BİRLİK MAHALLESİ YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

BİRLİK MAHALLESİ YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Bir senenin daha sonuna gelmişken yeni yıla nasıl girelim niye planlar yapıyorsanız yapmayın Ankara Birlik Mahallesi Yılbaşı Mekanları sizin için düşündü. Aileniz, dostlarınız ve sevdikleriniz ile yeni yıla evde tombala oynayarak değil de Ankara Birlik Mahallesi Yılbaşı Mekanlarında sizin için özenle hazırlanmış etkinlik ve programlarla sınırsız bir şekilde eğlenerek girebilirsiniz.

Peki, nedir bu etkinlik ve programlar dediğinizi duyar gibiyim. İşte tam olarak bunu anlatmak herkesin eğlenerek, mutlu bir şekilde yeni yıla girmesini sağlamak için bu yazıyı yazma ihtiyacı duyduk.


Ankara Yılbaşı

Bütün gece dilediğiniz şarkıyı canlı bir şekilde dinleyeceksiniz. 2016 ya girerken canlı müzik eşliğinde eğlenme fırsatınız olacak. Böyle güzel bir gecede 2015'e veda ederken belki de sevdiğiniz birilerine şarkı hediye etmek isteyeceksiniz. Ankara Birlik Mahallesi Yılbaşı Mekanları canlı müziği sizin için böyle bir fırsat da sunuyor. Daha bitmedi canlı müzik sadece bir başlangıçtı. Yeni yıla girerken dışarıda yemek yemek isteyebileceğinizi düşünerek Ankara Birlik Mahallesi Yılbaşı Mekanları herkesin bütçesine uygun fiyatları ile yılbaşı yemeklerini yemek fırsatı sunuyor. Her yerden daha farklı yılbaşı yemeklerini menülerine eklemişler.

Ailenizle birlikte dışarı çıkmak istiyorsunuz fakat küçük çocuğunuz var diye endişe mi ediyorsunuz etmeyin lütfen Ankara Birlik Mahallesi Yılbaşı Mekanları dilediğiniz gibi eğlenin diye çocuklarınız için çocuk park alanlarında palyaçolar ile birlikte eğlenme fırsatı tanıyor. Çocuğunuz güvenli bir şekilde yaşıtlarıyla eğlenirken siz de rahat bir şekilde eğlenip, etkinlik ve programlarımızda yer alma fırsatı bulabilirsiniz.

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Peki, Ankara Birlik Mahallesi Mekanlarına nasıl gidebilirim ve dönüşte sıkıntı olur mu diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Ankara Birlik Mahallesi Mekanlarına her türlü araç mevcuttur. Taksi durakları oldukça yakın yerlerdedir. Daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yapmak için internet sayfalarından bize ulaşabilirsiniz. Şimdiden yerlerimiz dolmak üzere geç kalmamanızı öneriyoruz böyle güzel bir gecede eğlenmek herkesin hakkıdır. Bizler sınırsız bir şekilde eğlence vaat ediyoruz pişman olmayacağınıza garanti veriyoruz. Yeni yıla girerken 10'dan geriye Ankara Birlik Mahallesi Mekanlarında sayarak girmediniz dileğiyle. Şimdiden iyi eğlenceler. Yeni yılınız kutlu ve mutlu olsun.