ÇANKAYA VE YILDIZ'DA YILBAŞI PROGRAMI OLAN MEYHANELER

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA VE YILDIZ'DA YILBAŞI PROGRAMI OLAN MEYHANELER

ÇANKAYA VE YILDIZ'DA YILBAŞI PROGRAMI OLAN MEYHANELER

Sevinince de adres orasıdır, üzülünce de. Hafif bir hüznü neşeye de çevirebilirsiniz ya da bir bakmışsınız rakı şişesinde boğulmuş hüzünlere dalmışsınız. Ankara'daki meyhaneler yılbaşı gecesi için de sizleri karşılamaya hazır.Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara MeyhaneAnkara'daki Meyhaneler
Ankara Yılbaşı

Meyhaneleriyle meşhur olan Çankaya ve Yıldız semtlerindeki mekanlarda yeni yıl gecesi için programlar şimdiden hazır. Sahne alacak sanatçılardan, yılbaşı menüsünde, gece boyu düzenlenecek sürpriz yarışmalardan, sahneye çıkacak oryantalin kadar her şeyin tüm ayrıntılarıyla düşünüldüğü bu mekanlarda amaç sizin konforunuzu sağlamak. Yeni yıl gecesine mutlu girdiğinizi görmek.

Ankara gece hayatında önemli bir yeri olan Çankaya ve Yıldız'daki meyhanelerde eğlence başlama saati 19:30 - 20:00. Güler yüzlü ve kibar personelin sizleri karşıladığı bu mekanlarda önden bir fasıl grubu sizlere hoş geldiniz diyor.

Kuytu Meze Balık

Tunalı

Kuytu aslında tam bir semt meyhanesidir diyebiliriz. Bol müdavimi olan, fonda Türk sanat müziği ve eski 45'likler eşliğinde birbirinizi duyarak sohbet edebileceğiniz şirin, butik bir meyhanedir. Kömür ateşinde pişen balıkların yanı sıra et, ciğer, kuzu kokoreç, İnegöl köfte menüleri de mevcuttur. Muhteşem arasıcakları, günlük olarak çıkan yirmiye yakın soğuk mezeleri ile sunum yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sıcak yaz aylarının vazgeçilmez mekanı Kuytu, açık havada yemek yemenin zevkini sunmaktadır.

Bestekar Sokak'ta ismiyle müsemma Kuytu Meze Balık, "Kuytudayız" sloganı ile hizmet veren, özellikle ara sıcakları ve soğuk mezeleri ile ön planda olan balık restoranında, İnegöl'den getirilen köftenin yanı sıra Balıkesir'den getirilen kuzu kokoreç ve yaprak ciğeri çok konuşulanlar arasında yer almaktadır. Ayrıca tüm yorumlarda karides köftenin ve levrek sarmanın baş rolde olduğunu görebilirsiniz. Müdavimlerinin bol olduğu, misafirlerinin yorumlarına önem veren tek tek ilgilenip fikirlerini soran şirin bir işletmedir Kuytu.

Ankara'nın ünlü isimlerinin konutlarında özel aşçılığı ve birçok tanınmış otel ve restoranın şefliğini yapmış Yasin Karataş şefimizin salonda tek tek misafirlerle ilgilenme anlarına tanık olunan anlar gecenin en keyifli sohbetlerinin döndüğü anlardır. Erkeğin midesine giden yol için verdiği tarifler birçok yuvayı kurtarmıştır diyebiliriz.

devamını oku...
Adres: Bestekar Cad. 6/D Kavaklıdere, Çankaya - Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Taraça Resto Pub

Çankaya

devamını oku... Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara


Ardından türlü türlü lezzetli mezelerin bulunduğu servis başlıyor ve sınırsız yerli içki sizlere eşlik ediyor. Ara sıcakların ardından masaya gelen ana yemekle mideleriniz şenlenirken diğer yandan da müziğin keyfine varıyorsunuz. Gece saatlerinde sahne alan sanatçılarla eğlencenin doruğuna çıkarken Çankaya ve Yıldız'daki pek çok mekanda havai fişek gösterileri ile birlikte oryantal şov sahne alıyor.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara MeyhaneAnkara'daki Meyhaneler