KIZILAY EV YEMEKLERİ

blog yazısı ekle !

KIZILAY EV YEMEKLERİ

Mantısından böreğine, karnıyarığından kuru fasulyesine, bulgur pilavından iç pilavına , zeytin yağlısından kızartmasına, tatlısından tuzlusuna ne arasanız bulabileceğiniz şahane ev yemeği restoranları bugün Kızılay'da pek çok noktada hizmet vermektedir.Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara


İster Ankara'nın kendine özgü tatlarından isterseniz Anadolu mutfağının dört bir yanından ne arasanız bulabileceğiniz ev yemekleri yapan bu restoranlar son dönem de oldukça sayısını artırmış durumda.

Fast food yemekten sıkılan, dönerden kebaptan bunalan Ankaralılara uygun fiyata ev yemeği sunan bu restoranlarda gününüzün istediğiniz saati sıcak yemek yeme şansına sahipsiniz.

Özellikle öğrencilik zamanında anne yemeklerine duyulan özlem başkadır. Ah bir karnı yarık - pilav - cacık üçlemesi olsa da midemiz şenlense diyen öğrenci kesimin de yoğun olarak bulunduğu Kızılay'da, bu isteğinize cevap verecek ev yemeği restoranları size anne evi sıcaklığı yaşatacaktır.

Oldunlar Sokak, İzmir Caddesi, Kumrular Sokak, Yüksel Caddesi, Necatibey Caddesi, Gençlik Caddesi...Hangi cadde iseni neredeyse orada bir ev yemeği yapan restoran bulmanız mümkündür Kızılay'da. Siz yeter ki sağlıklı beslenmek isteyin..