KIZILAY TİVİBU MAÇLARI İZLENİLEBİLEN MEKANLAR

blog yazısı ekle !

KIZILAY TİVİBU MAÇLARI İZLENİLEBİLEN MEKANLAR

İşte ya da okulda yoğun bir gün yaşadınız. Haliyle sıkıldınız. Akşam arkadaşlarla buluşup bir şeyler içelim dediniz. İçerken de maç izlemek istediniz. Eğer UEFA maçlarına ilginiz varsa adresiniz tivibu yayını yapan mekanlar olmalı.

Aslına bakılırsa bugün maç izlemek için gittiğiniz pek çok mekanda tivibu yayınını bulmanızda mümkün oluyor. Böylece hem maç keyfinizi yaşıyor, hem de güzel bir ortamda iyi vakit geçiriyorsunuz.

Ankara'da bu yayınları yapan pek çok mekan olduğu gibi Kızılay'da da bu mekanlardan sıklıkla bulabilmeniz mümkündür. Kızılay'ın en işlek cadde ve sokaklarında yer alan ve tivibu yayını yapan bu mekanlarda 2015-2016 sezonunda UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarını izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla birlikte gittiğiniz bu mekanlarda lezzetli yemeklerden yerken, içkinizden yudumlayabilir ve maç keyfini diğer futbol sever Ankaralılarla birlikte çıkartabilirsiniz.

Yoğun hayatınıza bir kaç dakika eğlenceli bir ara verip, erkek erkeğe takılmanın ayrı keyfiniz de böylelikle yaşamış olursunuz. Tabi isterseniz ve eğer ilgileniyorlarsa bu mekanlara kız arkadaşlarınız ya da sevgililerinizle de gidebilirsiniz.