ANKARADA MAÇ İZLENEBİLECEK MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARADA MAÇ İZLENEBİLECEK MEKANLAR

Makalenin kaleme alınış amacı konu başlığından da rahatlıkla anlaşılacağı üzere Ankarada maç izlenebilecek mekanlar hakkında birtakım bilgileri aktarmaktır. Günümüzde kafe ve restoran gibi işletmelerin popüler hale getirdikleri DSMART ve Lig TV popülaritesi hızla artmakta ve bu artış gitgide ilerlemeye devam etmektedir. İnsanlar bu sayede paket alımı yapmadan hem lig maçlarını hem de Avrupa takımlarının mücadelelerini izleme olanağına kavuşmuş olmaktadırlar.

Bu sayede hem aylık olarak yüklü miktarda para verme zahmetinden kurtulmuş olmakta hem de diğer insanlarla birlikte olmanın verdiği sinerji halinde bir atmosferle maçların keyfini yaşamaktadırlar. Özellikle şampiyonluğa çok az haftaların kalmasıyla sokaklara kadar taşınan bu yerler insanların mücadele, heyecan gibi tutkularını da ön plana çıkararak onların daha hırslı, kararlı olmalarına yol açmaktadır. İşte bu açıdan da sözü edilen yerler Ankarada maç izlenebilecek mekanlar günden güne artış göstermeye devam etmektedir. İşte bu nedenle de bu yerlerin kafe işletmenleri tarafından günden güne artırılarak yaygınlaştırılması elzem bir durum olarak karşımızda durmaktadır.

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara


Buna benzer mekânları başkent Ankara içerisinde daha çok insanların sosyalleştikleri yerlerde görmek mümkün olmaktadır. Bu yerler insanların diğer insanlarla kaynaşarak vakitlerini geçirmelerini sağlamakta ve bu sayede yeni bir sosyalleşme ortamı oluşturulmuş olmaktadır. Birçok futbol takımının kritik maçlarını izlemeye olanak tanıyan Ankarada maç izlenebilecek mekanlar özellikle Tunalı caddesindeki kafelerde birbirinden sayısız örnekleriyle karşımıza çıkmış bulunmaktadır. Ülkemizde futbola olan tutkunun günden güne artmasıyla bu yerlerin de artış göstermesi aslında paralel olarak ilerleyen bir süreç olarak karşımızda duran bir olgudur.

İşte bundan ötürü bu mekânların yaygınlık kazanması amacıyla kafe sahipleri mekânlarına hemen Lig TV ve DSMART aboneliği yaptırmış olarak müşterilerine tribünde olmuşçasına futbol izleme keyfini sunmaktadır. İşte bu nedenle de bu yerler son zamanlarda adeta moda haline gelerek hemen hemen her yaş grubundan insanın buluşup maç izledikleri Ankara'da maç izlenebilecek mekânlar arasında bulunmaktadırlar. Buradaki kafe sahipleri de söz konusu Lig TV ve DSMART şirketleriyle yaptığı anlaşma sonrasında gelen müşterilerine belli bir ücret karşılığı bu yayını izletmektedirler.