GÖLBAŞI İFTAR MEKANLARI

blog yazısı ekle !

GÖLBAŞI İFTAR MEKANLARI

Ankara'nın göller bölgesi olan Gölbaşında iftar bir başka olur. Gölbaşı iftar mekanları, Ramazan ayı süresince sizlere Ramazan ayının hazzını ve coşkusunu yaşatır. Gölbaşı iftar mekânları, on bir ayın sultanı Ramazan ayı boyunca kaliteli hizmeti ve ekonomik fiyatlarıyla sizleri misafir etmekten gurur duyar. Ankara'da sevdiklerinizle veya misafirlerinizle beraber gölden gelen serinliği hissederek, göle karşı iftar yapmak istiyorsanız, Gölbaşı iftar mekânları, size bu iftar keyfini fazlasıyla yaşatacaktır.Tilma Boutique House

Çayyolu

Tilma Boutique House Cafe ev tadında lezzetlerin hakim olduğu börek,poğaça,kurabiye çeşitleri,turta,pasta,salatalar,mantı,köfte gibi çeşitlerin bulunduğu lezzetlerinde iddalı ,özel kutlamaların yapıldığı,aynı zamanda sabah kahvaltılarına da çeşitleri ile ev sahipliği yapan sıcacık bir mekan.

Tilma Cafe misafirlerinin çocukları içinde uygun bir mekan.Doğum günü partileri düzenleyebilir özel gün kutlamalarınızı yapabilirsiniz.Bunun için ayrı bir alanımız var.Ayrıca çocukların keyifle vakit geçirebilcekleri oyun alanları da mevcut .Top havuzu,trombolin,oyun alanı ve yaz döneminde bahçemizde hoşca vakit geçirebilirler.

Tilma Cafe nin 4 katlı alanında atölye çalışmalarıda yapılıyor.Her Salı Ahşap Atölyesi sabah 10:00/16:00 saatleri arasında yapılıyor.Bez bebek ve Amigurimi gibi faaliyetlerde mevcut.Etkinlik günleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizleri ağırlamak güleryüzlü ekibiz için bir keyifdir...devamını oku...
Adres: Alacaatlı Caddesi 3315. Sokak No: 10 Çayyolu-Ankara

Ekolojik Bahçe

İncek

İncek'te bayan bir işletmecinin sahibi oldu Ekolojik Bahçe'de Tamamen ekolojik gıdalar ile; kahvaltı ve Yöresel yemek çeşitleri beğeninize sunulmakta.

Yemyeşil bir bahçede, aileniz ve çocuklarınız ile birlikte hafta sonları kahvaltı yapabileceğiniz mekanda, çocuklarınız da çok eğlenecekler.devamını oku...
Adres: İncek Bulvarı İncek Mahallesi Görgülü Sok. 8/A İncek-Ankara

Marco Pascha Çayyolu

Çayyolu

Doğum tarihi bilinmeyen Marko Paşa 1888 yılında vefat etti. Asıl adı Marko Apostolidis olan bu Osmanlı Hekimi Rum asıllı idi. İlk ve orta öğrenimini Yunanistan'ın meyve bahçeleri ve bağları ile ünlü Syros Adası'nda yaptı. Daha sonra ailesi ile birlikte gittiği İstanbul'da Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane'yi (Askeri Tıp Akademisi) bitirdi. Mezun olduğu yıl, cerrahi kliniği şefliğine atandı. İyi bir hekim olarak kısa sürede ün kazandı ve mirlivarlığa (Osmanlılar'da Sancak Beyleri'ne verilen Paşalık Rütbesi) yükseltilen ilk hekim oldu. 1861'de Sultan Abdülaziz'in hekimbaşılığına atandı. 1871'de Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane Nazırlığı'na atandı. 1878'de, 2'nci Abdülhamit döneminde Meclis-i Ayan (Senato) üyeliğine getirildi. Kırımlı Aziz Bey ile birlikte Hilal-i Ahmer Cemiyeti'nin (Türkiye Kızılay Derneği) kurulmasına katkıda bulundu.

Marko Paşa çok sabırlı bir hekimdi. Hastalarını uzun uzun sabırla dinler, dertlerine tıbbi yönden yardımcı olmakla birlikte, onlara manevi huzur ve rahatlık vermeye de özen gösterirdi.

Marko Paşa'nın bu ünü halk arasında iyice yayıldı ve zamanla, yakınmayı dinleyecek kimsenin olmadığını vurgulamak için söylenen "Derdini Marko Paşa'ya Anlat" deyimi ortaya çıktı.
devamını oku...
Adres: Koru Mahallesi 2432. Cadde 200/D Çayyolu-Ankara

Rakıcı Ümitköy

Ümitköy

devamını oku... Adres: Galerya AVM Ümitköy - Ankara

Home Kitchen Restaurant

Oran

Ankara'nın gözde yerleşim yeri Sinpaş Altın Oran Çarşı'da yer alan restorantımız geleneksel Osmanlı Türk Mutfağı ve Dünya Mutfağı üzerine kurulu lezzetleriyle siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır.

Her zaman kaliteyi, tazeliği ve lezzeti ön planda tutan restoranımız 70 kişilik kapasiteye sahiptir.

Güleryüzlü personeli, özel dekoru ve sıcak havasıyla siz değerli dostlarımızı ağırlarken "Sizin Eviniz, Sizin Mutfağınız" sloganı ile adım adım Tüm Ankara'ya yayılmaya devam ediyoruz.
devamını oku...
Adres: İlkbahar Mahallesi Güneypark Küme Evleri Sinpaş Altın Oran Çarşı No: 19/B 16-17

Alaattin Ocakbaşı

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi 3158. Cadde Moda City B2 No:38 Yaşamkent - Ankara

Köşk Et & Balık Restaurant

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Haymana Yolu 3.km Karşıyaka Mahallesi 634.Sokak No:4 Gölbaşı-Ankara

Meşrep Çayyolu

Çayyolu

devamını oku... Adres: Alacaatlı Cad. 3316. sokak Terra Site 2 / 12 Çayyolu - Ankara

Cafe in Cafe

Yaşamkent

devamını oku... Adres: 3250. Cadde Pelit Plaza No:135 C Blok Yaşamkent - Ankara


Herkes Ramazan ayı boyunca sevdikleriyle beraber ileride ya da edeceği güzel anılar yaşamak ister. Gölbaşı iftar mekânları , Ramazan ayında sizlere güzel anılar yaşatarak, anılarınız arasında olmaktan büyük gurur duyar. Gölbaşı iftar mekânları, Ankara'nın kendine has lezzetleri, dünyadan seçme lezzetleri ile sizlere zengin bir menü sunar. Ayrıca canım iftarda balık çekti diyenler de Gölbaşı iftar mekânlarında balığın tadını doyasıya çıkarabilirler. Hayatının aşkıyla beraber romantik bir iftar yemeği yemek isteyenleri Gölbaşı iftar mekânları, göle karşı romantizme davet ediyor.

Gölbaşı iftar mekânları, temiz ve nezih ortamları, kaliteli hizmeti, güler yüzlü personeli, iftar yemeğinden sonra Ramazan fasıl geceleri ve ikramlarıyla sizlere hayatınız boyunca unutamayacağınız bir iftar yemeği yaşatacaktır. Gölbaşı iftar mekanları, hem damak tadınıza hem de gönlünüze hitap eder. Gölbaşı iftar mekânlarında siz iftarda ne isterseniz, menüde onu görebilirsiniz. Gölbaşı iftar mekânlarında iftar sofrasına güzellik katan ne varsa hepsini bulabilirsiniz. Gölbaşı iftar mekanları, hijyen açısından mutfağını misafirlerine açarak güvenirliliğini ortaya koymaktadır.

Gölbaşı iftar mekânlarında Türk mutfağına ait tatlar, damağınıza değdiği an annem burada çalışıyor da benim mi haberim yok diyeceksiniz. Çünkü Gölbaşı İftar mekânlarında damağınıza değen tat ile annenizin yaptığı yemeğin tadını ayırt etmeniz çok zordur. Gün boyu oruç ağızla şehrin hem gürültüsünü hem de stresini yaşadıktan sonra, iftar yemeğinde sevdikleriyle beraber gürültüden ve stresten uzak hoş vakit geçirmek isteyenlerin tek mekânı Gölbaşı iftar mekânlarıdır. Gölbaşı iftar mekânları , Gölbaşının doğal güzelliği eşliğinde sizleri iftar yemeğine davet ediyor. Gölbaşı iftar mekanları, zengin menüsü, hoşgörüsü, hizmette kalitesi, ekonomik fiyatlarıyla sizleri misafir etmekten memnuniyet duyar.