TUNALI HİLMİ AÇIK BÜFE KAHVALTI VE BRUNCH MEKANLARI

blog yazısı ekle !

TUNALI HİLMİ AÇIK BÜFE KAHVALTI VE BRUNCH MEKANLARI

TUNALI HİLMİ AÇIK BÜFE KAHVALTI VE BRUNCH MEKANLARI

Sabahları manzara karşısında açık alanda kahvaltı yapmak isteyenler Tunalı Hilmi açık büfe kahvaltı ve brunch mekanları arasından seçim yaparak istediklerinde keyifli kahvaltı yapabilirler. Ankara da her semtte açık büfe kahvaltı imkânı sunan mekânlar bulunuyor. Geç kahvaltı yapmayı tercih edenler için de onlarca farklı mekân hizmet sağlıyor. Açık büfeden istediğiniz kahvaltılardan istediğiniz kadar alarak keyifle aileniz ile birlikte yiyebilirsiniz. Sınırsız kahvaltı sayesinde de hoş ve güzel mekânlarda sizlerde istediğiniz saatte kahvaltı yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Hafta içi ya da hafta sonu brunch mekânlarından seçimler yaparak geç saatlerde kalkarak kahvaltı yapabilirsiniz.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları
Kahvaltı yapmak için mekân arayanlar bu semtte farklı alanlarda bulunan açık büfe kahvaltı hizmeti sağlayan mekan seçimleri ile gönüllerince kahvaltı yapmanın keyfini çıkartabilirler. Herkes zevkine göre ya da damak tadına uygun seçenekler sunan restoran seçimi yaparak brunch yapabilir. Özellikle hafta sonları iş olmadığından geç saatlerde kalkarak geç saatte kahvaltı yapmak isteyenler için açık bir kahvaltı seçeneği oldukça iyi olacaktır.

Rixos Grand Ankara

TunalıDünyaca ünlü gurmelerin onayından geçmiş, her damak tadına hitap eden, dünya mutfaklarının seçkin lezzetleri...

Café @ Bulvar; Günün yorgunluğunu odaya çıkmadan haber veya spor programı seyrederek atmak ve işlerine kaldığı yerden devam etmek isteyenler için sakin bir köşe olmaktadır.

24 saat yaşayan Lobby Bar; Tapas Turca menüsü, Türk usulü mezeleri ve zengin içecek menüsüyle dostlarla buluşmak için Başkent'in ideal mekanıdır.

devamını oku...
Adres: Atatürk Bulvarı. 183 Kavaklıdere-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

The Loqma İlly Caffe

Tunalı

YENİ NESİL LOKMANIN MUCİDİ ANKARA'DA
Yeni nesil lokma olarak lezzet serüvenine İstanbul Yeşilköy'de başlayan The Loqma, Ankara'da Bestekar Sokak'taki yerini açtı.

Türk mutfağının önemli lezzetlerinden lokmanın, yağ çekmeyen şerbetsiz formüllü, hafif ve sağlıklı halinin mucidi olan ve yeni nesil lokma akımını başlatan Altın Taç ödüllü The Loqma, İstanbul, İzmir ve Bursa'dan sonra Ankara'da lezzet tutkunları ile buluştu.

Yağ çekmeyen formülüyle ve lezzetiyle diğerlerinden farklı, sektörün ilk markası olan The Loqma'da müşteriler kişisel zevklerine göre yüzlerce çeşit lokma oluşturabiliyor. The LoQma'yı diğerlerinden ayıran özellikleri ise, tüm malzemelerinin birinci sınıf ve özel olması, özel formülü sayesinde kesinlikle yağ çekmemesi, hamurunun elle dökülmesi olarak sayılabilir. Tüm bunlar bir araya geldiğinde The LoQma sunum ve lezzet ve mekan olarak en iyi yeni nesil lokmacı payesini hak ediyor.

Kahve konusunda da oldukça iddialı olan The LoQma, sektörün en iyi kahvesi olarak bilinen İLLY markasını ve kahve yan ürün olarak dünyaca ünlü MONİN markasını tercih ederek müşterilerine en iyi kahve deneyimini yaşatmayı amaç edinmiş.Dileyen müşterileri 3. Nesil kahve türlerini de tadabiliyor.

Ayrıca, Bozcaada'dan özel olarak getirdikleri tamamen doğal dondurmaları ise denemeye değer.

İki katlı, yüksek tavanlı geniş ve ferah yapısıyla aynı anda 65 kişiyi ağırlayabilen mekanda, alışılagelmişin dışında keyifle ve uzun süre vakit geçirilebilmek mümkün.devamını oku...
Adres: Bestekar Sokak 65 / A Tunalı - Ankara


Cafe de kahvaltı seçimlerinizde istediğiniz kahvaltılıklardan açık büfe sayesinde istediğiniz kadar tüketebilirsiniz. Açık büfe de pek çok kahvaltılığın farklı tatlarını bulabilirsiniz. Aklınıza gelecek her türlü kahvaltılık ürünleri açık büfeden seçme imkânınız bulunur. Aynı şekilde sınırsız içecek ile de kahvaltı sonrasında sohbetlerinize devam edebilirsiniz.

Tunalı Hilmi açık büfe kahvaltı ve brunch mekanları pek çok farklı seçenek imkanını Müşterilerine sunuyor. Herkes kendisi ve sevdikleri için mekânlar arasından uygun bulduklarını seçerek burada uzun ve keyifli sohbetler eşliğinde kahvaltı yapmanın keyfini çıkartabilir. Meyhane de bir şeyler içmek isteyenler için bu semtte farklı seçenek imkânları bulunduğundan istenilen mekân rahatlıkla seçilebilir. Keyifle zaman geçirmek isteyenler istedikleri an mekân seçimi yaparak kahvaltı yapmak için sevdikleri ile birlikte gidebilirler. Gece eğlence hayatını sevenler bar pub seçimleri ile arkadaşları ile eğlenebilecekleri ve keyifli zaman geçirebilecekleri mekânlara gidebilirler. Bir yerde bir şeyler içerken arkadaşlarınız ile hoş sohbetler eşliğinde zaman geçirebileceğiniz pek çok farklı mekân seçeneğiniz bu semtte sizleri bekliyor.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara KahvaltıAnkara Kahvaltı Mekanları