ANKARADA GALATASARAY MAÇLARI İZLENEBİLECEK MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARADA GALATASARAY MAÇLARI İZLENEBİLECEK MEKANLAR

Galatasaray taraflarına özel maç izleme mekânları mı arıyorsunuz ya da sadece maçınızı rahat bir şekilde sevdikleriniz ile izleyebileceğiniz mekânlar istiyorsanız, o halde sizin için Ankara çok doğru bir yer çünkü hem merkez hem de çevrede, semtlerde bulabileceğiniz pek çok özel maç izleme mekân ve alanları bulunuyor. Unutmayın ki Ankarada Galatasaray Maçları İzlenebilecek Mekanlar temelde iki farklı hizmeti müşterilerine sunar.Özellikle önemli maçlar ya da Galatasaray'ın maçları olduğu akşamlar için açık alanda maç izleme keyfi sunulur. Açık alan olması hem de hava koşullarının uygun olması ile maç izleme keyfi çok daha artmaktadır çünkü rahat oluyorsunuz ve hatta sevdikleriniz ile birlikte rahat bir şekilde futbol izlemenin keyfini çıkarıyorsunuz. Bazı mekânlar ise kapalı alanda izleme hizmeti sunar ayrıca bu mekânların çeşitli atıştırmalık sunma ve çay, kahve gibi hizmetleri de bulunuyor. Siz sadece yapmanız gereken küçük bir araştırma ile gidebileceğiniz mekânları tercih etmek.

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

Taraça Oyun Salonu

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu Taraça Oyun Salonumuz; Bilardo Satranç, Kâğıt Oyunları, Okey, Tavla ile yarım yüzyılı aşan bir süredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

150 kişilik oturma kapasitesi ile açık terasımız ve 180 kişilik kapalı alanı ile Türkiye'nin bildiğimiz kadarı ile en büyük Oyun Salonu.

Uluslararası ciddi dereceleri olan Bilardo ve Satranç ustalarımız geçmişten bugüne hala aramızda. Özellikle her Cumartesi olan Satranç Turnuvamız belki de bizi bu dönem en özel kılan özelliğimiz diye düşünüyoruz. Öyle ki 10 yaş kategorisinde Avrupa Şampiyonu ustamız ile; Avrupa ve Dünya dereceleri olan yetişkin ustalarımız ve az bilen çok bile fark etmez tüm oyuncularımız arasında bir arada keyifli geçen bu turnuvamız Cumartesi günlerimizi özel kılıyor.

Taraça Oyun Salonu Müşteri profili çoğunlukla 40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin ve işletmenizin değerinin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça Oyun Salonumuzda yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güleryüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara


İzlemeniz gereken bir maç var ve TV'de izleme imkânınız yok ya da sizinle aynı heyecanı paylaşan kişiler ile birlikte izlemek istiyorsunuz, yapmanız gereken Ankara da bulunan binlerce mekân arasında tercihinizi yapmaktır. Bunun için sadece küçük bir araştırma ve tercih süresi yeterlidir. Ankarada Galatasaray Maçları İzlenebilecek Mekanlar listesi sizlere sunulur ve isterseniz bulunduğunuz bölgeye yakın olan isterseniz de sunduğu imkanların daha iyi olması sebebiyle, uzakta ama daha güzel olan bir mekana gitmeyi de tercih edebilirsiniz.

Ankara maç sonrası yemek yiyerek ve sevdiklerinizle vakit geçirmek için, en güzel Restoran seçenekleri de bulunuyor. Cafe de atıştırma yaparken, çayınızı yudumlar, kitap ya da dergi okuyabilir, sevdiğiniz bir arkadaşınız ile uzun muhabbetler edebilirsiniz.

Özel bir buluşma mekânı olarak da tercih edebileceğiniz Bar Pub ve benzeri özel mekânları kolay bir şekilde tercih edebilir, ücretlerini öğrenebilirsiniz. Meyhane ise gece eğlenmeyi sevenler için son derece ideal. Üstelik Mekan anlayışınız gece ve eğlenceye dair ise o halde Ankara sizlere pek çok eğlence mekanını sunuyor. Sayılı eğlence mekânları bulunuyor ve her bütçeye uygun bir eğlence sunuluyor.