

Çocuklar demişken, benim küçük çocuğum var gidemem der gibi görüyorum sizi ama Ankara Büyükesat Yılbaşı Mekanları bu eşsiz eğlenceden mahrum kalmayın diye animatör ekibi ile birlikle güvenli bir ortamda çocukların da kendi yaşıtlarıyla eğlenebilmesi için fırsatlar sunmaktadır. Her şey aileniz, dostlarınız ve sevdiklerinizle güzel bir yılbaşı geçirmeniz için düşünülüp planlanmıştır.
Özel aracım yok Ankara Büyükesat Yılbaşı Mekanlarına nasıl gelirim ve dönüşte sıkıntı yaşarmıyım diye endişeleniyorsanız eğer, size her türlü ulaşımın garantisini verebiliriz. Taksi durakları oldukça yakındır. Daha ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için internet sayfalarından ve ya facebook adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Unutmayın herkesin eğlenmeye ve mutlu olmaya hakkı vardır. Ankara Büyükesat Yılbaşı Mekanları sizler için vardır. Yeni yıl mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir sene olması dileğiyle.