KIZILAY TİVİBU MAÇLARI İZLENİLEBİLEN MEKANLAR

blog yazısı ekle !

KIZILAY TİVİBU MAÇLARI İZLENİLEBİLEN MEKANLAR

İşte ya da okulda yoğun bir gün yaşadınız. Haliyle sıkıldınız. Akşam arkadaşlarla buluşup bir şeyler içelim dediniz. İçerken de maç izlemek istediniz. Eğer UEFA maçlarına ilginiz varsa adresiniz tivibu yayını yapan mekanlar olmalı.Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara


Aslına bakılırsa bugün maç izlemek için gittiğiniz pek çok mekanda tivibu yayınını bulmanızda mümkün oluyor. Böylece hem maç keyfinizi yaşıyor, hem de güzel bir ortamda iyi vakit geçiriyorsunuz.

Ankara'da bu yayınları yapan pek çok mekan olduğu gibi Kızılay'da da bu mekanlardan sıklıkla bulabilmeniz mümkündür. Kızılay'ın en işlek cadde ve sokaklarında yer alan ve tivibu yayını yapan bu mekanlarda 2015-2016 sezonunda UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarını izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla birlikte gittiğiniz bu mekanlarda lezzetli yemeklerden yerken, içkinizden yudumlayabilir ve maç keyfini diğer futbol sever Ankaralılarla birlikte çıkartabilirsiniz.

Yoğun hayatınıza bir kaç dakika eğlenceli bir ara verip, erkek erkeğe takılmanın ayrı keyfiniz de böylelikle yaşamış olursunuz. Tabi isterseniz ve eğer ilgileniyorlarsa bu mekanlara kız arkadaşlarınız ya da sevgililerinizle de gidebilirsiniz.