KONUTKENT YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

KONUTKENT YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Bu yeni yıl bizlere mutluluk, sağlık, huzur, başarı, küslüklerin sona erdiği, sıhhat , bolluk ve şans getirmesi arzusu ile kutlanılır. Ankara'nın saygı değer insanlarının kimisi evlerin de kimileri ise dışarıda soğuktan korunacak hem gönüllerini hem kendilerini ısıtacak, güzide mekanları arayış içerisinde. Ankara'nın Konutkent yılbaşı mekanları olarak sizlerin güzel bir şekilde doyasıya eğlenebileceğiniz etkinlik ve programlar sunuyor.


Ankara Yılbaşı

Bu mekanlar hazırladıkları etkinlik ve programlarda sizlerin düşünerek hazırlamış olduğundan ötürü oldukça uygun fiyatlar ile sizlere hizmet vermeye hazırdır. Canlı müzik eşliğinde dinleyeceğiniz müzikler ile yılbaşı gecenizi taçlandıracağını emin olabilirsiniz. Bizler biliyoruz ki yılbaşı gecesinde dostlarınız ile unutulmaz bir gece yaşamak istiyorsunuz. Konutkent yılbaşı mekanları size kareoke yapma fırsatı tanıyarak dostlarınız ile eğlenebileceğiniz değerli vakitler yaratıyor. Birde böyle güzel bir geceyi ölümsüzleştirmek adına 2015'e veda şeklinde fotoğraf köşemizden dilediğiniz kadar fotoğraf çekinebiliyorsunuz.

Barba Piru Meyhane

Ümitköy

devamını oku... Adres: Mutlukent Mah. 1546. Sokak No:10 Ümitköy - Ankara

Hayat Bir Sahne

Ümitköy

Her akşam canlı müzik eşliğinde lezzetli meze ve yemeklerimizle hizmetinizdeyiz. Hayat Bir Sahnedevamını oku... Adres: Mutlukent Mahallesi Mutluköy Sitesi 1946 Sokak No:16 Ümitköy-Ankara

İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara

Fiz Meyhane

Ümitköy

Mekanımız şık ama mütevazı dekorasyonu ile gözünüze hitap ederken, nefis soğuk mezelerimiz, güveçte sıcak yemeklerimiz ile damak tadınıza da hitap ediyoruz.

Keyifli rakı masalarının, birer kadeh şarabın yanında edilen hoş muhabbetlerin veya eğlenceli bira toplantılarının Ümitköy'deki adresiyiz.

Sizleri yeşilin içindeki küçük saklı bahçemizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Gelin, ailemizin bir parçası olun.

Not: Mekanımızda Pazar hariç her gün 20.00 - 00.00 saatleri arasında Fasıl yapılmaktadır.devamını oku...
Adres: Mutlukent Mahallesi 1946. Sokak No:3 Ümitköy-Ankara

Kraz Cafe

Çayyolu

devamını oku... Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2818. Sokak No:9 G-2 Çayyolu - Ankara


Bin bir çeşit lezzet ile karşınıza çıkan menülere özen ile seçilmiş yılbaşı yemekleri eklenmiş durumda. İstediğin kadar içeceği sizlere güler yüzlü personeller ile sunmaya hazırdır. Çeşitli konserle ile doyasıya dans edebileceğiniz dans pistleri mevcuttur. Çocukları ile gelecek olan ebeveynlere ise bir sürprizim olacaktır. Çocukların eğlenebileceği onlar için hazırlanmış çocuk alanlarımız da animatörler ile güvenli bir şekilde yaşıtları ile oynayıp yılbaşı gecesin de eşsiz bir eğlence sunulacaktır.

Uykusu gelen çocuklarını da gönül rahatlığı ile uyutup eğlencenize hiç ara vermeden devam edebileceksiniz. Bu kadar güzel hizmet sunan yerler oldukça pahalıdır diye düşünebilirsiniz. Fakat bu düşünce sizin böyle bir gece eve kapanmanızdan başka bir işe yaramaz. Çünkü inanın diğer semtlere oran ile Konutkent yılbaşı mekanları sizin için hazırladığı etkinlik ve programları sizleri düşünerek uygun makul fiyatlarla hazırladılar.
Gönül rahatlığı ile eğlencenin tadına varabilirsiniz. Kendi özel aracınız ile gelirseniz araçlarınızı güven ile emanet edeceğiniz otoparklarımız mevcuttur. Diğer türlü de her türlü toplu taşıma aracı ile kolaylıkla mekanlarımıza ulaşabilirsiniz. Şimdi ise tek yapmanız gereken şey internet sayfasından telefon numaralarına ulaşıp rezervasyon yaptırmak. Rezervasyonlar başladı ve gerçekten elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Şimdiden iyi eğlenceler diliyor, sevdikleriniz ile mutlu bir sene geçirmenizi diliyoruz.