KIZILAY BRASSERIE

blog yazısı ekle !

KIZILAY BRASSERIE

Bugün hemen hemen Kızılay'ın her noktasında brasserieleri bulmanız mümkündür. O da ne demeyin. Bildiğiniz, her zaman girip bir şeyler yerken biranızı içtiğiniz, aynı zamanda gülüp eğlendiğiniz ve sizin genellikle cafe dediğiniz mekanların Fransızca adına deniliyor brasserie diye.
Genç yoğunluk neredeyse hizmet kalitesi oradadır görüşünü benimseyen bu işletmelerde hem oldukça lezzetli ve çeşitli yiyecekler bulabilir hem de uygun fiyatlara bira içme imkanına sahip olabilirsiniz. Tercih tabi ki de sizin.

Coffee Bus Ankara

Tunalı

Öncelikle sizi önemsiyoruz. Bir müşteri olarak değil, gönülden, şevkle bir zevahire bakar gibi, kişi olarak seviyoruz. En büyük arzumuz ve sevincimiz sizleri tanımak. Kahve, bir aksam üzerinde peşimizden geliyor. Espresso ve sütten daha ötesiniz ve biz, sizlerden bunu duymak istiyoruz.

İkincisi, dolaşıyoruz. Bu bizi takip etmenizi zorlaştırıyor. Tipik yer ve saatlerimiz varken, sosyal yayınlarımızı kontrol etmek zorunda kalmanız, buluşmalarımızın çoğu kez önüne geçiyor. Otobüste ya da mutfakta bizi yakaladığınız an, bu birleşmenin tadını çıkarmanız için önünüzde hiçbir engel kalmıyor biliyoruz fakat biz, sizlerle daha sık, daha uzun ve dilediğiniz zaman karşılaşabileceğiniz yerde bulunmak istiyoruz.

Son olarak, elimizden gelenin en iyisini yapmak, uzun kuyruklarda beklemenizin önüne geçmek, bir Wi-Fi istasyonuyla topluluğa ve bir ses uzaklığında personelimize bağlı kalarak iletişimimizi güçlendirmek istiyoruz.

Yapmamız gereken, otobüsümüzü her zaman bulabileceğiniz bir adrese park etmek ve dilediğiniz zaman, dilediğiniz yere taşımak olacaktı ki, Tunus Caddesi No: 55'de bu düşüncemizi hayata geçirdik.

devamını oku...
Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunus Caddesi No: 55/A Tunalı-Ankara

Divan Pub

Tunalı

Divan'ın süregelen geleneksel mutfak mükemmelliğini zirveye taşımak azmiyle, deneyimli şeflerimizin en taze ve en kaliteli malzemeleri kullanarak hazırladığı açık büfe kahvaltısı, Türk ve Dünya mutfağının seçkin örnekleri ve bar hizmetiyle gün boyu konuklarını ağırlayan Divan Pub, hafif bir tabak atıştırmalıktan, leziz bir öğüne, tüm damak zevklerini beğeninize sunuyor. Divan Pub'ın zarif ve rahat atmosferinde mükemmel bir kahvaltı, verimli bir iş yemeği ya da dost sohbetleriyle çeşnilenen bir akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz.devamını oku... Adres: Tunalı Hilmi Cad. Güniz Sok. No:42 (Divan Otel İçi) Kavaklıdere-Ankara

Boteco Bistro

Tunalı

devamını oku... Adres: Bülten Sokak No:9/26 Tunalı-Ankara

Twins Food Drink Coffee

Bahçelievler

Dünya mutfağının mükemmel sunumlarının birarada bulunduğu Bahçelievlerin gözde mekanı Twins zengin Dünya mutfağından, Alkollü içecek menüsüne, Uzakdoğu mutfağından, Nargile keyfine kadar 120 kişilik şık ve geniş bahçesinde muhteşem sunumları ile hizmet veriyor.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam buluşmalarınızda Twins size güleryüzlü hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.devamını oku...
Adres: Y. Bahçelievler Mahallesi Eski 6. Cadde (Yeni 54. Cadde) 16/A-B Bahçelievler-Ankara


Günün yorgunluğunu atıp iyi bir akşama yelken açmak istiyorsanız, özlediğiniz dostlarınızla aynı masa başında toplanıp anılarınızı tazeleyecekseniz, sevgilinizle oturup gününüzü değerlendirecekseniz ya da baba-oğul, baba-kız hem bir şeyler yiyelim hem de biraz içelim diyorsanız işte bu mekanlar tam size göre diyebiliriz.

Genellikle Kocatepe'den aşağı doğru inerken görebileceğiniz bu işletmeler Konur sokak, Yüksel caddesi, Karanfil Sokak ve Sakarya caddelerini dolanıp Atatürk bulvarına doğru uzanır. Yani neresi size daha uygunsa keyfinizi orada sürdürebilmeniz mümkündür.

Kafanıza takılanları, yaşadığınız olumsuzlukları, kem gözleri, kötü sözleri bir kenara bırakın ve Kızılay'daki brasserielere gidip gününüzün keyfini çıkarın.