BİRLİK MAHALLESİ YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

BİRLİK MAHALLESİ YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Bir senenin daha sonuna gelmişken yeni yıla nasıl girelim niye planlar yapıyorsanız yapmayın Ankara Birlik Mahallesi Yılbaşı Mekanları sizin için düşündü. Aileniz, dostlarınız ve sevdikleriniz ile yeni yıla evde tombala oynayarak değil de Ankara Birlik Mahallesi Yılbaşı Mekanlarında sizin için özenle hazırlanmış etkinlik ve programlarla sınırsız bir şekilde eğlenerek girebilirsiniz.

Peki, nedir bu etkinlik ve programlar dediğinizi duyar gibiyim. İşte tam olarak bunu anlatmak herkesin eğlenerek, mutlu bir şekilde yeni yıla girmesini sağlamak için bu yazıyı yazma ihtiyacı duyduk.


Ankara Yılbaşı

Bütün gece dilediğiniz şarkıyı canlı bir şekilde dinleyeceksiniz. 2016 ya girerken canlı müzik eşliğinde eğlenme fırsatınız olacak. Böyle güzel bir gecede 2015'e veda ederken belki de sevdiğiniz birilerine şarkı hediye etmek isteyeceksiniz. Ankara Birlik Mahallesi Yılbaşı Mekanları canlı müziği sizin için böyle bir fırsat da sunuyor. Daha bitmedi canlı müzik sadece bir başlangıçtı. Yeni yıla girerken dışarıda yemek yemek isteyebileceğinizi düşünerek Ankara Birlik Mahallesi Yılbaşı Mekanları herkesin bütçesine uygun fiyatları ile yılbaşı yemeklerini yemek fırsatı sunuyor. Her yerden daha farklı yılbaşı yemeklerini menülerine eklemişler.

Ailenizle birlikte dışarı çıkmak istiyorsunuz fakat küçük çocuğunuz var diye endişe mi ediyorsunuz etmeyin lütfen Ankara Birlik Mahallesi Yılbaşı Mekanları dilediğiniz gibi eğlenin diye çocuklarınız için çocuk park alanlarında palyaçolar ile birlikte eğlenme fırsatı tanıyor. Çocuğunuz güvenli bir şekilde yaşıtlarıyla eğlenirken siz de rahat bir şekilde eğlenip, etkinlik ve programlarımızda yer alma fırsatı bulabilirsiniz.

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Amasra Balıkçısı

GOP

Kapısından adres sormaya girene dahi yahu önce gel otur, bir şeyler ikram edelim diyecek kadar sıcak bir işletme. O eski esnaf meyhanesi içtenliğini veriyor insana. Önünde hoş bir bahçesi de var. Batı Karadeniz'in cennet ilçesinin adını Başkentte yaşatmak maksadıyla 2005'te kapılarını açmış. Dekorasyonunda bir Ege ve Akdeniz havası da solunmuyor değil. Zengin meze çeşitleri arasında bir çırpıda deniz börülcesi, kaya koruğu, patlıcan söğürme, ahtapot salata, somon pastırma, kuru domates, lakerda, yengeç bacağı, kalamar, çöp şiş hamsi ve istavrit, balık kokoreç sayılabilir.
Sizler mezelerinizle ilk kadehinizi yudumlarken tıngırdayan ud, keman ve kanunun hoş nağmeleri sizi hayatın stresinden uzaklaştıracak. Leziz Ege ve Karadeniz mezelerinizi yerken Ankara'da da Amasra esintisi yaşayabileceğiniz faslı muhabbetle sizleri hem maziye götürüp bir taraftan da kurtlarınızı dökmeye, eğlenmeye, sevdiklerinizle birlikte unutamayacağınız bir gece yaşamaya davet ediyoruz.


devamını oku...
Adres: Koza Sokak. No: 138/10 GOP-Ankara

90'Lar (Doksanlar)

GOP

Özlediğiniz yıllar geri geldi...

Kasetle kalem arasındaki bağlantıyı bilen herkese artık yaşlandın diyorlar.

HAYIR...

Yaşlanmadık.

Birçoğumuzun en çok eğlendiği yıllar 90'larla yeniden hayatımızda.90'larla ilgili özlem duyduğunuz ne varsa karşılaşacağınız, o yılların en ünlü şarkılarını dinleyeceğiniz, sizi geçmişe götürecek, anılarınızı depreştirecek herşey için 90'larda buluşuyoruz....

devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/A G.O.P.-ANKARA

Kalispera

GOP

Yunan & Ege & Balkan Müziklerinin en güzel örnekleri dinleyebileceğiniz , sıcacık ambiansı ve leziz yemekleri ile Ankara'nın vaz geçilmez en iyi meyhanesi...
devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/B G.O.P-Ankara

Trilye

GOP

2002 tarihinde kurulan Trilye Restoran, doğanın sunduğu en kaliteli deniz ürünlerini geniş bir konseptte konuklarıyla buluşturuyor. Süreyya Üzmez ve eşi Mahmure Üzmez tarafından işletilen Trilye Restoran, “Sağlık için balık ye, balık için Trilye" sloganıyla yılın her günü hizmet veriyor.

Ankara Gaziosmanpaşa semtinde bulunan Trilye, Kuleli Sokak'taki yeni adresinde ağırlıyor konuklarını. Sağlığın ve lezzetin ön planda olduğu Trilye Restoran'da yerli, taze ve doğal mevsimsel ürünler damakları şenlendiriyor.

Tanımlaması çok güç olan Trilye Restoran; insanların kendi evlerinde konuklarını ağırladığı bir yer mi, gurme bir mekan mı veya güvenilir bir gastro kulüp mü, hangisi olduğuna ancak yaşayınca karar verebilirsiniz.

Uluslararası birçok kalite ödülüne layık görülen Trilye Restoran'da av yasağına ve deniz balıklarının avlanabilir kalibrede olmasına çok dikkat ediliyor.devamını oku...
Adres: Kazım Özalp Mahallesi Kuleli Sokak No:32 Gaziosmanpaşa-Ankara

Ayıntap Sofrası

GOP

devamını oku... Adres: Filistin Caddesi No:35 GOP-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Peki, Ankara Birlik Mahallesi Mekanlarına nasıl gidebilirim ve dönüşte sıkıntı olur mu diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Ankara Birlik Mahallesi Mekanlarına her türlü araç mevcuttur. Taksi durakları oldukça yakın yerlerdedir. Daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yapmak için internet sayfalarından bize ulaşabilirsiniz. Şimdiden yerlerimiz dolmak üzere geç kalmamanızı öneriyoruz böyle güzel bir gecede eğlenmek herkesin hakkıdır. Bizler sınırsız bir şekilde eğlence vaat ediyoruz pişman olmayacağınıza garanti veriyoruz. Yeni yıla girerken 10'dan geriye Ankara Birlik Mahallesi Mekanlarında sayarak girmediniz dileğiyle. Şimdiden iyi eğlenceler. Yeni yılınız kutlu ve mutlu olsun.