ÇANKAYA KAHVALTI MEKÂNLARI

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA KAHVALTI MEKÂNLARI

Günümüzde hızla artan bir küreselleşmeyle karşı karşıya bulunmaktayız. Bu durumun olumlu sonuçları olduğu kadar olumsuz sonuçları da mevcuttur. Adeta Batı ile yarışır durumdayız. Bunun sonucunda hızlı kentleşme, hızlı sanayileşme ve bunların sonucunda yeşil alanların azalması ya da yoğun tempolu iş günleri insanların hayatına giren olumsuz örneklerden olmaktadır. Özellikle iş yaşamının ağır şartlarda ve oldukça yoğun olması çalışan işçilerin kendilerine zaman ayırmalarına müsaade etmemektedir. Bu duruma maruz kalan kişiler en azından işe gitmeden önce dışarıda güzel bir kahvaltı yaparak gün için gerekli olan enerjiyi bedenlerine depolayabilirler. Çankaya kahvaltı mekânları konusunda oldukça şanslıdır. Birçok güzel ve yeni mekânlar müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.
Günümüz toplumunda oldukça hızlı bir yaşam sürülmektedir. Yoğun iş temposu ya da okul, dershane, kurslar, ev işleri ve daha birçok mesuliyet insanların kendilerine kaliteli zaman ayırmalarını engellemektedir. Bu durumu kabullenmek oldukça zor bir durumdur. Çünkü bu durumla karşı karşıya kalmak bireyleri mutsuz ederek bazı ruhsal bozukluklara da sebep olabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için kısa da olsa bireylerin kendilerine kaliteli zaman ayırmaları gerekmektedir.

Home Kitchen Restaurant

Oran

Ankara'nın gözde yerleşim yeri Sinpaş Altın Oran Çarşı'da yer alan restorantımız geleneksel Osmanlı Türk Mutfağı ve Dünya Mutfağı üzerine kurulu lezzetleriyle siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır.

Her zaman kaliteyi, tazeliği ve lezzeti ön planda tutan restoranımız 70 kişilik kapasiteye sahiptir.

Güleryüzlü personeli, özel dekoru ve sıcak havasıyla siz değerli dostlarımızı ağırlarken "Sizin Eviniz, Sizin Mutfağınız" sloganı ile adım adım Tüm Ankara'ya yayılmaya devam ediyoruz.
devamını oku...
Adres: İlkbahar Mahallesi Güneypark Küme Evleri Sinpaş Altın Oran Çarşı No: 19/B 16-17

Maarif Restoran

GOP

devamını oku... Adres: Reşit Galip Caddesi Hatır Sokak No:4 GOP-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Patile

Birlik Mahallesi


devamını oku...
Adres: 435. Cad. 61/A Birlik Mah. Çankaya-Ankara

Divan Pub

Tunalı

Divan'ın süregelen geleneksel mutfak mükemmelliğini zirveye taşımak azmiyle, deneyimli şeflerimizin en taze ve en kaliteli malzemeleri kullanarak hazırladığı açık büfe kahvaltısı, Türk ve Dünya mutfağının seçkin örnekleri ve bar hizmetiyle gün boyu konuklarını ağırlayan Divan Pub, hafif bir tabak atıştırmalıktan, leziz bir öğüne, tüm damak zevklerini beğeninize sunuyor. Divan Pub'ın zarif ve rahat atmosferinde mükemmel bir kahvaltı, verimli bir iş yemeği ya da dost sohbetleriyle çeşnilenen bir akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz.devamını oku... Adres: Tunalı Hilmi Cad. Güniz Sok. No:42 (Divan Otel İçi) Kavaklıdere-Ankara

Çakra Et Balık Restaurant

GOP

devamını oku... Adres: Filistin Caddesi No: 43/A 100. Yıl Mahallesi Çankaya-Ankara

Rixos Grand Ankara

TunalıDünyaca ünlü gurmelerin onayından geçmiş, her damak tadına hitap eden, dünya mutfaklarının seçkin lezzetleri...

Café @ Bulvar; Günün yorgunluğunu odaya çıkmadan haber veya spor programı seyrederek atmak ve işlerine kaldığı yerden devam etmek isteyenler için sakin bir köşe olmaktadır.

24 saat yaşayan Lobby Bar; Tapas Turca menüsü, Türk usulü mezeleri ve zengin içecek menüsüyle dostlarla buluşmak için Başkent'in ideal mekanıdır.

devamını oku...
Adres: Atatürk Bulvarı. 183 Kavaklıdere-Ankara


Örneğin sabah kahvaltısı en önemli ve en faydalı öğündür. Sabah kahvaltısını dışarıda ister yalnız isterse de sevdiklerimizle yapmak bize oldukça iyi gelecektir. Çankaya'da her bütçeye uygun, hoş manzaralı kahvaltı yerlerini bulmak artık çok kolay olmaktadır. Böylelikle hem güzel bir kahvaltı yapmış olacaksınız hem de güne daha enerjik ve daha huzurlu başlayacaksınız. Ara sıra da olsa kendinize bu şekilde kaliteli zaman ayırmayı ihmal etmemelisiniz.

Ayrıca Ankara sosyal aktivite mekânları konusunda oldukça şanslı bir şehir olmaktadır. Bu sebepten dolayı da Ankara'da yaşayanlar eğlenmek için mekân arayışında zorluk yaşamayacaktır. Arkadaşlarınızda ve sevdiklerinizle gidebileceğiniz birçok cafe bu şehirde mevcuttur. Yemek yiyebileceğiniz restoran tarzı yerleri de burada rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinizle eğlenmek isterseniz bar pub eğlence mekânları da oldukça revaçta son zamanlarda. Bunu dışında arzu edenler meyhane tarzı yerlerde de eğlenebilmektedir.

Her birey günlük yaşantının yoğunluğundan birazda olsa sıyrılmak için kendisine kaliteli zaman ayırmayı ihmal etmemelidir. Bu sosyal yaşantı ve ruh sağlığı açısından oldukça gerekli olacaktır.