ANKARADA GALATASARAY MAÇLARI İZLENEBİLECEK MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARADA GALATASARAY MAÇLARI İZLENEBİLECEK MEKANLAR

Galatasaray taraflarına özel maç izleme mekânları mı arıyorsunuz ya da sadece maçınızı rahat bir şekilde sevdikleriniz ile izleyebileceğiniz mekânlar istiyorsanız, o halde sizin için Ankara çok doğru bir yer çünkü hem merkez hem de çevrede, semtlerde bulabileceğiniz pek çok özel maç izleme mekân ve alanları bulunuyor. Unutmayın ki Ankarada Galatasaray Maçları İzlenebilecek Mekanlar temelde iki farklı hizmeti müşterilerine sunar.Özellikle önemli maçlar ya da Galatasaray'ın maçları olduğu akşamlar için açık alanda maç izleme keyfi sunulur. Açık alan olması hem de hava koşullarının uygun olması ile maç izleme keyfi çok daha artmaktadır çünkü rahat oluyorsunuz ve hatta sevdikleriniz ile birlikte rahat bir şekilde futbol izlemenin keyfini çıkarıyorsunuz. Bazı mekânlar ise kapalı alanda izleme hizmeti sunar ayrıca bu mekânların çeşitli atıştırmalık sunma ve çay, kahve gibi hizmetleri de bulunuyor. Siz sadece yapmanız gereken küçük bir araştırma ile gidebileceğiniz mekânları tercih etmek.

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Çalgan Et Lokantası

Çayyolu

Demirci ailesi tarafından 1997 yılında Saklıköy-Çalgan Et Lokantası Ankara, Çayyolu Alacaatlı Mahallesin'de kurulmuştur.1 Eylül 1997 günü Beş Masalık tarihi köşk ve önündeki bahçe ile işletmeye açılmıştır.Bugün 7 kademe bahçe ve 3 adet salonu ile sizlere hizmet vermekteyiz. Salonların çevresinde bulunan çeşitli büyüklükteki havuzlar, şelale ve etraftaki yeşillikler Çalgan Et Lokanta'sını doğa içinde bir lezzet klasiğine dönüştürmüştür.Ağaçların altında yenilen yemekler , seçkin et ve balık menüsü , köy kahvaltısıyla sizleri köyünüzde gibi hissettirirken yemeklerimiz ve ortamımızla keyifli saatler sunarken Ankara'nın vazgeçilmezi haline geldik.

Düğün , nişan ve toplu yemek organizasyonlarıyla da mutlu günlerinizde yanınızda olmaktan büyük keyif duymaktayız. Zamanının başkentinde bir restorandan öte bir okul olan 'Washington Restoran' büyük işletmeciler yetiştirmiştir. Mehmet Demirci burada yetişip Ankara'nın çeşitli gözde mekanlarında işletmeci olduktan sonra kuruluşundan bu yana ortağı olduğu Çalgan Et Lokantası'nın işletme sorumluluğunu üstlenmiştir. Bu işi tecrübe ve ustalığıyla başarıyla sürdürmektedir.

Çalgan'da her mevsimin farklı güzellikleri yaşanır. Çam ve meyve ağaçları , asmalar ve şelaleyle bezenmiş Çalgan bahçelerinde yaz keyfi bir başkadır. Ahşap salonlar , kış ateşi ve kar altında sıcak şarap , sucuk partileriyle de kış keyfi başka bir güzeldir.

Özlediğiniz Kaçkar ve Uludağ'daki kar manzarasını uzağa gitmenize gerek kalmadan ayağınıza getiriyoruz.Çalgan kendini yenileyerek geliştiren , siz müşterilerimizin beğenisini kazanan bir Anadolu klasiği olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu gelişimi siz sayın müşterilerimize borçluyuz.

Beraberliğimizin uzun yıllar boyunca sürmesi dileğiyle,devamını oku...
Adres: Alacaatlı Köyü Girişi No:1 Çayyolu-Ankara

Ayıntap Sofrası

GOP

devamını oku... Adres: Filistin Caddesi No:35 GOP-Ankara

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

Boteco Bistro

Tunalı

devamını oku... Adres: Bülten Sokak No:9/26 Tunalı-Ankara

Marco Pascha Çayyolu

Çayyolu

Doğum tarihi bilinmeyen Marko Paşa 1888 yılında vefat etti. Asıl adı Marko Apostolidis olan bu Osmanlı Hekimi Rum asıllı idi. İlk ve orta öğrenimini Yunanistan'ın meyve bahçeleri ve bağları ile ünlü Syros Adası'nda yaptı. Daha sonra ailesi ile birlikte gittiği İstanbul'da Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane'yi (Askeri Tıp Akademisi) bitirdi. Mezun olduğu yıl, cerrahi kliniği şefliğine atandı. İyi bir hekim olarak kısa sürede ün kazandı ve mirlivarlığa (Osmanlılar'da Sancak Beyleri'ne verilen Paşalık Rütbesi) yükseltilen ilk hekim oldu. 1861'de Sultan Abdülaziz'in hekimbaşılığına atandı. 1871'de Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane Nazırlığı'na atandı. 1878'de, 2'nci Abdülhamit döneminde Meclis-i Ayan (Senato) üyeliğine getirildi. Kırımlı Aziz Bey ile birlikte Hilal-i Ahmer Cemiyeti'nin (Türkiye Kızılay Derneği) kurulmasına katkıda bulundu.

Marko Paşa çok sabırlı bir hekimdi. Hastalarını uzun uzun sabırla dinler, dertlerine tıbbi yönden yardımcı olmakla birlikte, onlara manevi huzur ve rahatlık vermeye de özen gösterirdi.

Marko Paşa'nın bu ünü halk arasında iyice yayıldı ve zamanla, yakınmayı dinleyecek kimsenin olmadığını vurgulamak için söylenen "Derdini Marko Paşa'ya Anlat" deyimi ortaya çıktı.
devamını oku...
Adres: Koru Mahallesi 2432. Cadde 200/D Çayyolu-Ankara


İzlemeniz gereken bir maç var ve TV'de izleme imkânınız yok ya da sizinle aynı heyecanı paylaşan kişiler ile birlikte izlemek istiyorsunuz, yapmanız gereken Ankara da bulunan binlerce mekân arasında tercihinizi yapmaktır. Bunun için sadece küçük bir araştırma ve tercih süresi yeterlidir. Ankarada Galatasaray Maçları İzlenebilecek Mekanlar listesi sizlere sunulur ve isterseniz bulunduğunuz bölgeye yakın olan isterseniz de sunduğu imkanların daha iyi olması sebebiyle, uzakta ama daha güzel olan bir mekana gitmeyi de tercih edebilirsiniz.

Ankara maç sonrası yemek yiyerek ve sevdiklerinizle vakit geçirmek için, en güzel Restoran seçenekleri de bulunuyor. Cafe de atıştırma yaparken, çayınızı yudumlar, kitap ya da dergi okuyabilir, sevdiğiniz bir arkadaşınız ile uzun muhabbetler edebilirsiniz.

Özel bir buluşma mekânı olarak da tercih edebileceğiniz Bar Pub ve benzeri özel mekânları kolay bir şekilde tercih edebilir, ücretlerini öğrenebilirsiniz. Meyhane ise gece eğlenmeyi sevenler için son derece ideal. Üstelik Mekan anlayışınız gece ve eğlenceye dair ise o halde Ankara sizlere pek çok eğlence mekanını sunuyor. Sayılı eğlence mekânları bulunuyor ve her bütçeye uygun bir eğlence sunuluyor.