ANKARADA UEFA KUPASI MAÇLARI İZLENEBİLECEK MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARADA UEFA KUPASI MAÇLARI İZLENEBİLECEK MEKANLAR

UEFA coşkusu bir başkadır. İzleyeceğiniz mekânın özel olmasını ve gerçekten rahat bir şekilde maça odaklanmanızı gerekmektedir. Bunun farkında olan mekân sahipleri ve işletmeciler çeşitli yöntemler bulmuş ve müşterilerin rahat bir şekilde maç izleyebilmeleri adına en güzel hizmetleri sunmaktadır.Boteco Bistro

Tunalı

devamını oku... Adres: Bülten Sokak No:9/26 Tunalı-Ankara

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Çalgan Et Lokantası

Çayyolu

Demirci ailesi tarafından 1997 yılında Saklıköy-Çalgan Et Lokantası Ankara, Çayyolu Alacaatlı Mahallesin'de kurulmuştur.1 Eylül 1997 günü Beş Masalık tarihi köşk ve önündeki bahçe ile işletmeye açılmıştır.Bugün 7 kademe bahçe ve 3 adet salonu ile sizlere hizmet vermekteyiz. Salonların çevresinde bulunan çeşitli büyüklükteki havuzlar, şelale ve etraftaki yeşillikler Çalgan Et Lokanta'sını doğa içinde bir lezzet klasiğine dönüştürmüştür.Ağaçların altında yenilen yemekler , seçkin et ve balık menüsü , köy kahvaltısıyla sizleri köyünüzde gibi hissettirirken yemeklerimiz ve ortamımızla keyifli saatler sunarken Ankara'nın vazgeçilmezi haline geldik.

Düğün , nişan ve toplu yemek organizasyonlarıyla da mutlu günlerinizde yanınızda olmaktan büyük keyif duymaktayız. Zamanının başkentinde bir restorandan öte bir okul olan 'Washington Restoran' büyük işletmeciler yetiştirmiştir. Mehmet Demirci burada yetişip Ankara'nın çeşitli gözde mekanlarında işletmeci olduktan sonra kuruluşundan bu yana ortağı olduğu Çalgan Et Lokantası'nın işletme sorumluluğunu üstlenmiştir. Bu işi tecrübe ve ustalığıyla başarıyla sürdürmektedir.

Çalgan'da her mevsimin farklı güzellikleri yaşanır. Çam ve meyve ağaçları , asmalar ve şelaleyle bezenmiş Çalgan bahçelerinde yaz keyfi bir başkadır. Ahşap salonlar , kış ateşi ve kar altında sıcak şarap , sucuk partileriyle de kış keyfi başka bir güzeldir.

Özlediğiniz Kaçkar ve Uludağ'daki kar manzarasını uzağa gitmenize gerek kalmadan ayağınıza getiriyoruz.Çalgan kendini yenileyerek geliştiren , siz müşterilerimizin beğenisini kazanan bir Anadolu klasiği olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu gelişimi siz sayın müşterilerimize borçluyuz.

Beraberliğimizin uzun yıllar boyunca sürmesi dileğiyle,devamını oku...
Adres: Alacaatlı Köyü Girişi No:1 Çayyolu-Ankara


Bu hizmetlerden birisi de açık havada maç izleme keyfi ve üstelik dev bir ekranın kurulu olduğu saha düşünün ki sizle aynı heyecanı paylaşan onlarca kişi ile birlikte maç izleme keyfine erişebiliyorsunuz. Ankarada UEFA Kupası Maçları İzlenebilecek Mekanlar sevdikleriniz ile birlikte gidebileceğiniz aile mekanları ya da sadece çoğunluğun erkek müşteriler olduğu özel mekanlar bulunuyor.

Evinizde maç izleme imkânı yoksa ya da sizinle aynı heyecanı paylaşacak olan onlarca kişi ile birlikte maç izleme keyfi yaşamak istiyorsanız, sizler için en kaliteli ve uygun fiyatlı mekânlar özel olarak listeleniyor. Burada sizin yaşadığınız semt ya da direkt olarak Ankara merkezde pek çok mekânı bulabilirsiniz.

Ankarada UEFA Kupası Maçları İzlenebilecek Mekanlar yanı sıra, sevdikleriniz ile birlikte çeşitli lezzetleri tatmak ya da yemek yemek isterseniz o halde en ünlü lokantalara ya da bütçeniz için en uygun seçenekli aile yerlerini de bulabilirsiniz. Bir dönerci mi arıyorsunuz yoksa sadece yöresel lezzetlerin sunulduğu bir mekân mı? Tercihler tamamen size kalmış olup, Ankara lezzet konusunda da sizi mutlu edecek olan pek çok lokantayı bulunuyor. Restoran aile ya da bireysel olarak takılabileceğiniz çeşitlerde olmakla birlikte, bazı müşterilerin girebileceği özel, sosyete restoranlar da bulunmaktadır.

Cafe ise muhabbet etmek, kimi zaman buluşmak ve sevdikleriniz ile uzun bir sohbet için ideal bir ortam olma özelliği gösterirken, çoğu zaman ise kafanızı dinleyebileceğiniz ya da ufak tefek atıştırmalar ile dinlenebileceğiniz mekânlar olma özelliği gösterir. Bununla birlikte Bar Pub sınırsız internet ile zaman geçirmeniz için son derece ideal bir tercih olabilir. Meyhane gibi gece eğlencelerinin düzenlendiği ve pek çoğunda 18 yaş sınırının koyulduğu bu eğlence mekânları da yine eğlenmeyi seven ve gece eğlencesine düşkün 18 yaş üstü bireyler içindir. Mekan tercihleri oldukça fazladır.